Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogłoszenia klanów/Szukam klanu.


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam klanu:


Nick: Vavier


Wiek: 16


Ranga: 9 ponieważ stare konto mi gdzieś przepadło ;)


K/D: Ok. 1.4 ale na pewno wzrośnie


Coś o sobie: A więc lubię grać ogółem w FPS w skilla gram od około 3/4 miesięcy ale mam dużo większy staż w grach np typu CoD lub Battlefield


Moimi ulubionymi brońmi są Snajperki.


  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1979 - Rise of Incarnates rekrutuje!

 
Wszystkich doświadczonych graczy (i nie tylko!) zapraszamy do nowego klanu, którym jest 1979.
 
Jeżeli szukacie doświadczonego klanu, który zaczyna się rozwijać, to zapraszamy Was wszystkich!
 
Posiadamy własne forum (w trakcie rozwijania) - http://riseofincarnates.pl/index.php, a także kanał głosowy TeamSpeak 3, który hostuje Strefa Gier.
 
Graczom oferujemy miło spędzony czas z graczami, częste klanówki, treningi, udział w ESL (po dyskusji z administracją).
 
Podania prosimy składać na naszym forum, które jeszcze jest w trakcie rozwijania.
 
Od graczy wymagamy:
 
Ratio: 1.0+
Wiek: 16 lat (są wyjątki, ale osoba musi być po mutacji)
Ranga: Nie ma znaczenia
Ogarniania mapek z trybu Blasting
TeamSpeak 3 oraz mikrofon obowiązkowy
 
Jeżeli jesteście chętni, to zapraszamy do zgłaszania się na forum: http://riseofincarnates.pl/forumdisplay.php?fid=25
 
TeamSpeak 3:
 
Adres IP: ts3.strefagier.com.pl
 
Nazwa kanału: 1979
 
984545.png
 
oraz w grze do: 
 
Ofensywa,
ZbyT1979.
Opublikowano

Nazwa klanu: Frag-eXecutors


Minimalny wiek: 15 lat.


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): TS3+mikro.


Wymogi: Kultura osobista, częsta aktywność, chęć grania cw, umiejętność gry w zespole,kd+1,2


Inne informacje: Gramy esl, klan niedawno powstały. Założyciel : eXe"MisioFFsky, vice xPr0SeCuToRx, menadżer : KaFeL. Chcesz zobaczyć jak gramy? Nasze klanówki oraz frag movie tu :



https://www.youtube.com/channel/UCAFPgpeduQRGmkY00qX8sQA

//

Opublikowano

Skoro macie 81% win to albo musielibyście grać na eslu, albo mieć z 10 klanówek, albo się po prostu odpalać. 

//

Opublikowano

Nazwa klanu: FT-RushTeam-


Minimalny wiek: 13+


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Skype


Wymogi: Kd 1.0


Inne informacje: Szukamy osób chętnych do gry w ligach klanowych 


Kontakt: kamil.gancarek <-- skype

Opublikowano

Witam zapraszam do składania podań do klanu SocialisciPL.


Wymagania:


-Do klanu zapraszamy wszystkich po 15 roku życia.


-Jeśli nie posiadasz ts3 nawet nie składaj podania.


-Szukamy ogarniętych osób


 


Wzór Podania:


-Wiek #


-Ile czasu poświęcasz grze #


-Kilka słów o sobie #


 


Nazwa klanu w grze :     SocialisciPL


 


 


Jeśli ktoś będzie cheatował,wyzywał,płakał po przegranej-od razu zostanie wyrzucony.


 


 


Pozdrawiam -eG'nOs


[Nasz klan zajmuje 15 pozycje w rankingu]


Nasza strona internetowa:



 http://socialiscipl....om/socialiscipl
Opublikowano

Skoro macie 81% win to albo musielibyście grać na eslu, albo mieć z 10 klanówek, albo się po prostu odpalać. 

graja z klanami typu polishmyjaja itp czyli z klanami co biegna i trzymaja lpm

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

Clan of Poland


Szuka młodych i ambitnych graczy S.K.I.L.L'A 


ale również innych graczy gier FPS


 


 


 


Poszukujemy młodych utalentowanych graczy którym granie idzie bardzo dobrze i nie mają problemów.


W naszym kalnie spotkasz dużo zabawy i śmiechu, wspólne rozmowy na ts3 .


Jeśli chcesz dołączyć do nas wystarczy napisać w grze podanie i wysłac na ClanofPoland.


 


 


 


 


 


 


 


Wymagania:


 


 


1. Team Speka 3  xxx kanał VIP Zapraszamy


2. Mikrofon


3. Wiek 15 lat +


4. Kill/Dead 1.000


 


Serdecznie zapraszamy na strone klanu 



www.clanofpoland.cay.pl 

Strona również dla innych klanow i dla normalnych graczy!


 


Serdecznie zapraszamy 


Kopytka! 


235761444056892195480.gif

Opublikowano

Team-Fortress rekrutuje ludzi z hakami!


 


Nazwa klanu:Team-Fortress


Minimalny wiek: Nie wazne


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Nie wazne


Wymogi: Trzeba miec hacka :)


Inne informacje:przyjme kazdego kto ma fatala


 


Opublikowano

Clan of Poland


Szuka młodych i ambitnych graczy S.K.I.L.L'A 


ale również innych graczy gier FPS


 


 


 


Poszukujemy młodych utalentowanych graczy którym granie idzie bardzo dobrze i nie mają problemów.


W naszym kalnie spotkasz dużo zabawy i śmiechu, wspólne rozmowy na ts3 .


Jeśli chcesz dołączyć do nas wystarczy napisać w grze podanie i wysłac na ClanofPoland.


 


 


 


 


 


 


 


Wymagania:


 


 


1. Team Speka 3  ts-house.pl kanał VIP Zapraszamy


2. Mikrofon


3. Wiek 15 lat +


4. Kill/Dead 1.000


 


Serdecznie zapraszamy na strone klanu www.clanofpoland.cay.pl 


Strona również dla innych klanow i dla normalnych graczy!


 


Serdecznie zapraszamy 


Kopytka! 

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Clan of Poland


Szuka młodych i ambitnych graczy S.K.I.L.L'A 


ale również innych graczy gier FPS


 


 


 


Poszukujemy młodych utalentowanych graczy którym granie idzie bardzo dobrze i nie mają problemów.


W naszym kalnie spotkasz dużo zabawy i śmiechu, wspólne rozmowy na ts3 .


Jeśli chcesz dołączyć do nas wystarczy napisać w grze podanie i wysłac na ClanofPoland.


 


 


 


 


 


 


 


Wymagania:


 


 


1. Team Speka 3  ts-house.pl kanał VIP Zapraszamy


2. Mikrofon


3. Wiek 15 lat +


4. Kill/Dead 1.000


 


Serdecznie zapraszamy na strone klanu www.clanofpoland.cay.pl 


Strona również dla innych klanow i dla normalnych graczy!


 


Serdecznie zapraszamy 


Kopytka! 


 


 


Zapraszamy do nas nie gramy tylko w S.K.I.L.L ale i też inne Gry jak Neverwinter, LS, Minecraft, LoL itp ;) zapraszamy do nas na ts3-house.pl kanal VIP ClanofPoland :PP


 


TWORZYMY EKIPE !!!!!!!


235761444056892195480.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Yo, ponownie szukam klanu. Tym razem na poważnie zaczynam zabawę ze SKILLEM.
 

Szukam klanu:

Nick: gryzeklx44
Wiek: 18

Ranga: Seregant 2

K/D: 1.02 

Coś o sobie: W SKILLA gram od kilku dni, wcześniej grałem w BF3, Combat Arms, WarRock, COD MW2/3 . Interesuje się piłką nożna i kocham dobre imprezy ; )

Od Klanu oczekuje miłej atmosfery, zgranej ekipy, kanału TS. 

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

Nazwa klanu:

 

PlayAnotherStyle

 

Minimalny wiek:

 

16+ (Opcjonalnie)

 

Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki):

 

TeamSpeak 3 (Only)


Wymogi:

K.D. 1.000

Mikrofon

Komunikator Ts3

Ogarniać Grę

Być Częstym Gościem Na Ts3 Oraz CW (Clan War)

Minimum 10 CW w Tydzień


Inne informacje:

 

Nasz Klan Jest Jednym Z Najlepszych Klanów Począwszy od PolandAllStars Aż Do PlayAnotherStyle

Rekrutacje Prowadzimy Na TeamSpeak 3 Oraz Stronie Klanu

http://playanotherstyle.tk

Zapraszamy!

Opublikowano

FCoreTEAM

Szukamy Graczy Upartych i Twardych,

którzy pokażą na co ich stać!

 

Wymagania:

  • Minimum 16 lat.
  • Team Speak 3 z Mikrofonem "IP: xxx "
  • K/D 1.2 Minimum "Zależy również jaka rola"
  • Być zaangażowany w życie Klanu.

Oferujemy:

  • Komunikatywność 
  • CW 15-25 w ciągu tygodnia
  • Współpracę 

 

Informacje Ogólne/Inne:

  1. Dlaczego FCoreTEAM?
  • ​​Właściciel Klanu pewnego razu usłyszał wspaniałą muzykę z gatunku Frenchcore, tak zakochał się w tej muzyce że postanowił zrobić sobie w nicku "FCoreMarcel" oraz klan dostał ten przydomek "FCore". 

     2. Czy Forum powstanie?

  • Powstanie w swoim czasie, jeżeli zbierze się startowa ekipa aby co prowadzić.

     3. Jaką rekrutacje prowadzimy?

  • Ustną ma Serwerze głosowym TeamSpeak 3. "IP podane w wymaganiach"

     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • WIĘCEJ PYTAŃ KIEROWAĆ NA TS3 do właściciela.
Opublikowano
TheWayBack

 

TheWayBack szuka ludzi do gry. Jesteśmy klanem posiadającym TS. Każdy jest mile widziany. Wymagana jest jedynie 

 

kultura osobista i zaangażowanie w sukces druzyny w celu osiagnięcia szczytów w grze. Klan istnieje od ponad 

 

miesiąca a jego członkowie poznali już podstawy i zagadnienia dotyczące tejże gry. Nadszedł czas na zapraszanie 

 

nowych graczy i rozwijanie naszego klanu oraz naszej społeczności.

 

         --------Jedyne co musisz mieć to TeamSpeak + Mikrofon!!! ----------                     

 

 Nasze motto 

      Jeden za wszystkich, Wszyscy za jednego !!!

 

Głowne osoby w klanie:

 

Znany95 - Marcin załozyciel klanu. Ma brata Daniela pod nickiem Tyka. Człowiek porządny i zawsze humorystycznie 

 

nastawiony do życia.

 

Surfer - Krzysiek. Zastępca Marcina. Wiecznie zjarany.

 

Yeti69PL - Dominik. Commander drużyny.

 

Tyka - Daniel. Brat Marcina. Wiecznie ujarany.

 

warsaw-natolin - Tomek gracz o zaawansowanym poziomie umiejętności.

 

 

 

 

 

 

 

 ZAPRASZAMY!!!

Opublikowano

                          YourBadDream

 

                            zapraszam do klanu YourBadDream posiadamy TS3 

 

wymogi:

TS3 i sprawny mikro

wiek : 16+

 

oferujemy:

miłą atmosferę 

cw tyle ile sie da :p

Logo klanu :p

 

Kontakt:

w grze :

Bufon

magic79

inny kontakt:

gg 15933897

 

 

 

                                         

Opublikowano

...:::PENTAGRAM:::...


 


 


 


 


Witamy serdecznie w prezentacji jak i ogłoszeniu naszego klanu PENTAGRAM.


 


Jak widać , rekrutacje mamy otwartą więc bardzo chętnie przyjmiemy w nasze szeregi nowych członków. 


 


Chciałbym przy okazji sprostować kilka rzeczy. Nasz klan NIE używa jakichkolwiek wspomagaczy do gry które ją ułatwiają a jednocześnie niszczą. Były przypadki co prawda że po dołączeniu do klanu ktoś miał hacki aczkolwiek momentalnie ta osoba została wyrzucona z klanu. Drugą sprawą jest to,że nazwa klanu została przypadkowo wymyślona przez moją żonę która nigdy nie miała pojęcia o tym że taka nazwa była użyta już w grze CS. Nikt nie miał pojęcia do czasu gdy nie dołączył do nas gracz który nas poinformował o wszystkim. 


 


Jeżeli chodzi o minimalny wiek to mieliśmy problem z ustaleniem dokładnie od jakiego przyjmujemy. Dlatego właśnie, jedną z zasad rekrutacji jest rozmowa na team speaku którego podam poniżej w prezentacji. Ważne jest aby nowa osoba która chciałaby do nas dołączyć, nie przeżywała że tak powie "orgazmów :)" podczas CW i nie wydzierała się z nie wiadomo jakiego powodu. Zabił Cię ? No trudno , bywa. Będzie jeszcze wiele szans by się zemścić. 


 


Chciałbym również uprzedzić  w kilku sprawach tak więc:


 


1. Jeżeli nie posiadasz ts'a jak i mikrofonu, nie wysyłaj do nas podania.


2. Jeżeli masz zamiar zagrać przez 3 dni a potem nie być aktywnym przez tydzień, dwa lub wchodzić raz na tydzień, nie wysyłaj podania.


3. Jak jesteś "baaaardzo" rozgadany  i nie potrafisz   pograć w ciszy i skupieniu, nie wysyłaj podania.


4. PUSTYCH PODAŃ NIE PRZYJMUJEMY!!!!!!


 


A teraz kilka warunków przyjęcia ;)


1. Bardzo często dostajemy puste podania mimo że w opisie klanu jest wyraźnie napisane że PUSTYCH NIE PRZYJMUJEMY. Tak więc korzystając z okazji chciałbym napisać co w podaniach MUSI być.


- Wiek oraz godziny gry


- Jaką bronią grasz najczęściej i jej KD.


- Czy posiadasz team speaka i mikrofon.


 


2. Koniecznością jest, aby nowy członek był aktywny w grze , podawał właściwe info podczas CW, potrafił się skupić na grze i nie przeszkadzał innym gdy zginie. 


 


3. Prócz skupienia oraz powagi, przyda się również poczucie humoru.Ktoś kto nie "walnie focha z przytupem" bo ktoś powiedział bla..bla..bla..  Od tego jest kontakt z osobą która chętnie wysłucha problemu i wspólnymi siłami rozwiąże go bez żadnych spin. 


 


 


...:::INFORMACJE O KLANIE:::...


 


Aktualnie jesteśmy na 83 miejscu w rankingu ogólnym. 45 miejsce jest w rankingu miesięcznym. I zawsze w pierwszej trzydziestce w rankingu tygodniowym. W tym tygodniu  jesteśmy w dziesiątce. Jeżeli chodzi o to ile procent wygranych  mamy, to mogę tylko powiedzieć że 42% ponieważ dokładnie teraz nie mogę sprawdzić.


 


Tak więc chętnych zapraszamy do wspólnej gry. Chętnie pomożemy  w każdym problemie, podzielimy się doświadczeniem. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sprawie rozwoju klanu.


 


Chętny ? Wejdź do nas na       xxx  pokój VIP PENTAGRAM rekrutacja do klanu lub napisz do nas na maila [email protected].


 


Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy


TEAM PENTAGRAM


 


 


 


UWAGA!!!!  Z klanu wczoraj został wyrzucony gracz o nicku Auri27. Okazało się że podczas cw był jak wy to mówicie "odpalony" czyli że używał hacków co jest zakazane u nas. Wcześniej grał pod nickiem Elementary lecz to konto zostało zbanowane. Klan w którym teraz się znajduje to ThePathologY którego założycielem jest właśnie Auri27. Jeko znajomym jest SwirekRycerz któremu wisi to i podoba się to że Auri odpalony i wygrywają każde CW. Niżej zamieszczam krótki filmik w którym w roli głównej jest auri27.


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=VPca9kMdCLU


Opublikowano

szukam clanu nick Pasztefix wiek 16 kd 1.6 ts jest . Prosze wysylac zaproszenia do znajomych i gdy bede obecny w grze odezwac sie do mnie z propozycja dolaczenia do clanu :)

Opublikowano

EverOne zapraszam do TheWayBack. Miła atmosfera ogar i humorystyczne nastawienie do gry. Co pozwala nam wygrywać mecze w fajnyhm zgranym towarzystwie. Napisz w grze do Yeti69PL albo Znany95. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...