Skocz do zawartości

Theris - systemy, usługi, source, quest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że nie widzę już siebie jako właściciela serwera mam do sprzedania wiele elementów serwera Theris:

- automatyczny system eventów / ogłoszeń (pod ten system można podczepić wiele eventów, np. ZUO czy Event OX które również posiadam w ofercie, w każdej chwili je rozpocząć, skonfigurować lub zakończyć bez wchodzenia do gry - mogę dołączyć stosowne skrypty PHP z mojego panelu admina)

- licznik zabójstw broni (STATTRAK)
- ograniczenie logowania do gry danych adresów IP / zakresu adresów IP np. 192.168.*
- ograniczenie logowania do gry danych adresów IP dla danego konta gry (tzw. biała lista)
- system efektów świetlnych postaci (świecenia w formie aury etc)
- odliczanie do PVP z możliwością zamrożenia postaci, efektów graficznych etc.
- możliwość ukrycia rudy z mapy, umożliwienie/wyłączenie respu rud (lub npc/mobów/kamieni) w miejscach NO-AGGR etc.
- odtwarzanie muzyki tylko dla graczy w określonym obszarze na tej samej mapie lub w danym obszarze wokół gracza, wraz z efektami wizualnymi (np. znane z Therisa eksplozje które zabijały graczy w pobliżu detonacji lub odtwarzanie muzyki w ich pobliżu)
- wiele innych zmian, bugfixów etc

Wiele systemów i dodatków można zaobserwować na prezentacji:

Masę nowych funkcji questowych, które mogą urozmaicić tworzenie questów, fabuły (np. drop przedmiotu w określonym miejscu na mapie, liczenie określonych potworów na mapie, niewidzialność etc.)

Istnieje też szansa na sprzedaż całego source Therisa, wraz z rozpakowanym klientem, całkowitą bazą danych bez kont graczy, wszystkimi przydatnymi programami etc, rozbudowanym panelem admina oraz główną stroną WWW, dzięki któremu można w kilka chwil wygenerować wiele klientowych plików.. co znacznie ułatwia modyfikacje - zarządzać eventami/ogłoszeniami w grze, banować solo/na IP i wiele innych..

Rozważę również PŁATNE zlecenia na jakąś funkcjonalność, source/questy, masz jakiś pomysł ale nie wiesz jak go wykonać? - napisz, zobaczymy co da się zrobić 1f642.png

Kontakt gadugadu: 

49970309

Edytowane przez Boxxy

• 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozesz dac ten efekt z zamrozeniem jak to dokladnie wyglada ?

Polega to na tym, że postać nie może bić ani ruszać się aż do rozpoczęcia pojedynku - nie ma żadnych fajerwerków (prócz efektów odliczania i START'u)

Jak już wspomniałem, to dodatkowa opcja, co kto woli.

Edytowane przez Boxxy

- odtwarzanie muzyki tylko dla graczy w określonym obszarze na tej samej mapie lub w danym obszarze wokół gracza, wraz z efektami wizualnymi (np. znane z Therisa eksplozje które zabijały graczy w pobliżu detonacji lub odtwarzanie muzyki w ich pobliżu)

Hej, możesz mi powiedzieć czy jest możliwość stworzenia dla każdej postaci, która bije bossa, że przy danym procencie, (99, 75,50,25,1) była puszczana kwestia? I podzielić to na każde ID bossa inne kwestie? Dodatkowo podpiąć to pod inny suwak dźwięków, by przy wyłączeniu efektów i muzyki, ale nie wyłączając "voice" dalej wypowiadała się dana postać? :>

Hej, możesz mi powiedzieć czy jest możliwość stworzenia dla każdej postaci, która bije bossa, że przy danym procencie, (99, 75,50,25,1) była puszczana kwestia? I podzielić to na każde ID bossa inne kwestie? Dodatkowo podpiąć to pod inny suwak dźwięków, by przy wyłączeniu efektów i muzyki, ale nie wyłączając "voice" dalej wypowiadała się dana postać? :>

Oprócz tych suwaków pewnie byłoby do zrobienia.

Odświeżam, zapraszam!

Ostatnia realizacja polegała na inwestowaniu przedmiotów, zamiast expa do gildii w celu zwiększania jej poziomu, oraz pozwoliło odblokowywać kolejne bonusy dla członków gildii.

Edytowane przez Boxxy

• Aive zablokował(a) ten temat
  • Aive odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Theris   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...