Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nexoria.pl - Serwer z Pazurem ! Beta - Serwera


Nexoria

Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?

    • Tak.
      96
    • Nie.
      15
  2. 2. Chcecie 5 slotowy BS w cliencie?

    • Tak.
      79
    • Nie.
      32

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

ŻAl ! Po ściągnięciu waszego clienta, pograłem chwilę , wyskoczył mi wirus, a zaraz po tym kilkadziesiąt wirusów .exe , i sie zjebał komp na dobre.. -.-'  i po chuj ja to gówno ściągałem. 

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ŻAl ! Po ściągnięciu waszego clienta, pograłem chwilę , wyskoczył mi wirus, a zaraz po tym kilkadziesiąt wirusów .exe , i sie zjebał komp na dobre.. -.-'  i po chuj ja to gówno ściągałem. 

Kolego drogi, zauważ że w każdym kliencie jest wirus nie szkodliwy, nawet w PL oczywiście postaram się je usunąć przy oficjalnym starcie, po to jest Beta aby wszystko przetestować tak, 50 osób na becie gra i nic im się nie stało, a powiedz w którym kliencie nie ma wirusów. Po 2 nie mów że ci się coś z kompem dzieję. :)

 

Pozdrawiam [HA]Nexor.

w6qirs.jpg

Opublikowano

ŻAl ! Po ściągnięciu waszego clienta, pograłem chwilę , wyskoczył mi wirus, a zaraz po tym kilkadziesiąt wirusów .exe , i sie zjebał komp na dobre.. -.-'  i po chuj ja to gówno ściągałem. 

Mi jakoś nic nie wyskoczyło . Wiec nie sciemniaj , ze ci sie zjebał komp .

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Kolego drogi, zauważ że w każdym kliencie jest wirus nie szkodliwy, nawet w PL oczywiście postaram się je usunąć przy oficjalnym starcie, po to jest Beta aby wszystko przetestować tak, 50 osób na becie gra i nic im się nie stało, a powiedz w którym kliencie nie ma wirusów. Po 2 nie mów że ci się coś z kompem dzieję. :)

 

Pozdrawiam [HA]Nexor.

Chyba Twój antywiurs wykrywa  wirusa w każdym cliencie.

Nie polecam, client ładnie zawirusowany, zaraża wszystkie pliki .exe

 

 

Wstaw skan twojego clienta

Opublikowano

Co ty pierdolisz człowieku. Chyba twoje gówno wykrywa wirusa w każdym cliencie.

Nie polecam, client ładnie zawirusowany, zaraża wszystkie pliki .exe

 

 

Wstaw skan twojego clienta

Dałem skan w zapowiedzi jest, ciekawe że wszyscy grają i nie mają wirusów, a jak są to nie są szkodliwe mówiłem że postaram się to usunąć do startu serwera tak? Czy nie bardzo dociera do cb? Nawet na PL masz wirusy. :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

ŻAl ! Po ściągnięciu waszego clienta, pograłem chwilę , wyskoczył mi wirus, a zaraz po tym kilkadziesiąt wirusów .exe , i sie zjebał komp na dobre.. -.-'  i po chuj ja to gówno ściągałem. 

 

Niezły ten twój komp. Lepiej nie siedź tyle na mpcforum bo Ci dom wybuchnie :(

Opublikowano

Dałem skan w zapowiedzi jest, ciekawe że wszyscy grają i nie mają wirusów, a jak są to nie są szkodliwe mówiłem że postaram się to usunąć do startu serwera tak? Czy nie bardzo dociera do cb? Nawet na PL masz wirusy. :)

xxxxxxxxxxx 

 

to nie był spam

Opublikowano

Co to jest za skan ziom

Przeskanowałeś archiwum i cwaniaka zgrywasz, przeskanuj wszystkie pliki clienta i ogarnij lepszego antywirusa, bo ten twój to jakieś gówno

Podpinam się, mam zakupioną wersję premium bitdefendera i odrazu zaczął wyć jak próbowałem włączyć, a te 50 osob to nie wiem skąd wziąłeś skoro w rankingu wyświetla chyba 20...

cpok.jpg

Opublikowano

 

Magic:  Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Inteligęcja +15
Wartość Ataku Magicznego +200
Odporność Na Magie 15%

testowaliście PVP?

 

@edit

 

 

Kolego drogi, zauważ że w każdym kliencie jest wirus nie szkodliwy, nawet w PL oczywiście postaram się je usunąć przy oficjalnym starcie, po to jest Beta aby wszystko przetestować tak, 50 osób na becie gra i nic im się nie stało, a powiedz w którym kliencie nie ma wirusów. Po 2 nie mów że ci się coś z kompem dzieję. :)

 

Pozdrawiam [HA]Nexor.

50 osób? to dlaczego w rankingu jest tylko 27?

 

Opublikowano

testowaliście PVP?

Uwierz mi na tym serwie liczacymi się klasami będzie kolejno BM, healer, mental, dagger, body, smok, archer :>

 

Czyli identycznie jak na therisie

cpok.jpg

Opublikowano

MrZabQ,Devaxes,Dariusz i inni.

 

 

Możliwe że będzie takie coś.

 

 

Tak chodzi ci pewnie o stalkę czerwoną albo złotą?

Asfen - Gwarantuje Ci że ani ZabQ ani Devaxes nic tu nie nagra :)

Kilka fajnych ssów o administratorze :)

 

http://www34.zippyshare.com/v/75281895/file.html <-- nagranie przeciez Hotovsky był w teamie 
http://www77.zippyshare.com/v/1568952/file.html <-- tutaj jak asfen mowi " TUTAJ NEXOR HA "
http://scr.hu/2ws1/cn71r
http://scr.hu/2ws1/u9mfu
http://screenshooter.net/2585838/rendegw
http://screenshooter.net/2585838/uchtsqg
http://screenshooter.net/2585838/fkfvvlv

 

Asfen czyli HA ma 15 róznych numerów GG co zaraz potwierdzę

 

A O TO PIĘKNE WIRUSY W KLIENCIE 

 

http://ifotos.pl/zobacz/Wirusy2jp_exwexwa.jpg/

 

 

SERWERA NIE POLECAM

SPONSORUJE GO KRETVOSKY NA DODATEK ( KRECIK )

 

Opublikowano

Asfen - Gwarantuje Ci że ani ZabQ ani Devaxes nic tu nie nagra :)

Kilka fajnych ssów o administratorze :)

 

http://www34.zippyshare.com/v/75281895/file.html <-- nagranie przeciez Hotovsky był w teamie 
http://www77.zippyshare.com/v/1568952/file.html <-- tutaj jak asfen mowi " TUTAJ NEXOR HA "
http://scr.hu/2ws1/cn71r
http://scr.hu/2ws1/u9mfu

http://screenshooter.net/2585838/rendegw
http://screenshooter.net/2585838/uchtsqg
http://screenshooter.net/2585838/fkfvvlv

Asfen czyli HA ma 15 róznych numerów GG co zaraz potwierdzę

 

A O TO PIĘKNE WIRUSY W KLIENCIE 

http://ifotos.pl/zobacz/Wirusy2jp_exwexwa.jpg/

SERWERA NIE POLECAM

SPONSORUJE GO KRETVOSKY NA DODATEK ( KRECIK )

 

Ile razy mozna ci czopie powtarzać ,ze hejtowanie ci nic nie da?

Nie wybijesz sie na Youtubie . Powieś się ze nikt nie chce zebyś nagrywał GamePlay'e . 

Znając życie spamujesz pewnie ,albo nagrywasz na pałe, a potem FEJM ,ze ktos cie poprosił.

Marna ta twoja "kariera" oj marna.

 

 

// Server polecam. 

Przetestowałbym jeszcze pvp .. no ale nie ma jak , jak na razie.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Hejtować? Ostrzega ludzi przed asfenkiem.

 

Dowody wam nie wystarcza? uzyje ss wezzego w zapisie img , look.

 

Te asfen pozdrawiam cie za Elestiumka piczko.

 

qn-qijvpmuycdbsdsnxqjzl.jpg

zq-ydhnxanzhcuxrihfppfx.jpg

bf-dftichrhulaxmqturatz.jpg
 

 

Jesteście naiwni , ten serwer nie będzie startował stabilnie ani zgodnie z czasem. Serwery asfena zazwyczaj tak kończą , wszystkie są bez fw.

 

Szczała , pzdr !

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

wirusy w becie, pliki ukradzione od innego serwera powodzenia tym ktorzy myślą że z tego serwera coś będzie.

Hahahaha , serdeczne pozdro :D 

 

Asfen Niszczysz tylko dobry wizerunek Therisa deklu. 

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Niestety nie polecam, serwer gotowiec z plików przygotowanych przez Sasori, a właściwie plików stworzonych pod klienta gry z Theris.pl - bo client w całości jest przywłaszczony od nas.

 

Warto zapoznać się z moją wypowiedzą, kiedy Sasori prezentował swój serwer na naszym cliencie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1137616-dedykbeta-testywarumpl/?p=9821195

 

Link do prezentacji serwera Theris:

http://www.mpcforum.pl/topic/972999-therispl-dedyk-medium/

 

Umiejętności Berserker, Defender i Magic?

Taka jest ich pierwotna funkcja:

534d9480c4c3b.png

 

Wiele ikonek, skryptów, WSZYSTKIE nazwy nowych potworów oraz multum broni wymagających poprawnego działania item1 jest mojego autorstwa i nie życzę sobie przywłaszczania mojej pracy.

Nie rozchodzi mi się o jakieś prawa autorskie, wiadomo jak to jest na scenie prywatnych serwerów, jedynie o rzetelność i samodzielność w tym co robimy, a jeśli właściciele serwera przywłaszczają sobie czyjąś pracę,

stawiając serwer na gotowcu, to oznacza że nie włożyli własnego wkładu w to, na czym chcą zarabiać, a to oznacza mniej więcej tyle, że za miesiąc postawią kolejny serwer, bo im nie zależy, skoro nie musieli się napracować.. :)

 

@Kazdar

Toć właśnie ja jestem Ethiel vel założyciel serwera Theris

 

PS. Walczymy dalej z Therisem więc nie róbcie smutnych minek, serwer jeszcze nie padł i takie "kopie - nie dosłownie, bo tego co po stronie serwera nie są w stanie nawet odwzorować bez jakichkolwiek umiejętności :) a innowacji i ciekawych rozwiązań będzie tylko przybywać" utwierdzają mnie tylko w tym, że jakoś się jeszcze wyróżniamy.

Opublikowano

Theris jest naprawdę dobrym serwerem, spędziłem tam długie miesiące i mam z nim bardzo dobre wspomnienia grałem na wielu serwerach i mogę powiedzieć że theris jest jednym z najlepszych na których grałem. Serwery które mają kradzione pliki zazwyczaj padają nie dłużej jak po tyg/dwóch więc jak chce się wam wgl czekać z nadzieją że on stanie to powodzenia i jeszcze większego powodzenia w graniu tam.

cpok.jpg

Opublikowano

Niestety nie polecam, serwer gotowiec z plików przygotowanych przez Sasori, a właściwie plików stworzonych pod klienta gry z Theris.pl - bo client w całości jest przywłaszczony od nas.

 

Warto zapoznać się z moją wypowiedzą, kiedy Sasori prezentował swój serwer na naszym cliencie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1137616-dedykbeta-testywarumpl/?p=9821195

 

Link do prezentacji serwera Theris:

http://www.mpcforum.pl/topic/972999-therispl-dedyk-medium/

 

Umiejętności Berserker, Defender i Magic?

Taka jest ich pierwotna funkcja:

534d9480c4c3b.png

 

Wiele ikonek, skryptów oraz multum broni wymagających poprawnego działania item1 jest mojego autorstwa i nie życzę sobie przywłaszczania mojej pracy.

Nie rozchodzi mi się o jakieś prawa autorskie, wiadomo jak to jest na scenie prywatnych serwerów, jedynie o rzetelność i samodzielność w tym co robimy, a jeśli właściciele serwera przywłaszczają sobie czyjąś pracę,

stawiając serwer na gotowcu, to oznacza że nie włożyli własnego wkładu w to, na czym chcą zarabiać, a to oznacza mniej więcej tyle, że za miesiąc postawią kolejny serwer, bo im nie zależy, skoro nie musieli się napracować.. :)

Co za cymbały , nie zastąpicie Therisa ;] Szkoda ze Ethiela nie ma na mpc.

 

Theris jest najlepszym serwerem na jakim gralem.

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Kolejny serwer w rękach 15latków?

Może tak, może nie wystarczy że pliki ukradli żaden serwer nie stoi długo na kradzionych plikach bo ma tyle hejtu że w końcu go zamykają bo mają mały zysk.

cpok.jpg

Opublikowano

Może tak, może nie wystarczy że pliki ukradli żaden serwer nie stoi długo na kradzionych plikach bo ma tyle hejtu że w końcu go zamykają bo mają mały zysk.

 

Przywłaszczony client, a pliki pochodzą z gotowca użytkownika Sasori, który właśnie buchnął nam clienta i na jego podstawie zrobił jakieś tam pliki,

na samym serwerze podobny może być jedynie system ulepszania etc. nie są w stanie odwzorować większości rzeczy na Therisie.

 

Nazywajmy rzeczy adekwatnie, bo same pliki serwerowe Therisa są tylko na serwerze Theris.

 

PS. to mój ostatni post w tym temacie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...