Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idealworld.pl Speed Server Polskich plemion na najnowszym silniku i ogarniętym team.


Only Head Shot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miałem problem z kompem, a tak właściwie netem:)

 

Już się zabieram za serwer, poprawię zauważone błędy oraz zaktualizuję parę rzeczy:)

 

Rekrutacja masowa nie działa, ponieważ w wersji 8.3 dałem do DL zły plik, a OHS go wgrał :D

Mapa jest w wersji beta ludzie! Dopiero ją zrobiłem >.<

Ochronę zmniejszę

 

 

OHS tak samo jak ci geniusze na NewTribals - usunął całego admina, plik z pkt graczy też:)

 

Zrobię poprawki, przetestuję a następnie zresetuję świat:)

Opublikowano

Podoba mi się wygląd ale dlaczego gra tak mało ludzi ? 1 plemię nie ma szans się rozwinąć, barb także nie ma.

Opublikowano

Budynki zostaną zwiększone, barby zostaną dodane(200-250 co jakiś czas)

 

Pracuję nad naprawieniem błędów:

-Ataki

-Niszczenie zagrody

 

Rozwijany jest tylko świat 1! Drugi nie ma nawet całej bazy:)

Przed chwilą dodałem pma, więc będzie mi się lepiej pracowało:)

Opublikowano

Nie mogę zmienić budynków >.<

Dodam rozwój barbek do 9,5K oraz Błąd z atakami powinien być już usunięty! Wykorzystałem stary debugger z silnika DS-Lan:)

Opublikowano

Proszę o usunięcie konta manog-z powodu braku możliwości wyjścia z plemienia.

Tzn. prośba o niebanowanie.

Opublikowano

Bartek podbiłem wioske i za mało miejsca jest w zagrodzenie możesz coś z tym zrobić.

Współrzędne wioski: 552|485

Opublikowano

 

Nie polecam tego serwera. Brak możliwości odbudowania zagrody.

 

Na tę chwilę ocena:

 

1/10

 

 

Panie geniuszu czytałeś wyższe posty czy tylko od tak dodałeś swój?

 

To jest beta!

I wszystkie wychwycone błędy zostaną w swoim czasie naprawione.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...