Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Format czyli lekarstwo nawet na ładowanie filmów na Youtube 8216e7dcf0774d4f416fe3d119fcd97379.163.120.249gimbus.png

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Kurwa zacznijmy się banować za wszystko. Debilizm na forum kurwa, o jakieś kluby się nawzajem gryźć. Popierdolone to wszystko.

http://www.mpcforum.pl/topic/832762-endymion/

Napisałbym coś w tamtym temacie, ale post i tak kurwa nie przejdzie.

Game Over

Opublikowano

Kurwa zacznijmy się banować za wszystko. Debilizm na forum kurwa, o jakieś kluby się nawzajem gryźć. Popierdolone to wszystko.

http://www.mpcforum.pl/topic/832762-endymion/

Napisałbym coś w tamtym temacie, ale post i tak kurwa nie przejdzie.

 

Endymion sam chciał bana, bo mnie prosił na facebooku, ale mu nie dałem. :<

 

Kretyn i tyle.

Opublikowano

Endymion sam chciał bana, bo mnie prosił na facebooku, ale mu nie dałem. :<

 

Kretyn i tyle.

Jemu coś odpierdalało w bańke ostatnio po prostu

Opublikowano

Endymion sam chciał bana, bo mnie prosił na facebooku, ale mu nie dałem. :<

 

Kretyn i tyle.

Po prostu chciał zerwać z nałogiem jakim jest MPC xD

@Topic:

http://www.mpcforum.pl/user/483900-darek4/

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano
Szczegóły ostrzeżenia

 

 

Ostrzeżenie dodane przez MrPiotrek122 za Podnieś o 5% w Profil.

Dano 5 procent

Zawieszony na 7 dni

ref w sygnie

Witam chcialbym zlozyc skarge na tego moderatora poniewaz dal mi bez podstawy 5% w profilu przez co nie moglem korzystac z forum zadnego refreshu w sygnaturze nie mialem

 

@Edit Ref nawet jesli znaczy to co napisal 2x down to nie mialem czegos takiego w sygnaturce

 

Refresh w sygnaturze. Tak.

 

 

Dla nie kumatych piotreczkowi chodziło o reflink.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Kurwa zacznijmy się banować za wszystko. Debilizm na forum kurwa, o jakieś kluby się nawzajem gryźć. Popierdolone to wszystko.

http://www.mpcforum.pl/topic/832762-endymion/

Napisałbym coś w tamtym temacie, ale post i tak kurwa nie przejdzie.

o kurwa jeblem o.O

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...