Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idealworld.pl Speed Server Polskich plemion na najnowszym silniku i ogarniętym team.


Only Head Shot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

rekrutacja masowa ma problem

ta tabelka od wstaw wojsko, wstaw róźnice itd. nie działa i
gdy chce kliknąć tam rekrutacja to wyskakuje

Not Found

The requested URL /game.php was not found on this server.

Opublikowano

no i tez przydało by się naprawić czas w ratuszu bo jak da się budynek do roboty to czas się nie odlicza i trzeba odświeżać

Opublikowano

ratusz to wiem , że nie zlicza . Tak samo nie liczy czasu na serwerze jest cały czas odświerzany . Prędkość została zmianiona na 1500 i czas ochrony także 1500min

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

 

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną 178.19.107.46

 

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Tak jak ci na gg pisałem ogarnij też odświeżanie w placu gdy ataki dochodzą do celu , by tego nie było ;/

Bo przy słaniu 200 szlacht to marnie widzę serwa ^^

 

I komputery innych graczy.

 

I postarajcie się ogarnąć dodawanie skryptów , które powinny tam chodzić raczej.

 

I Pakiet graficzny stary , gdyż ten nowy zbyt obciąża kompa :P

Ew. pliki zapodajcie z css. i starczy , a każdy sobie ścieżke chyba umie wgrać :P

 

Ahh masowa zmiana nazw wiosek.

 

I notatnik po prawej na górze bym prosił :D

 

I czy będzie tu menadżer zadań? :P

 

Wiem... OHS Muszę tu napisać , bo na gg to może zapomnisz ^^

Opublikowano

dostęp gościnny taki deko marny ;p myślałem że choć mapka będzie.

29 -WujekSmith- -66 0

0

 

kolejne:
wchodzę w wioske o nazwie "001"
w podglądzie pisze "%23055"

wygląd gry czasem się sypie, 600ms pingu ;d jak na vps to słabo. bo ja na kompie mam po 40-80max - nie nie sam do siebie. w wątku testów masz napisane ;d

myślę że jak ZACZNIESZ OGARNIAĆ PHP to zrobisz z tego dobrego priva

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...