Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Exalion.pl - Wkrocz w świat fantazji...


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale kał 99 lvl?? to na pl-u moge pograć

Hmm a co wolisz jak na hardzie jest 150lvl i tysiac kolorowych zbrojek? nikt cie nie trzyma idz na tego pla i laduj w is po 500zl :) ten server ma przypominac pl'a za starych dobrych lat dlatego jest max 99lv. ;)

90472801207480070301.png

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego oceniacie administracje po ich wieku? skąd wiecie jak będą zajmować się serwerem skoro jeszcze nie wystartował ...

większość, która tak się dopier... ich wieku to jest od nich starsza rok/dwa i uważają się za jakiś dorosłych, którzy są ogarnięci ^^


Serwer polecam ze względu na sh4ke ;]

Powodzenia oraz udanego startu i dużej ilości graczy

Opublikowano

nie polecam restia s2.

Restia v2 to Vixa.eu jest, która stoi na ich plikach.

Zapraszamy za niedługo do działu Publikacje oraz na start o 19.00

Opublikowano

kiedy bedzie mozna sie  rejestrowac / logowac?

kiedy bedzie wlaczany is, lub chociaz wglad w jego ceny

client z bety moze byc czy nowy trzeba

TqL


6dIB3s_s2.jpg

Opublikowano

kiedy bedzie mozna sie  rejestrowac / logowac?

kiedy bedzie wlaczany is, lub chociaz wglad w jego ceny

client z bety moze byc czy nowy trzeba

Client z bety działa.

Niebawem będzie działający IS, właśnie go tworzymy.

Rejestrować również za niedługo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...