Skocz do zawartości

Theris - systemy, usługi, source, quest

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, jako że nie widzę już siebie jako właściciela serwera mam do sprzedania wiele elementów serwera Theris:

- automatyczny system eventów / ogłoszeń (pod ten system można podczepić wiele eventów, np. ZUO czy Event OX które również posiadam w ofercie, w każdej chwili je rozpocząć, skonfigurować lub zakończyć bez wchodzenia do gry - mogę dołączyć stosowne skrypty PHP z mojego panelu admina)

- licznik zabójstw broni (STATTRAK)
- ograniczenie logowania do gry danych adresów IP / zakresu adresów IP np. 192.168.*
- ograniczenie logowania do gry danych adresów IP dla danego konta gry (tzw. biała lista)
- system efektów świetlnych postaci (świecenia w formie aury etc)
- odliczanie do PVP z możliwością zamrożenia postaci, efektów graficznych etc.
- możliwość ukrycia rudy z mapy, umożliwienie/wyłączenie respu rud (lub npc/mobów/kamieni) w miejscach NO-AGGR etc.
- odtwarzanie muzyki tylko dla graczy w określonym obszarze na tej samej mapie lub w danym obszarze wokół gracza, wraz z efektami wizualnymi (np. znane z Therisa eksplozje które zabijały graczy w pobliżu detonacji lub odtwarzanie muzyki w ich pobliżu)
- wiele innych zmian, bugfixów etc

Wiele systemów i dodatków można zaobserwować na prezentacji:

Masę nowych funkcji questowych, które mogą urozmaicić tworzenie questów, fabuły (np. drop przedmiotu w określonym miejscu na mapie, liczenie określonych potworów na mapie, niewidzialność etc.)

Istnieje też szansa na sprzedaż całego source Therisa, wraz z rozpakowanym klientem, całkowitą bazą danych bez kont graczy, wszystkimi przydatnymi programami etc, rozbudowanym panelem admina oraz główną stroną WWW, dzięki któremu można w kilka chwil wygenerować wiele klientowych plików.. co znacznie ułatwia modyfikacje - zarządzać eventami/ogłoszeniami w grze, banować solo/na IP i wiele innych..

Rozważę również PŁATNE zlecenia na jakąś funkcjonalność, source/questy, masz jakiś pomysł ale nie wiesz jak go wykonać? - napisz, zobaczymy co da się zrobić 1f642.png

Kontakt gadugadu: 

49970309

Edytowano przez Boxxy

Pani Kasia

Otwieram na prośbę autora.

Pani Kasia

Mozesz dac ten efekt z zamrozeniem jak to dokladnie wyglada ?

Pani Kasia

Mozesz dac ten efekt z zamrozeniem jak to dokladnie wyglada ?

Polega to na tym, że postać nie może bić ani ruszać się aż do rozpoczęcia pojedynku - nie ma żadnych fajerwerków (prócz efektów odliczania i START'u)

Jak już wspomniałem, to dodatkowa opcja, co kto woli.

Edytowano przez Boxxy

- odtwarzanie muzyki tylko dla graczy w określonym obszarze na tej samej mapie lub w danym obszarze wokół gracza, wraz z efektami wizualnymi (np. znane z Therisa eksplozje które zabijały graczy w pobliżu detonacji lub odtwarzanie muzyki w ich pobliżu)

Hej, możesz mi powiedzieć czy jest możliwość stworzenia dla każdej postaci, która bije bossa, że przy danym procencie, (99, 75,50,25,1) była puszczana kwestia? I podzielić to na każde ID bossa inne kwestie? Dodatkowo podpiąć to pod inny suwak dźwięków, by przy wyłączeniu efektów i muzyki, ale nie wyłączając "voice" dalej wypowiadała się dana postać? :>

Hej, możesz mi powiedzieć czy jest możliwość stworzenia dla każdej postaci, która bije bossa, że przy danym procencie, (99, 75,50,25,1) była puszczana kwestia? I podzielić to na każde ID bossa inne kwestie? Dodatkowo podpiąć to pod inny suwak dźwięków, by przy wyłączeniu efektów i muzyki, ale nie wyłączając "voice" dalej wypowiadała się dana postać? :>

Oprócz tych suwaków pewnie byłoby do zrobienia.

Pani Kasia

Polecam. Grałem na Theris'ie bardzo dobrze dopracowany serwer i innowacyjny. Właściciel plików zna się na tym co robi.

Odświeżam, zapraszam!

Ostatnia realizacja polegała na inwestowaniu przedmiotów, zamiast expa do gildii w celu zwiększania jej poziomu, oraz pozwoliło odblokowywać kolejne bonusy dla członków gildii.

Edytowano przez Boxxy

Polecam , widziałem , testowałem ;P

sygna.png

Odświeżam, nowy system - synchronizacja tańca dla całej grupy PT, dzięki czemu filmiki muzyczne staną się jeszcze lepsze i w końcu wszyscy gracze będą równo wykonywali zadany krok taneczny :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...