Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]Haxball turniej #8 2vs2


OgarnijSię

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No gratulacje stP :) Ciężko się grało ale po 4 połowach wygraliście :)

Liczy się zabawa nie plakietki ;)

 

Jeszcze raz wielkie graty :)

 

Dokładnie. Zabawa była fajna i emocje też ^_^

Dziękujemy za grę.

Opublikowano

stP team - Lamy 5-2? Nie pamietam już :P Ale gratulacje dla stP zwyciestwa! :)

 

Kolejne mecze jutro! Czytać pw!

 

 

@up

 

Jutro po wszystkich meczach poczatkowych to ustale

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

aha pozdro

Tylko że nic nie dostałem na pw o której gramy więc napisz ;)

 

PW Wysłałem na razie do tych, co meczów jeszcze nie rozegrali, jak rozegramy mecze wstepne, później kolejne. Dostaniesz PW z informacja jutro

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

zrobmy tak jak dzisiaj - mysle ze 18 jest jednak najlepsza pora (wszyscy w domu)

 

Mnie o 18 nie ma. Mogę grać teraz, bądź po 19

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Tabela prezentuje się tak.

 

 

1402611.jpeg

 

Dziś lub jutro jeszcze, wyślę wam informacje z dalszymi rozgrywkami.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Gratulacje zlekceważenia regulaminu przez organizatora.

Ostatni punkt regulaminu turnieju mówi:

"

-wulgaryzmy w roomie skończą się zdyskwalifikowaniems

"

 

Lecz zostało to pominięte przez kolesiorstwo jakie tutaj panuje.

 

Dowód:

 

A czemu tutaj była taka sytuacja?

1.OgarnijSię i

Pestka

Aha pozdro(

wulgarne słowa

)

 

Aha pozdro, który wcześniej nie był organizatorem grał w drużynie z OgarnijSię, jednak po użyciu wulgaryzmu na pokoju został ZDYSKWALIFIKOWANY co również powinno mieć miejsce w tym przypadku.

 

Proszę organizatora o nie zmyślanie bajek, że Piotreks34 przeklinał na pokoju bo coś takiego nie miało miejsca.

 

Może wypowiedzieć się jakiś Global Moderator ?

Opublikowano

Organizator lekceważy regulamin <WTF> to co to za konkurs jak wygrywają ci co łamią regulamin pozdro

 

 

473971444154137318834.png

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Gratulacje zlekceważenia regulaminu przez organizatora.

Ostatni punkt regulaminu turnieju mówi:

"

-wulgaryzmy w roomie skończą się zdyskwalifikowaniems

"

 

Lecz zostało to pominięte przez kolesiorstwo jakie tutaj panuje.

 

Dowód:

 

 

A czemu tutaj była taka sytuacja?

1.OgarnijSię i

Pestka

Aha pozdro(

wulgarne słowa

)

 

Aha pozdro, który wcześniej nie był organizatorem grał w drużynie z OgarnijSię, jednak po użyciu wulgaryzmu na pokoju został ZDYSKWALIFIKOWANY co również powinno mieć miejsce w tym przypadku.

 

Proszę organizatora o nie zmyślanie bajek, że Piotreks34 przeklinał na pokoju bo coś takiego nie miało miejsca.

 

Może wypowiedzieć się jakiś Global Moderator ?

 

 

 

jednak po użyciu wulgaryzmu

 

Wtedy to ja "trollowalem" i rzucałem wulgami jak się dało, a to, że on napisał "kurwa" nie jest podstawą do dyskwalifikacji.

Jeżeli Cie dupa boli, że są lepsi od was, to nastepnym razem nie bierz udziału w konkursie, bo to sensu nie ma widocznie.

Poza tym, drużyna przeciwna ma również ss, twojej wypowiedzi, a wcześniej, przed meczem twój partner z teamu również stosowie się nie wyraził, i sam go upomniałeś, lecz uwagi mu nie zwróciłem.

 

Gratulacje dla druzyny LegendTeam, ktora jako pierwsza dostala się do finału.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Wulgar

[/size][/font]

 

 

 

 

 

Wtedy to ja "trollowalem" i rzucałem wulgami jak się dało, a to, że on napisał "kurwa" nie jest podstawą do dyskwalifikacji.

Jeżeli Cie dupa boli, że są lepsi od was, to nastepnym razem nie bierz udziału w konkursie, bo to sensu nie ma widocznie.

 

Gratulacje dla druzyny LegendTeam, ktora jako pierwsza dostala się do finału.

Nie ważne kiedy ważne że było złamanie regulaminu a ty się nie wypieraj bo zapewne to jest ustawione że oni mieli wygrać

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

[/size][/font]

 

 

 

 

 

Wtedy to ja "trollowalem" i rzucałem wulgami jak się dało, a to, że on napisał "kurwa" nie jest podstawą do dyskwalifikacji.

Jeżeli Cie dupa boli, że są lepsi od was, to nastepnym razem nie bierz udziału w konkursie, bo to sensu nie ma widocznie.

 

Gratulacje dla druzyny LegendTeam, ktora jako pierwsza dostala się do finału.

 

Nie obchodzi mnie co ty tam robiłeś.

Może i są lepsi, mi nie zależy na wygranej lecz jeśli jest regulamin to trzeba się go trzymać.

Po co przy każdym turnieju on jest? Żeby sobie wisiał a organizator miał go głęboko gdzieś bo kolesiorstwo ?

Nie będziesz mi mówić czy ja będę brać udział czy nie.

Jeśli turniej będzie ogarnizowany przez bardziej kompetentną osobę to wezmę.

Opublikowano

Nie obchodzi mnie co ty tam robiłeś.

Może i są lepsi, mi nie zależy na wygranej lecz jeśli jest regulamin to trzeba się go trzymać.

Po co przy każdym turnieju on jest? Żeby sobie wisiał a organizator miał go głęboko gdzieś bo kolesiorstwo ?

Nie będziesz mi mówić czy ja będę brać udział czy nie.

Jeśli turniej będzie ogarnizowany przez bardziej kompetentną osobę to wezmę.

 

Smiech na sali.

Boli Cie to, że plakietki nie dostaniesz, przykro mi, byli lepsi i tyle.

W poprzednim turnieju takie samo zachowanie reprezentowaleś, więc odpuść.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Moj kolega ma ss w ktorym nasz przeciwnik napisal "pizdy.pl" ... moge wrzucic nawet :)

 

Mozemy nawet zagrac publicznie przed innymi userami z forum mecz rewanzowy dla nas to nie problem .. :)

Opublikowano

Moj kolega ma ss w ktorym nasz przeciwnik napisal "pizdy.pl" ... moge wrzucic nawet :)

 

Prosiłbym o wrzucenie, dla czystej formalności.

 

 

Tematu koniec, Blondyneczke proszę o nie udzielanie sie na temat o którym nie am zielonego pojecia, posty twoje zgłoszone.

 

Jeszcze raz gratuluje druzynie LegendTeam.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Smiech na sali.

Boli Cie to, że plakietki nie dostaniesz, przykro mi, byli lepsi i tyle.

W poprzednim turnieju takie samo zachowanie reprezentowaleś, więc odpuść.

Nie chodzi nam o plakietke tylko o zasady człowieku złamał regulamin-dyskwalifikacja a nie zwycięstwo

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Moj kolega ma ss w ktorym nasz przeciwnik napisal "pizdy.pl" ... moge wrzucic nawet :)

 

Mozemy nawet zagrac publicznie przed innymi userami z forum mecz rewanzowy dla nas to nie problem .. :)

 

Az ci odpisze..

Prosze bardzo, wrzuć.

Ja się do tego przyznaję.

Chcę abyście zostali zdyskwalifikowani (my nie chcemy wygrać).

Wtedy mecz drużyn NabZ i CheriCheri zadecyduje, która drużyna wygra 1 miejsce.

 

P.S. To nie Ty decydujesz o tym czy Blondyneczka będzie pisać czy nie.. a może jednak coś wie ;) ?

Opublikowano

Gratulacje zlekceważenia regulaminu przez organizatora.

Ostatni punkt regulaminu turnieju mówi:

"

-wulgaryzmy w roomie skończą się zdyskwalifikowaniems

"

 

Lecz zostało to pominięte przez kolesiorstwo jakie tutaj panuje.

 

Dowód:

 

Spoiler

 

 

A czemu tutaj była taka sytuacja?

1.OgarnijSię i

Pestka

Aha pozdro(

wulgarne słowa

)

 

Aha pozdro, który wcześniej nie był organizatorem grał w drużynie z OgarnijSię, jednak po użyciu wulgaryzmu na pokoju został ZDYSKWALIFIKOWANY co również powinno mieć miejsce w tym przypadku.

 

Proszę organizatora o nie zmyślanie bajek, że Piotreks34 przeklinał na pokoju bo coś takiego nie miało miejsca.

 

Może wypowiedzieć się jakiś Global Moderator ?

Mi chodziło o wulgi odnośnie do którejś z osób xD

Segz

16ob.png

Opublikowano

Mi chodziło o wulgi odnośnie do którejś z osób xD

 

Dzięki OgarnijSię, za wyjasnienie.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Mi chodziło o wulgi odnośnie do którejś z osób xD

 

Wulgaryzm to wulgaryzm.

Nie zostało to sprecyzowane w regulaminie, że liczą się tylko w formie "do kogoś".

 

P.S. Martino (OgarnijSię) jakim prawem grałeś wczoraj z Sajjukiem vs stP Team w turnieju skoro zostałeś zdyskwalifikowany za fałszowanie wyników ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...