Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NEW! • [Tyr Online] • 80Cap • Sro Essence • Several features and events.


UnTiK0007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pierwszy ddos :D?

Czy tylko ja stracilem chara?

 

Nie tylko ty. Ja nawet konta nie mam. = )

Zakaz kopiowania sygnatury!


2e0pziq.png

Opublikowano

Nie to żebym się czepiał ale taki początek dobrze nie wróży ;p

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

Czyli o której godzinie dokładnie ?


Nie to żebym się czepiał ale taki początek dobrze nie wróży ;p

Stary nawet nie grasz tam , a wiesz o wszystkim lepiej ...  Jak chcesz posty nabijać to idź gdzie indziej , robisz z siebię "Znawce" za 10 groszy... O ciekawe kiedy padnie , taki start dobrze nie wróży ? POSTMAKER zajebany.

sialalalaa

Opublikowano

Nie to żebym się czepiał ale taki początek dobrze nie wróży ;p

Nie rozumiem o co Ci chodzi, lepiej niech wyłączą server na to 4h niż jakby mieli włączać/wyłączać co chwile :) Starają się i to jest najważniejsze 

Opublikowano

I co się nerwujesz, spięty człowieczku ;o

Nie gram ale wiem co tam się dzieję, taki patrz czarodziej ze mnie.

Jakoś póki co w większości udało mi się trafnie ocenić przyszłość serwerów. - czyli jednak znawca za 11 groszy nie 10 ;_____;

 

Czas wszystko pokażę ;)

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

 

I co się nerwujesz, spięty człowieczku ;o

Nie gram ale wiem co tam się dzieję, taki patrz czarodziej ze mnie.

Jakoś póki co w większości udało mi się trafnie ocenić przyszłość serwerów. - czyli jednak znawca za 11 groszy nie 10 ;_____;

 

Czas wszystko pokażę ;)

 

Wiesz, jeżeli chcesz to można zacząć spinać bo póki co jeszcze nie zacząłem :) Skoro nie grasz to po co się w taki głupi sposób tu wypowiadasz? :)

Opublikowano

To, że to co mówię jest niewygodne dla was ponieważ niszczy na swój sposób reklamę serwera, no cóż...

To jest forum i jak sama nazwa wskazuje można tutaj dobrowolnie się wypowiadać.

Nie mam zamiaru nikogo denerwować,trollować,wszczynać kłótni, wyrażam jedynie swą opinie, na podstawie własnego doświadczenia.

Po prostu chcę ostrzec niektórych zapaleńców by nie niszczyli sobie weekendu planem - bede caly dzien expić bo nowy serwer, bo może się zawieść. [A może nie, tego nikt nie wie ;)]

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...