Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogłoszenia klanów/Szukam klanu.


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13991284.jpg?1421149932
 
Witamy !!! Zapraszamy was do dołączania do  
 
  klanu $wagAnd$kill [sAS] !!!
 
 
Jako klan oferujemy wam:
 
-Miłą atmosferę !!
-Dużą ilość rozgrywek na różnych poziomach !
-treningi oraz poradniki
-Rozgrywkę ESL
-Spotkania na imprezach o tematyce gier
-Możliwość kreowania własnego wizerunku w dziedzinie E-Sportu
-Nasz klan nie ogranicza się do gry wyłącznie w jedną gre
-Nagrywane rozgrywki, które pomagają odnaleźć nam gdzie popełniamy błąd
-Wykwalifikowana administracja oraz sztab klanu, zawszę pomogą
-Macie możliwość poznania również youtuberów
-Każdy w klanie jest traktowany w taki sam sposób aby uniknąć fali
-Żaden rekrutarrow-10x10.png nie jest dla nas obojętny
-Na teamspeaku oprócz poznania ciekawych ludzi, czeka was wiele zabaw typu (karaoke)
-W naszym klanie nie mamy ogranicznika wieku


Aby dostać się do klanu musicie spełnić pewne warunki:
 
-Posiadać mikrofon oraz teamspeak3
-Odbyć rozmowę wstępna na teamspeaku
Wymagamy wysokiej kultury słowa
-Wypełnić Podaniearrow-10x10.png w grze
-Przejść test w grze
-Po przejściu testu zostajecie rekrutami na okres tygodnia.


Serdecznie zapraszamy klan $wagAnd$kill

-------
Ważne informacje:
Ip Serwera Ts3:  Dostępny na prv.
Strona klanu: http://www.swagandskill.pl/
FanPage: https://www.facebook.com/pages/Swag-and-Skill/292920217578361?fref=ts

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCX245Gql6hBU3dFiWcqUedQ

10349070-367700876732902-903782479651195

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa klanu:-Muminki-


Minimalny wiek:16


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki):ts3


Wymogi:kd +1.3 (ewentualnie slabsze kd ale ogarniety gracz)


Inne informacje:Wizją tego klanu jest być jednym z lepszych polskich klanów wiecej info pw w SKILL'u Naplet69


Opublikowano

Nazwa klanu: Xx'Excedeer'Xx
Minimalny wiek: nie ma znaczenia
Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): Ts3 + mikro
Wymogi: Kultura osobista, wchodzenie codziennie.
Inne informacje: Siemaneczko. Z racji, iż poszukujemy graczy do klanu, który został stworzony przez ReToPl oraz JinnoKiller postanowiłem napisać tutaj temacik. W klanie jest miła atmosfera, gramy cw jak mamy ochotę, lecz często gramy wspólne publiki. Ranking tego klanu to 586. Także w miarę. Wymagamy nie wiele, bo tylko kultury osobistej i chociaż malutkiego skilla  :P.
Założyciel klanu : ReToPl
Vice  : JinnoKiller
Pozdrawiam.

Czas wziąć się do roboty

;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prosiłbym o składanie podań do klanu -ThePoland-.Klan został stworzony 27-1-2015

 

Żeby dołączyć do klanu obowiązuje

 

-Ranga Kapral

 

- Trzeba mieć troche umiejętności

 

 

MÓJ NICK TO KillerPL-jestem założycielem klanu

 

W klanie panuje miła atmosfera klanówki gramy kiedy mamy ochote

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D  Dowidzenia

Opublikowano

Szukam klanu ;)

 

Nick : AkShilver10TT

 

Wiek : 19 lat

 

Ranga : Porucznik lvl 46

 

KD : 1.448

 

Coś o sobie :

Hmm grałem dużo w cs 1.6 oraz source, były admin z trawis'a oraz network-games. Posiadam Ts3 często bywam ringere'm na " CW "

Jestem byłym zawodnikiem klanu " DefenderOfRice " Dlaczego byłym ? zostawiłem skila na okres 1 miesiąca przez szkołę.

Dodatkowo gram na ESL odrazu serdecznie zapraszam do znajomych mój nick na esl to " AkaShilver10TT "

Co mogę jeszcze powiedzieć.. mam dobre poczucie humoru lubie grać cw i szybko łapie zgranie z drużyną.

Dalej :

Uważasz że się nadam ? Pisz na pw w grze lub na forum dodatkowo w razie czego odpowiedz w komentarzu 

Opublikowano

Szukam klanu
Nick: n0uz1g
Wiek: 17 lat
Ranga: Starszy szeregowy (dopiero zaczynam tutaj grać)
K/D: 1.5
Coś o sobie: Jestem Jasiek, mam 17 lat. Weteran Call of Duty oraz CS 1.6 & CS GO. Jestem nastawiony na grę klanową, esport, turnieje etc.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

* Witamy *


Chciałbym wam przedstawić nowy klan Juventus.


Klan liczy na tą chwilę zaledwie trzy osoby.


 


* Chcesz wstąpić do klanu? *


 


Wymagamy :


TS 3


KD 0.7<


Poczucia humoru


Znajomość podstawowych map.


Dobrego grania smile.png


 


* Co oferujemy? * 


 


Miłą atmosferę.


Częste treningi oraz wojny klanowe.


 


Znaczek klanu już wkrótce !!!


  40k5thC.png


 


 


 

Opublikowano

                                                               Polish'e'Sport                                                                       Zapraszam w swoje szeregi wszystkich graczy którzy chcą się rozwijać , poznawać fajnych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić . :)


 


Wymagania:


- KD: +0.9


- Kultura osobista


- TeamSpeak 3


 


Oferujemy:


- Świetną zabawę


- Porady od doświadczonych graczy


- Sparingi między sobą


Opublikowano

Szukam klanu, najlepiej liga ESL.eu do randomowych klanów nie dochodzę np. PENTAGRAM nie dochodzę.

 

- KD 1.4

- LV 56 CZY 55

- DUŻY K***S SKILL I MÓZG. :)

- HS coś okolo 37%

 

Nick : Robert32

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

  ExinityPL
Otwieramy rekrutacje

Minimalny wiek: 15 lat

Komunikator głosowy: skype,ts3

Wymagania:
KD +0,7

Kultura osobista
Skill :)

 

Inne informacje: Klan jest nowy, obecnie posiadamy 5 dobrze zgranych już ze sobą graczy. W naszym klanie nie przejmujemy się porażkami ale dążymy do nabywania coraz lepszych umiejętności w grze zespołowej.

Oferujemy:
Wspólne mecze klanowe, treningi, przyjemną atmosferę oraz ulepszanie swoich umiejętności :D

 

Jeśli chcesz dołączyć, pisz na pw lub na gg.
 

Intel Core i5 2500k 3,30 GHz , Kingston HyperX Grey Edition 8GB , Gigabyte GA-P67A-D3-B3 , GTX 550 1GB

NET : http://www.speedtest.net/my-result/4295787876

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan ''Death Eaters'' przyjmuje ogarniętych i aktywnych graczy.


 


 


 


Co oferujemy:


 


- Kanał TS3.


- Pomoc nowym graczom w doborze wyposażenia.


- Klanowe Logo ( w przyszłości ).


- Wspaniałą Atmosferę.


- Doświadczonych graczy.


- Drużyna ESL ( w przyszłości ).


 


 


Wymagania:


 


-  Mikrofon.


- TS3.


- KD +1.0


- Minimum 16 Lat.


- Znajomość map Blasting oraz Seizure.


- Kultura Osobista.


 


 


 


Zainteresowanych prosimy o PW na skillu do gracza   Venso.


Oraz o składanie podań do klanu   DeathEaters.


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

                                                                                           Rekrutacja Do Klanu

 

Nazwa klanu: PolishMyArmy

Minimalny wiek: 10 LaT

Komunikator głosowy: Jezeli Masz Ts3 To Spokoo :)

Minimalne KD: 0.6

 

 

Opublikowano

Klan -Imagination- rekrutuje!

 

Oferujemy:

  • Własny serwer Teamspeak
  • Ogarniętych klanowiczów
  • Częste cw
  • Klanowe logo
  • Możliwość rozwoju

Nasze wymagania:

  • KD min 0,9(w przybliżeniu), 0,87 też może być
  • Wiek powyżej 17 lat
  • Znajomość mapki Satelite oraz innych map
  • Zakaz używania MG na cw
  • Zakaz używania jakichkolwiek cheatów
  • Lvl min 21
  • Chęć do gry
  • Część osób gra na słuch, więc potencjalny przyszły rekrut powinien umieć się zachować i grać cicho

 

 

Podania składać w grze, nie przyjmujemy czystych podań!

Opublikowano

                                                                                   -= Aqua'Qeen =-

Zapraszamy do klanu !

Wymagania : 

- 15+

-Teamspeak3

-Gra zespołowa

-Kultura osobista

-KD powyżej 0.9 

                                  -= Oferujemy =-

-Mnóstwo CW

-Treningi 

-Świetną zabawę 

                                  -= Informacje  =-

- Założyciel klanu : xZone

- Klan istnieje 2 mies

- W podaniu trzeba napisać : czy posiadasz ts3,wiek,poziom,obecne kd

                                POZDRAWIAMY 

                                         I 

 

                                ZAPRASZAMY !

                                                                                     /xZone

 

                        

 

 

Opublikowano

Nazwa klanu:   SisterSSyndromE


Minimalny wiek: 16


 


Komunikator głosowy(jeśli tak,to jaki): TeamSpeak 3


 


Wymogi:


-Mikrofon, w klanie podczas Clan War'ów wymagana jest komunikacja, dzięki której będziemy mogli łatwo ustalić gdzie znajduje się nasz przeciwnik


-Kultura osobista, przyjmujemy osoby tylko te, które potrafią się zachować w towarzystwie innych, natomiast w czasie wojen - ciszę (chodzi tu głównie o tzw. "Grę na słuch")


 


Inne informacje:


- W podaniu należy uwzględnić Twój wiek, oraz czy posiadasz mikrofon,


- Osoby, które mogą Cię zrekrutować, po złożeniu podania:


     Założyciel klanu: XxCzojuuxX


Menadżerowie:  Hyhaa


                        JackJet


                            Karolciaa♥


                         Aheron


                             PsycholeK


                            JinnoKiller


 


- Od zeszłego tygodnia organizujemy w każdą sobotę lub niedzielę konkurs, w którym można wygrać losowo wybraną przez siebie kapsułkę


- Zasady takiegoż konkursu:


- Zakaz używania Heavy Armor ( Tank )


- Zakaz używania MG ( krów )


- Osoba, która bierze udział musi przebywać w naszym klanie co najmniej tydzień


Pewnie zapytacie co musicie zrobić, aby wygrać.. Rozgrywka wygląda następująco:


Podczas 3 rozgrywek w trybie Single, na różnych mapach dwie pierwsze osoby, które uzbierają najwięcej punktów otrzymują nagrodę :)


- Klan jest typowym klanem polskim,


- Jedynie co mogę tutaj jeszcze dodać to życzyć wszystkim miłej zabawy i czerpania przyjemności z gry wśród nas ;)


Z niecierpliwością czekamy za Wami! 


Opublikowano

Szukam klanu:

Nick: BobuD2
Wiek: 22

Ranga: Plutonowy (Lv. 23)

K/D: 0,86 

Coś o sobie: Szukam ogarniętego klanu z którym będę się mógł rozwijać i pobawić :)
Posiadam Ts3 , mikrofon.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

                                                                                                                                    Witam. :D 

szukam ludzi do klanu:Poland-of-War.

Wymagania-

Wiek,min16.

K.D.0.900.

Ts3.Mincro.

lvl.46.

Rekrutacja ON... :D

 

Opublikowano
Zapraszam do zespołu SwagAndSkill!

 

Dla naszych ludzi zapewniamy:

-Wsparcie techniczne

-Pomoc grafików

-Darmowy TeamSpeak 3 : swagandskill.voice24.pl

 

Wymagamy: 

Dobrego mikrofonu, kultury i umięjętności pracy w zespole 

 

SwagAndSkill to zespół ludzi grających w różne gry, każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół SaS od roku łączy graczy z całej Polski

 

Przydatne linki :






 

Nie czekaj! Zapisz się już dziś! Czekamy na was!

Chcesz być niezależny? Dołącz jako partner, nic nie stracisz, zyskasz naszą pomoc i reklamę!

Opublikowano

Szukam klanu!
Nick: Oazik07
Wiek: 16 lat
Ranga: 0 bo co dopiero zacząłem
K/D: 0 zaczynam dopiero
Coś o sobie:
Mam na imię Konrad pochodzę z woj. Opolskiego moje hobby to piłka nożna gram już 10 lat, lubię także pograć sobie w gry typu strzelanki np.cs,bf i innego typu gry.Szukam klanu ponieważ chcę z kimś mile spędzić czas pogadać sobie o grze bo jak każdy więc gra samemu szybko się nudzi to tyle dziękuje ;)
 

Opublikowano
 

Hit-And-Run 


Minimalny wiek wynosi 15lat.


Wymagany TeamSpeak3


Wymagania: Ogarnianie map,aktywność w skillu,15lat,ts3,mikro,słuchawkim


Inne informacje:


Aktualne miejsce 185. 18 osób w klanie, konkurs 12 kapsułek. Ogarnięci gracze. Częste grania cw.


graphic.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...