Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogłoszenia klanów/Szukam klanu.


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Witamy w PolishOfBattle

Przyjmujemy do klanu od wieku 10 lat minimum. Musi być ogarnienty na cw.

Jeżeli chodzi o komunikator głosowy to najczęźciej rozmawiamy na Skype lub na GaduGadu lub w grze na czacie. TeamSpeak3 nie bo laguje nam gre czensto.

Wymagamy: minimum 10 lat , Skype , kd: 0.6/0.7+ , umiejentność gry.

Pochodzimy z wielu innych gier takich jak Minecraft , Metin2 , BF2 ( chociasz tam było trudno). Teraz czas na Skila. Czensto wygrywamy CW, jak jest mocny team to szykujemy sie w tanki. Mamy też inne Asy. Możemy zobaczyć gdzie kto jest bo kolega kupił więc wygrywamy czasami. Jesteśmy lepsi nisz PENTAGRAM, Złotopolscy, Ventrue, plPPOLSKApl , MagicTeam , Top-Poland , LEGION503 wienc jesteśmy jednym z najlepszych polskich klanuw. Jak nie najlepszym!!! Zapraszamy wszystkich spełniajoncych wymagania. Przepraszam za ortografie ale jestem dyslektykiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt do osub: NagrobeK , --vx-- , AmericanIdiot , Majster31. ZAPRASZAMY!!!


 

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-PL-GROM

 

Szuka aktywnych graczy do klanu którzy chcą pograć taktycznie!

 

Wymagania:

 

> Minimum 16 lat.

> Sprawny mikrofon. (Mumble!)

> KD'a: 0,60

> LV: min. 10 lv

 

Zapraszam, podania można składać bezpośrednio w grze lub do MaruuniO.

Nie robię klanu masowego! Max liczba osób jest ograniczona!

Maruusek.png

Opublikowano

                                                                                 Clan     SisterSSyndromE

 

                                                      Klan rozpoczął nabór nowych członków .. Klan  jest teraz prowadzony przez JackJet'a który razem z graczami chcę  wznieś klan na szczyt tabeli .

                                           Klan  jest od od stycznia 2015 r. Posiada 38 członków którzy dzielnie pomagają , a tak samo jak Jack tak i inni gracze potrzebują  waszej pomocy !!!!!!! .  ^_^ 

                                       ♚Wymagamy                                                 

                                                                        

                                                                         ★ts3 oraz micro

                                                                    ★Min 15 lat i ogarnięcie

                                                                         ★k/d nie gra roli gdyż ono nie gra tylko gracz

                                                                    ★Aktywność w grze jak i na ts3 

                                                                                                              

                                                                  ☆Oferujemy

                                                                                                  

                                                                                                   ⇨Prywatny serwer Ts3

                                                                                                         ⇨Rodzinna wręcz atmosferę

                                                                                                   ⇨Pomoc w tematyce gry i nie Tylko

                                                                                                         ⇨Wspólne zabawy i treningi

                                                                                                   ⇨Przy dużej aktywności graczy konkurs z nagrodami 

 

 

 

 

                                                                                 Wasze podania rozpatrzą 

                                                                                         Szef; JackJet

                                                                                       Manager: Herszt 

                                                        Proszę o wpisanie wieku oraz czy posiadasz micro gdyż nam to ułatwi a ty będziesz szybciej w    Clanie SisterSSyndromE 

                                       :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Opublikowano

Nick: DreackonF , ELSO
Wiek: 14 , 16

Ranga: Nowe rangi ponieważ gramy teraz przez steama i musieliśmy od nowa a poprzednie my mieli : 46 , 51

K/D: 2.777 , 3.252

Coś o sobie: Szukamy jakiegos ogarniętego klanu , ja preferuje snajperke a kolega bronie typu famas. TS3 konieczny .

Opublikowano

  • Nazwa klanu : Infernal Gaming

  • Minimalny wiek : 13

Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki) : TeamSpeak 3

Wymogi : KD 1.3

Inne informacje : Ja z kumplem mamy nowe konta a na starych byli my lv 52

Opublikowano

                                                         Veto'ePain rekrutuje.!!

 

 

 

                -Wiek powyżej 16lat!

 

                -Obowiązkowo ts+mikro

 

            -Przyjmujemy tylko osoby co mają wyższy poziom niż 25 i                    kd 1.0 i wyżej !

 

                      

 

                       Jak ktoś chętny to proszę pisać priv na forum bądź w grze,codziennie

                      gramy cw,fajna atmosfera :) Jeszcze raz zapraszam serdecznie 

 

                   mój nick w grze ChaosCount możecie też pisać do Mocny,Fenisk,

                                      "FaKeR"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wzór reklamy klanu:


 


Nazwa klanu:


 


DemonyNocy


 


Minimalny wiek:


 


15+(PO MUTACJI !!)


 


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki):


 


Tak teamspeak 3 


 


Wymogi:


 


-K/D 0.9


 


-LVL 32 MIN.


 


-Ogarniete mapy


 


Inne informacje:


 


Posiadamy własnego TS3 gramy dużo cw miła atmosfera dużo treningów


Możliwość podszkolenia nowych Graczy.


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

DreamCrew

 

WSTĘPNIAK

Poszukujemy graczy chętnych do wspólnej gry.

Mamy zamiar stworzyć community, które zaistnieje na dłużej na scenie SKILL SF2.

Aktualnie posiadamy stałą 4, zgraną, gramy ze sobą dobrych kilka lat w FPS'y. 
Nasze aktualnie win ratio to 90 % (21 win / v2 lose close mecze). 

 

OFERUJEMY

<3  Wysokie win ratio

<3  Logo klanowe

<3  Komunikacja poprzez teamspeak'a

<3  Miła Atmosfera (odrobina humoru i powagi perfekcyjna doskonałość :P )

<3 Średnia wieku 18

WYMAGANIA

<3 Poszukujemy ludzi w przedziale wiekowym 15-20 

<3  KD Minimum 1.0

<3 Mikrofon + TS3

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW lub w grze /w pegazYakoob , KrzykaczS , RAD' , BARTEZ 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan już udało nam się znaleźć, nieważne :)


Nick: Luc3k, Aksolotly


Wiek: 15,14


Ranga: Plutonowy (lvl 25) , Starszy szeregowy (kolega wczoraj zaczął grać)


K/D: 1.188 (teraz 1.235 i rośnie :), 0.716 (spokojnie, koledze rośnie teraz)


Coś o sobie: Jak już widać mamy po 14-15 lat, ja jestem dziewczyną, gram bardzo często, można mnie spotkać prawie zawsze, jeżeli chodzi o to jak gram to bym powiedziała ,że przeciętnie. 


Z chęcią dołączymy do jakiegokolwiek klanu, który posiada ts3/skype :)


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam klanu:

Nick: -TheBlueShade-
Wiek: 16

Ranga: Private First Class (jakiś 5lvl) (jest to nowe konto, gram przez steam)

K/D: 1.2 (rośnie)

Szukam klanu do wspólnej zabawy jak i grana klanówek. Level (ranga) nie strzela :) w skilla gram od dawna (2 konta). Gram różnież w cs:go (Master Guardian 2).

Więcej informacji (jeżeli będą potrzebne) podam na PW.

Opublikowano

Clan SisterSSyndromE


 


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Klan SisterSSyndromE poszukuje aktywnych graczy. 


 


Wymagamy:


♦ Wiek 15+


♦ Ts3 + mikrofon


Aktywność w grze jak i na Ts3


♦ Dodatkowo co sobotę/niedzielę organizujemy konkursy dzięki, którymi możesz zdobyć kapsułkę na jaką broń tylko zechcesz :)


 


 


 


Zapraszamy wszystkich !


Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

cooltext128482847662349.png


 


Poszukujemy ambitnych graczy.


W naszym klanie będziesz się dobrze bawił.


Posiadamy własny serwer TS3 oraz Logo.


 


 


cooltext128482920809474.png


 


Wiek: +15.


K/D: +0.900.


Team Speak oraz Mikrofon.


 


cooltext128482996802417.png


 


Miło spędzony czas z graczami.


Codzienne klanówki.


Treningi.


Udział w ESL.


 


 


cooltext128483024993563.png


 


Nasz klan posiada 40 członków.


Podania do klanu składać w grze.


Rekrutacja odbywa się na Team Speak.


 


cooltext128483049061430.png


 


IP: 178.217.191.254:6350


 


cooltext128483077162847.png


Opublikowano

NIE AKTUALNE

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick:BloodekPol
Wiek:16

Ranga:Starszy Kapral (16 lvl)

K/D:1.197 (Często wzrasta)

Coś o sobie:Lubię grać w takie gry FPS.Kiedyś grałem w cs 1.6 z dwa/trzy lata.Teraz chcę znaleść klan z którym bez problemu się dogadam i będę mógł dalej grać nie tylko w skilla.Mój procent hedów wynosi 32% (Myślę że jest nieźle)

Oczywiści posiadam ts3 i mikro.

76561198048273608.png

Opublikowano
SZUKAM CLANU

 


 

 

Nick: 


JokerFocker

 

Wiek

19 lat

 

Ranga:

17/18 lv

 

K/D:

Utrzymuje się na poziomie min. 1.2/1.3

 

Coś o sobie:

Karierę w MMOFPS zaczynałem w CS 1.6. Często grywałem w: Soldier Front, Combat Arms, BlackShot, Alliance of Valiant Arms, Cross Fire, GunZ, Operation 7, Project Blackout, Quake Live, Special Force, UberStrike, Warsow, War Rock. Aktualnie także CS:GO.

 

Ulubiona broń: 

Szczególnie upodobałem sobie PM'y - aktualnie gram P90. Potrafię grać także cięższymi karabinami. Sniperka także nie jest mi obca.

 

Strategia gry: 

Rzadko stoję w miejscu, najczęściej biegam po całej mapie, zachodzę przeciwników od tyłu. Z bliska dobijam nożem, na średnią odległość pistoletem.

 

Czego oczekuję:

Członków teamu powyżej 17 lat. TS3 - chętnie. 

Luźnej atmosfery. Wyjazdu na jakiś LAN? Świetnie jeśli team byłby z Podkarpacia/Małopolski.

 

Jak często mogę grać:

Do 2-3 godzin dziennie. Najczęściej w godzinach wieczornych/nocnych. 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngJokerFocker

 

W S.K.I.L.L.U nie ma Lanów :)

 

-----------------------------------------------------

 

Szukam 9 osób, a by stworzyć dziesięcioosobowy klan.

Wymagania - 
41 lvl 
KD 1.0 <
TS 3
Chęć gry
Częsta aktywność
Wiek 14+

Co oferuję
Prywatny TS3
Logo klanu
Miła atmosfera

 
 
 

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Zapraszam ludzi do clanu Polish'eSport

Clan ESL

75win cw 17lose/81%win cw

Wymagania: wiek 15+/ogar na cw/ts3/Umiejetnosc map: typu Blasting i umiejetnosc grania na sluch.

Zapraszam

Opublikowano

Clan SisterSSyndromE


 


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Klan SisterSSyndromE poszukuje aktywnych graczy.


 


Wymagamy:


Wiek 15+


Ts3 + mikrofon


Aktywność w grze jak i na Ts3


Dodatkowo co sobotę/niedzielę organizujemy konkursy dzięki, którymi możesz zdobyć kapsułkę na jaką broń tylko zechcesz :)


 


 


 


Zapraszamy wszystkich !


Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

Nick: NasramCiNaRyj
Wiek: 19

Ranga: 25

K/D: 1.0

Coś o sobie: Mikrofon, teamspeak, umiejętność gry na słuch, team player, szybko się uczę, strategia > rush, cierpliwy.

Broń: HowaType 89 - HK417 i K2 też preferuję. 

Typ gry: Blasting - Workshop, Satelite, GhostTown, Peacehawk.

Online: Rzadziej w weekendy, głównie w tygodniu. Teoretycznie 24/7, bądź wystarczy napisać. 

87204611569884691941.gif

Opublikowano

Klan EliteToySoldiers przyjmie ogarniętych, 4FUN'owych i aktywnych grajków

WYMAGANIA:
- wiek minimum 17-18+ lat
- kd min 1,0 - 1,2 (z wyjątkami jeżeli ktoś ogarnia) ;)
- zero hacków i innych wspomagaczy - tylko czysty skill
- do wspólnego grania (klanówki itp) niezbędny Team Speak 3 + oczywiście słuchawki i mikrofon
- kultura grania (bez płaczu, lamentu itp); poczucie humoru mile widziane ;)


CO OFERUJEMY:
- poważnych ale i skillowych grajków w wieku 20+ grających 4FUN ze sobą w różne gry od ponad 5 lat a więc stabilny klan, nie na kilka dni
- prywatny kanał TS 3
- logo klanu w grze
- kulturę grania (wzajemny szacunek do siebie, bez kłótni, wyzwisk itp),
- pomoc dla mniej doświadczonych graczy


Zainteresowanych proszę najlepiej o kontakt w grze - dodanie mnie do friendsów w S.K.L.L.'u (GeishaMayCry)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu:


 


Elementrix


 


Minimalny wiek:


 


17+ ( lub osoby młodsze , ale po mutacji )


 


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki):


 


Ts3 obowiązkowy 


 


Wymogi:


 


KD 1.0 +


 


Kultura osobista


 


Uczestniczenie w życiu klanu


 


Mikro


 


 


Inne informacje:


 


 


 


Świeżo powstały klan . Aktualnie jest nas tylko 12 , ponieważ 


 


poszukujemy graczy który potrafią grać teamowo i uczestniczą w życiu


 


klanu . Nie tolerujemy gry ffa . Gdy będzie nas 20 lub więcej  


 


zaczniemy prowadzić treningi  jak i również będziemy robić wspólnie


 


eventy .


 


 


 


 


Chętnych zapraszamy na Ts'a 3NJOy.pl Kanał Elementrix .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu: VistualS'Pro

Minimalny wiek: Klan jest otwarty dla osób, które ukończyły 15 rok życia

Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): TeamSpeak'3

Inne informacje:

=============================================================================================

Oferujemy:

♥ Miłą atmosferę

♥ Officialny serwer ts'3

♥ Znaczek klanu (będzie na święta)

♥ Klan nie zostanie usunięty

 

Wymagamy:

☺Ukończonego 15 roku życia

☻ Komunikatora głosowego i sprawnego mikrofonu

Umiejętnego grania z drużyną

 

 

 

VistualS'Pro

zapraszamy! x♥x

 


post-1221263-0-44094900-1443191031_thumb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...