Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Deliner.pl [Dedyk] [Medium] -- start piątek 31.01 godz. 17-17.30


Deliner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękujemy za wszystkie miłe komentarze ! Prezentacja została lekko zaktualizowana o dodatkowe dunegony. Zapraszam wszystkich graczy na ts.deliner.pl

Opublikowano

Ludzie!!! Wiecie kto tu niby ma grać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




























LUKA! Jeśli jest ktoś kto chce się zmierzyć z najlepszym graczem mt2 to zapraszam na Deliner!

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

to chujówka z deka, bo broń 75 to podstawa do expa

Bron ta musi mieć swoją wartość ale myślę że nie będzie trudno zwłaszcza na katakumabch

Opublikowano

Bron ta musi mieć swoją wartość ale myślę że nie będzie trudno zwłaszcza na katakumabch

 

można katakumby solo zrobić (ew. z buffem)? Od którego one są?

 

luka nob, lukalski krul pl mt2.

Opublikowano

polimorfie dowodzenie górnictwo dajcie P odrazu an start od tego kowala

Opublikowano

Hmm , zagram z pewnościa , gdyz to są pliki serwera grayst , a grayst byl moim najlepszym serwerem jakim był.

 

Jedno mam pytanie są miasta z graysta czy są zwykłe?

 

Mam nadzieje , że bedzie gralo duzo ludzi na pewno zagram.

Opublikowano

Bony wchodzą max? Nie otwiera mi sie tabela z bonusami

 

Nie

 

 

można katakumby solo zrobić (ew. z buffem)? Od którego one są?

 

luka nob, lukalski krul pl mt2.

 

Samemu raczej wątpie od 80

 

Hmm , zagram z pewnościa , gdyz to są pliki serwera grayst , a grayst byl moim najlepszym serwerem jakim był.

 

Jedno mam pytanie są miasta z graysta czy są zwykłe?

 

Mam nadzieje , że bedzie gralo duzo ludzi na pewno zagram.

 

Szczerze nie wiem nie grałem na tamtych plikach a ja nie zajmuje się sprawami technicznymi. Na pewno jest inny interface itp

Opublikowano

Zacny serwer :) zapewne zawitam :) Czy bodziak bedzie miał tu rowne szanse z innymi klasami w pvm jak i pvp ?

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Opublikowano

w jakim czasie wbiję 100lv? Bo nie wiem czy to easy czy jakis kolejny chujowy mediumohard

Opublikowano

w jakim czasie wbiję 100lv? Bo nie wiem czy to easy czy jakis kolejny chujowy mediumohard

 

Nie wiem jakie umiejętności prezentujesz ale można ten lvl osiągnąć szybko

 

Mam tylko 1 pytanie:

 

1. Czy administracja nie będzie olewać serwera?

 

Każda administracja powie że nie będzie, lecz ja powiem tak. Każdy kto grał w czasie bety wie jakie mamy podejście do graczy i jak ich traktujemy. Postaramy się dalej utrzymać dobrą reputacje i jak najbardziej możesz liczyć na nas.

Opublikowano

do zbroi to prawda lepsze jakies lekkie a nie takie oczojebne swiecace na pol miasta :D

WCALE NIE JESTEM NOOBEM!

Opublikowano

Zacny serwer :) zapewne zawitam :) Czy bodziak bedzie miał tu rowne szanse z innymi klasami w pvm jak i pvp ?

Jak o są pliki almanti to mogę powiedzieć ze tak na almanti było pvp bardzo wyrównane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...