Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wesołych Świąt Wielkanocnych!


Marselo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1397812965-U729602.png

 

 

 

 

Wreszcie nadszedł upragniony czas Świąt Wielkanocnych! Myślę, że już zdecydowana większość z Was poradziła sobie z świątecznymi porządkami i w spokoju oczekujecie, aby poświęcić koszyczek, usiąść z rodziną do świątecznego śniadania, a w lany poniedziałek przesiąknąć do cna wodą(miejmy nadzieję, że nie za sprawą deszczu ;) ).

Takie wydarzenia nie mogą obejść się bez echa na forum, dlatego w duchu tych cudownych świąt, pragnę Wam drodzy użytkownicy złożyć serdeczne życzenia.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy wszystkim najszczersze życzenia- zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech te Święta będą czasem odpoczynku oraz źródłem energii niezbędnej na co dzień. Smacznego jajka i mokrego Śmigusa Dyngusa! ;-)

 

Jak widzicie ostatnio na forum możemy doświadczyć wielu zmian. Nie mówię tutaj tylko o zmianach personalnych czy technicznych. MPC zaczyna otwierać się na nowe horyzonty- horyzonty, które jeszcze parę miesięcy temu nawet nie przeszły nam przez myśl. Z dnia na dzień pniemy się w górę, dlatego jest to także dobry moment, aby podziękować każdej osobie, która dokłada do tego forum swoją 'cegiełkę'. Z tego miejsca dziękuję wszystkim użytkownikom, całej pracowitej ekipie moderacyjnej MPCforum.pl, pierwszorzędnej brygadzie Global Moderatorom, a także niezastąpionym Administratorom ;-). Jednak specjalne podziękowania i jednocześnie słowa uznania składam na ręce osób spod szyldu Dualmedia. To dzięki ich ciężkiej pracy nie musimy się martwić o forum i to właśnie dzięki nim jeszcze dużo się tutaj zmieni. ;)

 

Korzystając z okazji pozwolę sobie jeszcze powiedzieć słowem wstępu co nieco o atrakcjach, które już na Was czekają. Dużymi krokami zbliża się do nas długi weekend majowy. Przygotowaliśmy dla Was na ten czas wiele wartościowych konkursów. Poza standardowymi nagrodami jakie znacie z forum, tym razem będziecie mogli uzyskać także parę cennych nagród rzeczowych. Uchyliłem Wam rąbka tajemnicy, ale więcej informacji dostaniecie w najbliższym czasie. Zostańcie z nami!

 

Marselo

1294477714-U1.png

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...