Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nexoria.pl - Serwer z Pazurem ! Beta - Serwera


Nexoria

Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?

    • Tak.
      96
    • Nie.
      15
  2. 2. Chcecie 5 slotowy BS w cliencie?

    • Tak.
      79
    • Nie.
      32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25z6x43.jpg

 

Dawno, Dawno temu istniała piękna kraina, wielu bało się wejść na jej tereny.. aż do czasu. Pewnego dnia przybyła na nią grupa ludzi, postanowili osiedlić się na terenach tej krainy. Żyli w spokoju aż do pewnego razu jeden człowiek spacerująć rozbił stare kamienie, wtedy obudził się pan demonów Azrael razem z swoją armią demonów. Ludzie zaczeli żyć w strachu, obwiniali się nazwajem za to, zaczeła się wojna podzielili tereny na dwa, stworzyli dwa królestwa Zakon Smoków i Zakon Palladynów. Od tamtej pory już nigdy nie żyli w zgodzie...

 

2uo2f5z.jpg

 

Typ serwera:

 

Trudno dokładnie określić typ serwera posiada on elementy z medium oraz easy, serwer to taki easy/medium. Do 150 poziomu można powiedzieć ze jest easy ale po 150 już się robi trudniejszy.

 

Maksymalny poziom:

 

Maksymalnym poziomem na serwerze jest - 250.

 

Maksymalne statystyki:

 

Maksymalne statystyki jakie można osiągnąć to 95 punktów.

 

343jhh5.jpg

 

Na serwerze będziecie mieli do wybóru dwa królestwa:

 

Zakon Smoków odpowiednik Shinsoo:

 

p02ilv.jpg

 

Zakon Palladynów odpowiednik Jinno:

 

tte6vj.jpg

 

219xkid.jpg

 

Strona główna:

nexoria.pl

Forum serwera:

forum.nexoria.pl

FanPage serwera [Like]  :) :

https://www.facebook.com/Nexoriapls

Client serwera na Betę:

https://mega.co.nz/#!IdhjRZqZ!NSJBuher-b8rreHq6bYg1fDQII8J5jMAkSWmrP9GlW0

Skan Clienta:

http://scr.hu/2wg9/6m0vi

161er1t.jpg

 

Parametry: Z Nasa !

Łącze: z Nasa !

2m288d2.jpg

 

Doświadczenie:

 

Doświadczenie trudno określić w % do 150 poziomu leci bardzo szybko, można szybko osiągnąć taki poziom. Po 150 poziomie leci już coraz wolniej, od 100 dostępna jest nowa mapa, 175 poziomu nie da się wbić w pare dni by nie było za łatwo.

 

Drop Yang:

 

Drop jest nie jest zbyt duży by cenny nie były zbyt duże ale się nie martwcie na wszystko wam starczy. Ceny systemu ulepszeń jak i przedmiotów u npc są bardzo tanie.

 

Drop przedmiotów:

 

Drop przedmiotów jest dopasowany  Został również usunięty drop wszystkich śmieci. Bronie 75lv dropią tylko z szkat rippa i niebieskiej śmierci.

 

1zodfdg.jpg

 

Czy na serwerze są tzn AutoPoty? Tak są.

Czy na serwerze jest 6 skill? Nie nie ma go.

Czy są skrzynie ucznia? Nie ma na serwerze ich.

Czy Team będzie pomocny? Oczywiście że tak w wolnej chwili.

Czy są jakieś Dungeony?  Tak są 2 pisane przez nas autorskie dungeony.

 

2k1yrt.jpg

 

Na start otrzymacie Pelerynke na stałe, podstawowy ekwipunek +9, duże fioletowe i zielone mikstury x200, buty wiatru, pierśćień gracza, mikstury oraz Umiejętność Defender.

 

2nuq0qu.jpg

 

2qk2o3m.jpg

 

Na serwerze Nexoria.pl będą oto tacy handlarzy jak:

 

opqqnk.jpgp5941.jpgfpcn7t.jpg2dsfugy.jpg

 

Fryzury i wszystkie przedmioty do ślubu również znajdują się u NPC.
 Ekwipunek +9, Bryłki które są widoczne u NPC to Bryły Rubinu wartość 500.000.000 Yang itd.

 

33ohehh.jpg

 

U nas Skile To Nie kłopot postanowiliśmy to ułatwić
 
Przy 5 poziomie postaci pokazuje sie zwój w ktorym wybieramy profesje 
i nas wylogowuje po zalogowaniu otrzymujemy skille na poziom G.
 
Aby zrobić skill na P trzeba zakupić u handlarki Tęczowy Kamyk ktory w 1 Sekunde daje 
wszystkie skille na P.

 

 

 

2vt7a5x.jpg

 

Przemyśleliśmy wasze sugestie i zmieniliśmy bony - na maksymalne:

 

Maks. PŻ: 3000

Maks. PE: 1000

Inteligencja, Siła, Zręczność, Witalność: 15

Szybkość Ataku: 10

Szybkość Ruchu: 30

Szybkość Zaklęcia: 20

Regeneracja PŻ/PE: 30

Szansa na otrucie, omdlenie, spowolnienie: 10

Krytyczny Cios, Przeszywające uderzenie: 10

Unik, strzały, sztylet, miecze, dwureczna broń, wachlarze, dzwony:15

Błyskawicze, Ogien, Wiatr, magia: 15

Orki, Zwierzęta, Mistyki, Diabły, Nieumarłe: 30

Silny na ludzi: 10

Kradzież PŻ/PE: 10

Blok Ciosu, odbicie ciosu: 15

Doświadczenie, Drop Yang, Drop Przedmiotów: 20

 

 

 

 

zmd0xy.jpg

 

System zbroi oraz broni dwuręcznych na serwerze Nexoria.pl:

 

2lcizq.jpgjpgfb7.jpgjza7ia.jpgfkmnid.jpg2hd1uom.jpgcm6nn.jpg2jb6y2v.jpg2a5ke0x.jpgnbrjq0.jpgsuzqwx.jpg

 

Bronie jednoręczne:

 

eip0g5.jpg2hxm3qq.jpgsdzsj7.jpg8wfdcw.jpg54j1xj.jpg29j1ns.jpg23k5ctf.jpgeu4ufq.jpg23h52cn.jpg2s7dhrc.jpg

 

System zbroi oraz broni na Ninje:

 

1zfjvrr.jpg2motq2e.jpg2yyt7op.jpg2808gpe.jpgvem0s3.jpg14e5u78.jpg2567ccl.jpg5ors5e.jpg153yam1.jpg8wbm1d.jpg

 

Reszta systemu będzie na dniach, raczej jutro gdyż Grafik miał sprawę i nie dokończył.

 

352ojur.jpg

 

Na serwerze Nexoria.pl występuję aż 5 nowych mapek:

 

Mapa dostępna od 100 poziomu:

 

2zoeqfn.jpg

 

Moby na tej mapie dzielą się na słabsze i Silne:

 

Słabe
 
- Wilkołak
- Opancerzony Wilkołak
- Wilkołak śmierci
- Wilkołak Łucznik
 
Silne:
- Wilkołak Czarodziej
- Młody Wilkołak 
- Waleczny Wilkołak
- (BOSS) Przywódca Wilkołaków

 

Mapa dostępna od 125 poziomu:

 

25ujnsy.jpg

 

Tutaj równiez Moby dzielą się na Słabsze i Silniejsze

 

słabe:
- Wojownik Cyklop
- Generał Cyklop
- Rzeżnik Cyklop
- Żołniez Cyklop
- Pałkarz Cyklop
- (BOSS) Przywódca Cyklopów
 
Silne:
- Silny Cyklop 
- Ent Czarodziej
- Diabelski Ent
- Ent Wojownik
-(BOSS) Przywódca Entów

 

Mapa dostępna od 150 poziomu:

 

2u4ndpx.jpg

 

Tak jak wyżej te mapy tez maja słabe i silne moby

 

słabe:
- Goblin Czarodziej
- Ogr Wojownik
- Ogr Siekacz
- (BOSS) Przywódca Boblinów
 
Silne:
- Ogr Miotacz
- Mały Ogr 
- Wielki Ogr
- (BOSS) Przywódca Ogrów

 

Mapa dostępna od 175 poziomu:

 

15qesrd.jpg

 

Moby dzielą się na:
 

Słabe:
- Piekielny Rogacz
- Skrzydlaty Rogacz 
- Rogaty Centaur
- Rogaty Żołniez
 
Silne:
- Rogaty Czarodziej
- Mistyczny Siekacz
- Mistyczny Żołnież
- (BOSS)Mistyczna Pantera

 

Mapa dostępna od 200 poziomu:

 

2n15ll0.jpg

 

I ostatnia mapa do wbijania najwyższych poziomów ona również dzieli się na słabsze i silniejsze Potwory.
 

Słabe:
- Zolnierz Smierci
- Nowicjusz Smierci
- Wyslannik Smierci
- Luczniczka Smierci
 
Silne:
- Siekacz Smierci
- Czarodziej Smierci
- General Smierci
- Egzekutor Smierci
-(BOSS) Przywodca Smierci
 
30ueo7n.jpg
 
Na serwerze Nexoria.pl będą potrzebne Przepustki na nowe mapy do expa.
Będzie można je nabyć z bossów oraz metinów z red lasu.
 
Oto one:
 
11ghdkw.jpg
 
Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na nie, prze teleportuję nas na daną mapkę.
 
2qdmk9w.jpg
 

System kostiumów jest podobny do tego z globalnych serwerów.

Kostiumy można zdobyć z IS lub z bossów.

Każdy z kostiumów jest na czas 30 dni.

 

2lwrl9d.jpg289d4zp.jpg4qogzq.jpg2d6te2e.jpgwt6m80.jpg

 

jq6k37.jpg

Wierzchowce Zostały Pokazane Losowo System Wierzchowców u nas jest levelowy tzn:
 
Pieczeć Wierzchowca 1 lvl - Wartość Ataku 100
Pieczeć Wierzchowca 2 lvl - Wartość Ataku 200
Pieczeć Wierzchowca 3 lvl - Wartość Ataku 300
Pieczeć Wierzchowca 4 lvl - Wartość Ataku 300 + 1k hp
Pieczeć Wierzchowca 5 lvl - Wartość Ataku 400 + 2khp
 
Z każdym Levelem Wierzchowca Zmienia sie Jego Wygląd jaki?
 
 

Pieczeć Wierzchowca 1 lvl:

 

2wn9qbr.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 2 lvl:

 

97372x.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 3 lvl:

 

1sl347.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 4 lvl:

 

sq758h.jpg

 

Pieczęć Wierzchowca 5 lvl:

 

1z6faxy.jpg

 

2s93nf9.jpg

 

Na Czym polegają te Umiejętności? 
Już tłumacze są 3 rodzaje umiejętności
 
Berserker:  Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Wartość Ataku 200
Szybkość Ataku 20
Siła +15
 
24bospz.jpg
 
Defender: Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Silny Przeciwko Potworom +30%
Szansa na Blok Ciosu 15 %
Max PŻ 5000
 
eikhw.jpg
 
Magic:  Dający Bonusy na 24 Godziny od Użycia 
 
Inteligęcja +15
Wartość Ataku Magicznego +200
Odporność Na Magie 15%
 
zy96af_th.jpg
 
Każą umiejętność Można użyć raz na 24 Godziny.
Można Je zdublować tzn  Użyc Berserkera , Magica , Defendera na raz
Ale nie można użyć tej Samej umiejętności odrazu.
Reszty dowiecie się jak odwiedzicie nasz serwer!
 
Zdobyć je można z bossów dropu mała szansa 
lub z naszego item shopu.
 
spdi5u.jpg
 
Ne Nexoria.pl dodaliśmy również okienko Gui Systemu zabójstw tak jak było na innych serwerach
dzięki czemu będziecie wiedzieć ile ziomeczków zabiliście z własnego Królestwa oraz z Innego 
oraz ilość zabitych mobów.
 
10h7wk1.jpg
 
14ng4dj.jpg
 
Na serwerze Nexoria.pl również występuje system kwiatów, dzięki nim można wytworzyć nowe mikstury.
 
Te kwiaty po 15x trzeba aby wytworzyć poniższe mikstury.
 
Drop kwiatów: Każdy metin od 5 lvl, oraz każde bossy na serwerze.
 
2rnvsap.jpg
 
Mikstura SamBo - Wartość ataku 150.
Mikstura Mong - Max pż 1500.
Mikstura Bo - Silne przeciwko Diabłom 20%.
Mikstura Young - Silne przeciwko Nieumarłym 20%.
Mikstura King - Silny przeciwko ludziom 10%.
 
25sabgx.jpg
 
Może teraz trochę o cliencie gry, nowy pasek ładowania na serwerze Nexoria.pl:
 
85655997967668540645.png
 
2ltn0qb.jpg
Na serwerze również pod przyciskiem X jest dostępna, tabelka bonusów:
 
zvdjqh.jpg
 
2qdn9dl.jpg
 
[HA] Nexor - Technik serwera, Główny Właściciel, Edycja plików oraz Clienta, Zabezpieczenia.
[GA] Master - Pomocnik serwerowy, obsługa rekrutacji, Eventy.
[GM] MadaFacker - GM, zajmuję się eventami, rekrutacją na moderatorów, pomoc przy plikach.
 
 
 
Start serwera odbędzie się w Piątek/Sobota 18.04.2014 lub 19.04.2014 między godziną 18 a 20.
 
 
 
 
 
 
 
f0ykie.jpg
 
1#
 
pwbkox.jpg
 
2#
 
  mrifnc.jpg
w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapytam porez enty... 

KIEDY DOKOŃCZYCIE TĄ PREZENTACJE ?

Wieczorem? wczoraj miala byc. :]

Tak nasz Grafik po prostu ma mało czasu, napisał że do środy postara się uzupełnić ją w 100% napewno będzie przed startem uzupełniona.

 

Zapraszamy już dziś o godzinie 19:00 was na betę serwera.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Witajcie gracze , beta testy zostaną włączone zgodnie z ustaleniami o godzinie 19 , dzisiaj tj. 15.04.2014.
Beta potrwa prawdopodobnie do czwartku, forum pojawi się na dniach.
Zapraszamy także do przeglądania naszego FanPage :

https://www.facebook.com/Nexoriapls?fref=ts

Mamy nadzieję że beta zostanie przeprowadzona, pomyślnie oraz z małą dawką błędów oraz bugów.

Klient jest już dostępny:

https://mega.co.nz/#!IdhjRZqZ!NSJBuher-b8rreHq6bYg1fDQII8J5jMAkSWmrP9GlW0

Rejestracja też jest Otwarta można się rejestrować:

http://nexoria.pl/index.php?page=account&subpage=register

Zapraszamy was również na TeamSpeak3 strefa Nexoria.pl u góry:

IP: 185.25.151.219:9987

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

Serwer stworzył nasz pro technik 

Asfen x Fattalny x Alladin x Nefret !

 

Gratulujemy !

 

Nie zagram , nie polecam.

 

Tobie panie już po dziękujemy, idź dalej hejtować każdy serwer i gonić bizony, ta twoja kariera youtuberska cała Anty reklamy chyba robisz a nie reklamy, jesteś jednym wielkim hejterkiem który nikło praktycznie nic nie wie.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Masz chociaz za grosz umiejętnosci technicznych? A nie robisz gotowca therisa?


 


Nie wiem czy Ethiel zareaguje obojętnie.


 


Dodam  , że Damian nadal jest w teamie nie został wywalony.


 


Team serwera sklada się z samych amatorów:


 


Damian - Najgorszy grafik na swiecie


Asfen - Żebrak o posade GM.


 


I inne rtęcie.


 


 


Taki mały ps: Asfen pamietaj co mi uczyniłeś i co innym , damianku ty też .


Oby było stabilnie i zgodnie z godziną.


 


 


Piss yoł


  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

 

Masz chociaz za grosz umiejętnosci technicznych? A nie robisz gotowca therisa?

 

Nie wiem czy Ethiel zareaguje obojętnie.

 

Dodam  , że Damian nadal jest w teamie nie został wywalony.

 

Team serwera sklada się z samych amatorów:

 

Damian - Najgorszy grafik na swiecie

Asfen - Żebrak o posade GM.

 

I inne rtęcie.

 

 

Taki mały ps: Asfen pamietaj co mi uczyniłeś i co innym , damianku ty też .

Oby było stabilnie i zgodnie z godziną.

 

Kolego drogi powiem ci tak, pliki nie są Therisa po pierwsze koleszko drogi, po 2 nie ma w Teamie Damiana dokańcza nam tylko prezentację i nie ma nic wspólnego z serwera, miło z jego strony, nie ma żadnego Asfena w Teamie 3 rzecz jeżeli nic nie wiesz, no to się po prostu nie wypowiadaj gdyż nie masz żadnych dowodów oraz wiadomości na ten temat. ;)

 

Ogółem też widziałem twoje serwery gdzie padały jak muchy po paru dniach, idź dalej robić na gotowcach Aline2 i inne gówna.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Kolego drogi powiem ci tak, pliki nie są Therisa po pierwsze koleszko drogi, po 2 nie ma w Teamie Damiana dokańcza nam tylko prezentację i nie ma nic wspólnego z serwera, miło z jego strony, nie ma żadnego Asfena w Teamie 3 rzecz jeżeli nic nie wiesz, no to się po prostu nie wypowiadaj gdyż nie masz żadnych dowodów oraz wiadomości na ten temat. ;)

Nie są ku**a ? hahaha każda minimalna rzecz to theris. Skończ kłamac typie bo zaraz sciagne tu Ethiela i odpale ss na twój temat asfenku.

 

Tez tak pisalem jak robilem Netharie także pozdro :P

 

PS:

 

35ktrls.jpg

 

HAHA NAUCZCIE SIE PISAĆ , DAMIANAEK PRO GRAFICZEK

 

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Nie są ku**a ? hahaha każda minimalna rzecz to theris. Skończ kłamac typie bo zaraz sciagne tu Ethiela i odpale ss na twój temat asfenku.

 

Tez tak pisalem jak robilem Netharie także pozdro :P

Drogi kolego z tej Strony Nexor, i nie ma w Teamie żadnych z tych osób lepiej daj dowody a nie pierdolisz głupoty za przeproszeniem.

Twój post został zgłoszony gdyż nic nie wnosi do Tematu. Skończyłem z tobą dyskusję.

 

[HA]Nexor.

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

Witajcie gracze , beta testy zostaną włączone zgodnie z ustaleniami o godzinie 19 , dzisiaj tj. 15.04.2014.

Beta potrwa prawdopodobnie do czwartku, forum pojawi się na dniach.

Zapraszamy także do przeglądania naszego FanPage :

https://www.facebook.com/Nexoriapls?fref=ts

Mamy nadzieję że beta zostanie przeprowadzona, pomyślnie oraz z małą dawką błędów oraz bugów.

 

Klient jest już dostępny:

https://mega.co.nz/#!IdhjRZqZ!NSJBuher-b8rreHq6bYg1fDQII8J5jMAkSWmrP9GlW0

Rejestracja też jest Otwarta można się rejestrować:

http://nexoria.pl/index.php?page=account&subpage=register

Zapraszamy was również na TeamSpeak3 strefa Nexoria.pl u góry:

 

IP: 185.25.151.219:9987

 

 

Dodaj skan - 1h.

Opublikowano

Dodaj skan - 1h.

Skan zostanie zaraz dodany.

 

 

Jeszcze takie pytania:

Czy bs jest karany?

Słyszałem, że nie ma DT a ripek jest na osobnej mapie czy to prawda?

 

Zapraszam na ts3.

Nie BS nie będzie karany.

Tak jest osobna Mapka.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Nie chce nic mówić...

Wiem,że jebniecie mi 10pkt.z góry,ale JEBAĆ ASFENA

Ehhh, widzę kolejny który nic nie udowodni jakie to smutne, panie Shaggy aka Ralios aka Bugi, proszę masz dowody przedstaw a nie piszesz bez sensowne posty tyle.

Raport leci. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Drogi kolego z tej Strony Nexor, i nie ma w Teamie żadnych z tych osób lepiej daj dowody a nie pierdolisz głupoty za przeproszeniem.

Twój post został zgłoszony gdyż nic nie wnosi do Tematu. Skończyłem z tobą dyskusję.

 

[HA]Nexor.

Dobra obudziłeś Lwa, zaraz tu jebne prezentacje dowodów.

 

Łżesz jak pies.

Ehhh, widzę kolejny który nic nie udowodni jakie to smutne, panie Shaggy aka Ralios aka Bugi, proszę masz dowody przedstaw a nie piszesz bez sensowne posty tyle.

Raport leci. ;)

Każdy wie kim jest po chuj nas o tym informujesz?

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Dobra obudziłeś Lwa, zaraz tu jebne prezentacje dowodów.

 

Łżesz jak pies.

Zapraszam na PW lub GG przedstawisz dowody, a nie tutaj robisz zbędny spam myślisz że mnie to boli że napiszesz głupoty?

 

Zapraszam do zadawania pytań na temat serwera, oraz na betę serwera od godziny 19:00.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Zapraszam na PW lub GG przedstawisz dowody, a nie tutaj robisz zbędny spam myślisz że mnie to boli że napiszesz głupoty?

 

Zapraszam do zadawania pytań na temat serwera, oraz na betę serwera od godziny 19:00.

*cd/usr/home/locale/poland/Nexoria.pl*
 
 
Scieżki ci sie pojebały pro techniku aka asfenku hahaha.
 
Poprawna scieżka ;p : /usr/home/nazwa_folderu/share/locale/poland

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

 

*cd/usr/home/locale/poland/Nexoria.pl*

 

 

Scieżki ci sie pojebały pro techniku aka asfenku hahaha.

 

Poprawna scieżka ;p : /usr/home/nazwa_folderu/share/locale/poland

 

Boże człowieku jaki znowu Asfen, naprawdę wrzuć na luz albo wyjdź na dwór dobra, napisałem sobie takie zainteresowanie dla beki nie na poważnie wiesz, gdybym był takim pro elo technikiem jak ty serwer ten by napewno nie wypalił.

Idź lepiej robić swoje serwery które padają po paru dniach.

 

Pozdrawiam osoby które nic nie wiedzą o serwerze a piszą. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

*cd/usr/home/locale/poland/Nexoria.pl*
 
 
Scieżki ci sie pojebały pro techniku aka asfenku hahaha.
 
Poprawna scieżka ;p : /usr/home/nazwa_folderu/share/locale/poland

 

Się odezwał co musiałem mu pety na serwer wgrywać,bo nie umiał wpisów w npclist podmienić:0

Opublikowano

Boże człowieku jaki znowu Asfen, naprawdę wrzuć na luz albo wyjdź na dwór dobra, napisałem sobie takie zainteresowanie dla beki nie na poważnie wiesz, gdybym był takim pro elo technikiem jak ty serwer ten by napewno nie wypalił.

Idź lepiej robić swoje serwery które padają po paru dniach.

 

Pozdrawiam osoby które nic nie wiedzą o serwerze a piszą. ;)

Muhaha , mialem jedne z wiekszych serwerów easy na mpc ty glupi oszuscie.

 

*Netharia,Avreath* popytaj userów ile graczy było [ 1k+ ] To czy jestem pro technikiem czy nie mnie nie interesuje :D Ważne ze jak cos robie to , to zrobie :D

 

piss yol zaraz zaczne <3

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

 

*cd/usr/home/locale/poland/Nexoria.pl*
 
 
Scieżki ci sie pojebały pro techniku aka asfenku hahaha.
 
Poprawna scieżka ;p : /usr/home/nazwa_folderu/share/locale/poland

 

Dlaczego nie rozwiążesz z nim tego na Ts3 albo na PW, tylko tutaj spamujesz w zapowiedzi :?

Opublikowano

Się odezwał co musiałem mu pety na serwer wgrywać,bo nie umiał wpisów w npclist podmienić:0

Hahaha nigdy z toba nie pisalem czlowieku :D Nie znam cie nawet :D :D lol haha :D :D :D

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

 

Masz chociaz za grosz umiejętnosci technicznych? A nie robisz gotowca therisa?

 

Nie wiem czy Ethiel zareaguje obojętnie.

 

Dodam  , że Damian nadal jest w teamie nie został wywalony.

 

Team serwera sklada się z samych amatorów:

 

Damian - Najgorszy grafik na swiecie

Asfen - Żebrak o posade GM.

 

I inne rtęcie.

 

 

Taki mały ps: Asfen pamietaj co mi uczyniłeś i co innym , damianku ty też .

Oby było stabilnie i zgodnie z godziną.

 

 

Piss yoł

 

 

Spójrz na prezentacje a następnie powiedz że jestem najgorszy. W team niestety nie jestem, lecz dogadałem się co do wynagrodzenia. To tyle, dzięki za opinie o mnie.

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...