Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To samo co @UP

 

Tylko tam jest link do tematu , a ja dam do konkretnego posta :>

 

 

http://scr.hu/3xd/bc4zy

 

hahahaha:D

idiota roku na prawde ! :D

Jego tut haha :D: http://scr.hu/3xd/78wzm

 

Link do tematu

Drugi facepalm tego samego użytkowinka:

http://www.mpcforum.....<br /><u>@</u>

 

 

@EDIT NIE DAWAJCIE % , zapomniałem edytować poprzedniego posta , polączcie je !

98725.png

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/786607-kidmod-darkoribt-brykus-pl/#entry5758801

+

http://www.mpcforum.pl/topic/786642-mpc-coders-team-brykus-pl/#entry5759041

+

http://www.mpcforum.pl/topic/786654-mmt-montazysta-brykus-pl/#entry5759116

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/786607-kidmod-darkoribt-brykus-pl/#entry5758801

+

http://www.mpcforum.pl/topic/786642-mpc-coders-team-brykus-pl/#entry5759041

+

http://www.mpcforum.pl/topic/786654-mmt-montazysta-brykus-pl/#entry5759116

 

Dzięki za uznanie. Właśnie miałem to wstawić ale byłeś szybszy :D

userbarcopy.png

Opublikowano

Napisano dziś, 18:33

 

Why napisał:

 

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę - Minecraft - MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier onlinePonieważ zamknoł muj tenat posiadałem prawo do niego ponieważ:

jest to casting oraz jest swiezo napisane na dole

ze to nie lets play ani wspolna gra...

nie zamieszcze 6 obrazkow i kilku filmow w komentarzu!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/788092-global-moderator-brykus-pl/#entry5771862

 

Wstawiam aby się nie zawieruszyło, ciągle myślę - czemu odrzucono? Nie dali się innym wypowiedzieć :(

 

//

http://www.mpcforum.pl/topic/788114-administrator-brykus-pl/

userbarcopy.png

Opublikowano

@Up Jou.

 

http://www.mpcforum.pl/user/329400-syrians/

 

 

Ja przynajmniej jakbym rangę stracił to nie płakałbym i nie flamił jak Ty. Propsy.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/797715-problem-z-opengl-blagam-o-pomoc/#entry5859373

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...