Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nexoria.pl - Serwer z Pazurem ! Beta - Serwera


Nexoria

Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Oficjalnym starcie serwera?

    • Tak.
      96
    • Nie.
      15
  2. 2. Chcecie 5 slotowy BS w cliencie?

    • Tak.
      79
    • Nie.
      32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy co uważasz przez "groźne", jeżeli bierzesz pod uwagę ramnityB..

Nie znam sie na wirusach zbytnio , ale np ten wirus potrafi zepsuc caly komputer itd? albo przechwycic dostep do jakis danych?

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie znam sie na wirusach zbytnio , ale np ten wirus potrafi zepsuc caly komputer itd? albo przechwycic dostep do jakis danych?

tu już radze popatrzyć na google, ponieważ rozmowy zaczęły odbiegać od tematu.

 

Co do serwera chciałem zagrać, no ale wszystko samo mówi za siebie.

Opublikowano

Asfen, tam na ss'ie widziałem że potrafisz wszystko po stronie edycji plików <beka>

 

kiedyś zostało Ci zadane 1 pytanie i nie potrafiłeś odpowiedzieć i napisałeś, że Ty nie jesteś od plików to w końcu jak jest? umiesz czy nie? :] wtedy byłeś questerem, a gdy zostało zadane pyt. dot. questów też nie potrafiłeś odpowiedzieć

 

 

Nie polecam serwer nawet nie wystartuje, skończy się na prezce jak zawsze ;)

Opublikowano

Pliki Waruma zgadza się :P Nie radze na nich startować czemu to już nie powiem  xD Te flagi moglibyście zmienić.

Napisze powodzenia tylko ze wzgledu że jest tam Hotovsky, którego lubie ;) 

 

Ekhm.. powodzenia.

20utztj.jpg

Opublikowano

Jakby to powiedziec.

Musze poprzeć pana wczeeesniej , po pobraniu , - przeskanowałem 4 antywirusami komputer ,przy czym Praktycznie kazdy plik EXE mam zainfekowany.

Wiec server sam w sobie spoko, ale zawiera wirusy ,pozdrawiam.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Witam może nie powinienem xD ale to napisze 

 

Wiekszosc to kopia z therisa zrobilem ja ze wzgledu na perma jakiego wychaczylem od ethielka :) zeby się zemscic nie dal mi 2 szansy to zrobilem takie cuś ;P

 

@topic 

 

Polecam serwer xD Napewno wbije 

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

 - Na prośbę autora, piszę Wam tą wiadomość. -


 


"Wszystkie bugi zostają usuwane, oficjalny start odbędzie się w piątek o 20 z czystym klientem(bez wirusów)".


Zapraszamy serdecznie. 


 


 Informuje Was o tym ponieważ autor tematu ma blokadę na mpc która mu się kończy dziś o 20. Do tego czasu wszystkie informacje które mi przekaże administrator będę Wam przekazywał z tego konta. 

w6qirs.jpg

Opublikowano

START SERWERA OFICJALNY ODBĘDZIE SIĘ JUŻ W PIĄTEK 18.04.2014 GODZINA : 20:00.


 


JUTRO BĘDZIE OFICJALNA PREZENTACJA W 100% UZUPEŁNIONA.


 


BETA TESTY PRZEBIEGŁY POMYŚLNIE DZIĘKUJEMY TESTEROM ZA TESTOWANIE SERWERA.


w6qirs.jpg

Opublikowano

Muhaha , mialem jedne z wiekszych serwerów easy na mpc ty glupi oszuscie.

 

*Netharia,Avreath* popytaj userów ile graczy było [ 1k+ ] To czy jestem pro technikiem czy nie mnie nie interesuje :D Ważne ze jak cos robie to , to zrobie :D

 

piss yol zaraz zaczne <3

Podkręcone liczniki się nie liczą :) a co do serwera to słaby nie zagram a wirusy mnie bardziej zniechęcają no i nic autorskiego i ciekawego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...