Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogłoszenia klanów/Szukam klanu.


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozumiem, że chcesz ludzi zniechęcic do mojego klanu. Ale Twoje zachowanie jest bezpodstawne i dziecinne. Masz jakieś dowody? Mogę zapewnić że w naszym klanie nikt nie jedzie na hakach bo żal nam nawet wydawać tych żałosnych EURO na nie.

Opublikowano

Szukam klanu:

Nick: TerrorisEU
Wiek: 17

Ranga: Lv 19

K/D: 1,296

Coś o sobie: Gierze głownie w FPS , moja kariera zaczynała się od cs 1,6 , jakoś 4 - 5 lat grałem w cs , potem jakiś czas katowałem Warroka i bf3 . Dopiero zaczynam w Skill'a ale wydaje mi się że dobrze mi idzie :)

Opublikowano

Szukam klanu:

Nick: --(HATE)--
Wiek: 15

Ranga: Nie pamiętam.

K/D: 1.2+ są dni gdzie spadnie oraz dni gdzie się podbije.

Coś o sobie: Mam na imię Bogdan, posiadam komunikatory głosowe oraz gg. 

Jak coś proszę o PW w grze.

 

 

//Nieaktualne 

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

Angel-Of-Fire


Minimalny wiek: 18


Komunikator głosowy: team speak 3 adress : xxx


Wymogi: Zakaz grania na hackach, granie z ts


Inne informacje: Założyciel ---(Cobra)--- Rekrutacja na ts


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick:BlackNymph
Wiek:15 

Ranga:Starszy szeregowy (3-cie konto)

K/D:1.044

Coś o sobie:Grałem dużo, aktualnie ćwiczę na AWP i zbieram na VIP'a albo jakąkolwiek broń z EOTech'em

 

Opublikowano

Nowy clan o nazwie Lodowka poszukuje graczy bez ograniczen wiekowych.Wymagany jest jedynie ts poczucie humoru oraz zachowanie powagi gdy sytuacja tego wymaga.


W razie pytan prosze kontaktowac sie z -'TristoN'- lub Pasztefix

Opublikowano

Nazwa klanu: Exclusive

Minimalny wiek: Nie zwracamy uwagę na wiek tylko jak grasz.

Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): TS3 i sprawny mikrofon

Wymogi: Ratio 1.0+ sprawny mikrofon i trzeba coś umieć grać...

Inne informacje: Reaktywejszyn Exclusive, wszystkie armaty i inne gówna z topki jedziemy jak chcemy. Kontakt PW lub złóż podanie i zawitaj na naszego ts'a.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

REKRUTACJA OTWARTA !!!
|
|
|
|
Nabór do klanu Dixon Brothers !!!
________________________________________________________
Witam wszystkich, rekrutacja w klanie Dixon Brothers ponownie otwarta, szukamy przede wszystkim aktywnych graczy!

---<><><>Czego oczekujemy : <><><>---

-Komunikator Team Speak 3 + Działający mikrofon
-Aktywność w grze i na TS-ie 
-Kulturalne zachowanie 
-Aktywne branie udziału w CW
.

---<><><>Co oferujemy : <><><>---

-Własny kanał TS3 
-Wspólne granie CW oraz normali
-Pomoc w grze jak i po za nią 


------------------------------
Wiek: Nie zwracamy na to szczególnej uwagi, ale nie wychowanych gówniarzy którzy krzyczą podczas cw i wydają inne dźwięki które uniemożliwiają skupienie wydalamy w trybie natychmiastowym. 

KD/ratio: Jak to mówią kd nie gra, także sprawdzimy cię w boju !! 
-------

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań NIE PISZ!! bo nawet nie odpowiemy na twoje podanie.


Wzór podania
||
||
||

-Imię: 
-Nick
-Staż w S.K.I.L.L-u :
-Ulubiona broń : 
-Ulubiona mapa : 
-Coś o sobie :

Podania składać tu na forum na PW!!

(Możliwa rozmowa na TS-ie zamiast podania-napisz pw a dostanie ip)

PODANIA KTÓRE NIE BĘDĄ PISANE WEDŁUG WZORU ODRZUCAMY AUTOMATYCZNIE !!!!

Serdecznie Zapraszamy Zarząd Dixon Brothers !!!! : )



 

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu: Amfetaminki


Minimalny wiek: Obojetnie :)


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Skype


Wymogi: Nie ma żadnych, przyjmujemy nawet low graczy, liczy sie dobra - wspólna zabawa.


Inne informacje:  W klanie jest juz rozegranych okolo 20 klanowych meczy, gramy dla zabawy, nie dla zwyciestwa. Fajna atmosfera, czesty smiech oraz poprawienie humoru. A przegrane mecze klanowe, traktujemy jako zwycięskie przy czym dobrze sie bawimy, i jak wspomniałem wyżej, smiech podstawą u nas! :)))


 


Jeśli chcesz do nas dołączyc napisz mi tutaj na pw, lub dodaj do znajomych (w skilu) gracza o nicku: Wymasturbowany,


Osobiscie mam 16lat. Ale sa tez nawet 12latki, z ktorymi idzie sie swietnie dogadac oraz posmiac, ZAPRASZAMY!

Opublikowano

THC'eSports Szuka osób do klanu ;)


 


KD: 0,9


Lat: 15 +


Ts owszem wymagany 


Zapraszamy serdecznie również na xxx kanał VIP THC'eSports na kanał Rekrutacja ON !


 


Piszemy w sprawie rekrutacji do [sA]Kopytka lub [ROOT]NESQIK


235761444056892195480.gif

Opublikowano

725461408475344363561.jpg

 

 

.. To klan, w którym każda spełniająca wymagania osoba znajdzie swoje miejsce.

 

 

844461408475344363561.png

 

Kd : +1.2


Wiek : +17 (są wyjątki jeśli ogarniasz temat)


Kultury i odpowiedniego zachowania na CW


Chęci do wspólnej Gry

 

 

 

384341408475344363561.png

 

Klanowy serwer TS3 : xxx         |          Stronę klanową : www.ins-piring.xaa.pl

 

Miłą i spokojną atmosferę          |          Wysoki poziom gry

 

Klanowiczów którzy udzielają pomocy          |          Częste rozgrywki Clan Wars oraz ESL & Versusy.

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane zapraszam do składania podań do klanu.
Wzór znajdziecie na naszej stronie klanowej www.iNs-PirinG.xaa.pl , oraz na odpowiednim rozdziale & teamcie
 
W planach mamy zamiar stworzyć Eslowy Team.

Opublikowano

Hard Polish Clan Szuka osób do klanu ;)


 


KD: 0,9


Lat: 15 +


Ts owszem wymagany 


Zapraszamy serdecznie również na xxx kanał VIP HardPolishClan na kanał Rekrutacja ON !


 


Piszemy w sprawie rekrutacji do Kopytka


 


Nazwa Klany: "HardPolishClan"


Codzinnie gramy CW ! Miejsce w rankingu tygodniowym 30 ! 

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Szukam klanu:

Nick: Kryptonimp
Wiek: 14 lat

Ranga: Plutonowy 21lv

K/D: 1.283 zazwyczaj wyższe 

Coś o sobie:Grałem w BF 4,3 i w CS. Moja ulubiona mapa to Farmhouse , Skyline , Hospital , Missile .

Opublikowano

Nazwa klanu: OperacjaSwit

 

Minimalny wiek: 10 :D

 

Komunikator głosowy: Tak, TS3

 

Wymogi: Kd 1.0 lvl: 30

 

Inne informacje:

 

Strona: [KICK]

 

Fanpage: [KLICK]

 

ts3: PODAMY JAK CIĘ PRZYJMIEMY

 

RANGING: 30

 

(z 14-08-27 11:14)

 

Własme logo: 

 

1463883_254482928058074_2062800654_n.png

 

Codziennie:


CW
 
HERO

SURVIVAL

ZWYKŁE GRY

 

[kilk]

Kontakt na Stronie: [KLICK]

 

GG: 34882983

Opublikowano

Hard Polish Clan Szuka osób do klanu  ;)


 


KD: 0,9


Lat: 15 +


Ts owszem wymagany 


Zapraszamy serdecznie również na xxx kanał VIP HardPolishClan na kanał Rekrutacja ON !


 


Piszemy w sprawie rekrutacji do Kopytka


 


Nazwa Klany: "HardPolishClan"


Codzinnie gramy CW ! Miejsce w rankingu tygodniowym 30 ! 


235761444056892195480.gif

Opublikowano

Nazwa klanu: GimbyNieZnajo


Minimalny wiek: 14+ (wyjątki tylko dla ogar)


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Tak, TeamSpeak3 IP podam po napisaniu mi na PW ;)


Wymogi: Kd 1.0 lv 25+ Sprawny mikrofon + ts3 oraz częste granie klanówek.


Inne informacje: Za niedługo herb i wspinamy się powoli w rankingu


Klan jest nowy!

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Nazwa Klanu: BraveTigers


Założyciel Klanu: Kakkaroto


Minimalny wiek: 16+ (wyjątki jeżeli pełen ogar)


Komunikator TS3 wymagany od każdego klanowicza


Wymogi: KD min. 0.8; LVL min. 16


Oferujemy: częste CW, treningi, wspólną grę, miłą atmosfere na ts


Wymagamy: przestrzegania regulaminu który ustaliliśmy w klanie, w miare możliwości częstego pobytu na ts oraz grze.


 


Coś o klanie: Klan powstał w sierpniu 2014r. więc jest stosunkowo nowy. Wkrótce powstanie strona klanu oraz rozpoczniemy grę w lidze ESL (jak to sie szybko stanie zależne jest wyłącznie od klanowiczy).


 


Zainteresowane osoby mogą złożyć bezpośrednie podania w grze (przy czym pamiętajcie o podaniu wieku) lub wejść do nas na TS


ip ts podam na pw


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hard Polish Clan Szuka osób do klanu   ;)


 


KD: 0,9


Lat: 15 +


Ts owszem wymagany 


Zapraszamy serdecznie również na xxx kanał VIP HardPolishClan na kanał Rekrutacja ON !


 


Piszemy w sprawie rekrutacji do Kopytka


 


Nazwa Klany: "HardPolishClan"


Codzinnie gramy CW ! Miejsce w rankingu tygodniowym 30 ! 

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Nazwa klanu: --FallenAngels--


Minimalny wiek:+16


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Ts3


Wymogi:Aktywność


Inne informacje:Oferujemy codzienne CW,pomoc w eventach i dobrą zabawe : > Klan składa się z osob od 16 do 30+ roku życia 

Opublikowano

Nazwa klanu:-Najemnicy-


Minimalny wiek:12


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki):Ts3


Wymogi:kd 1.000 + 


Inne informacje:Do klanu przyjmujemy osoby , które chętnie grają w skilla i wykazują się nie muszą mieć jakiś super umiejętności .


 


 


Opublikowano

HS-Team


 


Minimalny wiek:13


 


Komunikator głosowy: TS3


 


Wymogi:


Kultura osobista


KD 1.0


Poczucie humoru


Trzeba mieć skilla...


 


Inne informacje:


Nasze najwyższe osiągniecie to 88 miejsce.


Często gramy CW.


 


p.s gramy często survival, defense, hero itp.


 


FILMIK KLANOWY:


https://www.youtube.com/watch?v=JTMYWadrUFo&list=UUJJU-vkW49ubFdRMo6Xx0ZA


 


 


P.S

  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

Nazwa Klanu: BraveTigers


Założyciel Klanu: Kakkaroto


Minimalny wiek: 16+ (wyjątki jeżeli pełen ogar)


Komunikator TS3 wymagany od każdego klanowicza


Wymogi: KD min. 0.8; LVL min. 22


Oferujemy: częste CW, treningi, wspólną grę, miłą atmosfere na ts


Wymagamy: przestrzegania regulaminu który ustaliliśmy w klanie, w miare możliwości częstego pobytu na ts oraz grze.


 


Coś o klanie: Klan powstał w sierpniu 2014r. więc jest stosunkowo nowy. Wkrótce powstanie strona klanu oraz rozpoczniemy grę w lidze ESL (jak to sie szybko stanie zależne jest wyłącznie od klanowiczy).


 


Zainteresowane osoby mogą złożyć bezpośrednio podania w grze (przy czym pamiętajcie o podaniu wieku) lub wejść do nas na TS


ip ts podam na pw


Opublikowano

Hard Polish Clan

"HPC"

 

Witam poszukujemy osób do Klanu.

Co możemy Ci zaoferować ?

 

- Własny prywatny Team Speak 3

- Wspólne Treningi

- Wspólne klanówki na kilka Składów

- Możliwośc przyłączenia do grania na ESL

Czego od Ciebie wymagamy ? Nie wiele

To że masz małe KD to nie oznacza że nie chcemy Cię ponieważ u nas w Clanie prowadzimy szkółkę dla młodych z małym KD

Wieć jeśli chcesz a masz małe wyślij podanie a my Cię przyjmiemy.

Ogólnie przyjmujemy do Klanu od +1,0 KD

Wiek minimum 15 lat i kultura.

Nie chcemy młodzieży która obraża się o byle co i nie zna się na żartach.

 

Wejdź a nie pożałujesz u nas w klanie jest miła atmosfera i mili ludzie a jeśli Ci się nie spodoba to możesz wyjść

 

A i co najważniejsze że za kilka dni kupujemy znaczek i jeśli dojdziesz do klanu

będziesz mógł wysłać SS ze znaczkiem który byś chciał mieć w klanie będziemy robić głosowania.

 

Wpadłem na pomysł taki jak ! jest dużo klanów polskich bez znaczków i mają mało osób i praktycznie mało grają mają słabe rankingi a ja mam taki pomysł

żeby te wszystki klany połaczyć w jeden i to w nasz ? co w na to.

Każdy założyciel Klanu weźmę wszystkich grających ludzi ze sobą do nas a otrzyma w zamian rangę na TS3 oraz rangę na grze i prawa

nasz klan jest na bardzo dobrym miejscy w rankingu ogólnym jest na 300 miejscu w niecały miesiąc a w rankingu tygodniowym utrzymuję do 50 miejsca i mieliśmy zaszczyt być na 10 jak i również na 9 nie raz ;) może i mamy 25 osób w klanie ale wszyscy grają jeśli zastanawiasz się to dołącz do nas stworzymy kolejny polski Clan bez hacków czysta i przyjemna gra.

Nawet jeśli jesteś nowym graczem zapraszamy !!!!!!
 

235761444056892195480.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...