Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kiedy zostanie wprowadzony kreator drużyn?


WiwciuPL

Kreator Drużyn.  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za jego wprowadzeniem, czy mo?e przeciw? :D

    • Jestem ZA.
    • Jestem PRZECIW.
    • Nie mam zdania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie :D.

 

Działa on tak, że przed grą będzie sobie można wybrać pozycje, na której się chce grać.

 

Wiecie coś na ten temat?

 

Dzięki z góry :).

Opublikowano

Nie ma dokładnej daty. Taka modyfikacja wiąże się z mnóstwem bugów, które mogą wystąpić po dodaniu tego. Zobacz, ile bugów jest po normalnych patchach typu nerfy, buffy, zmiana mechaniki. Co dopiero zmiana całej kolejki. Myślę, że dopiero w S4

Opublikowano

Musieliby zmieniać mete supporta co 2tygodnie bo tylko wtedy jest grany. No na wyższych dywizjach może 1 na 100-200 osób mainuje supporta, większość graczy idzie tam bo musi.

Gość koxxxik12
Opublikowano

Lol. Gdy jak wchodze na ranka ,to co w drugim jest duo bot with xxx. Ludzie grający duo często idą duo bota. Supporta szybko by znalazło.

Opublikowano

Nie bedzie tego zapewne.. na supporta mało kto chce chodzić

Ja właśnie najbardziej lubię grać supportem. :) Można powiedzieć że jest najważniejszy w grze.

 

@TOP

 

Nie wiadomo czy i w ogóle wejdzie coś takiego.

1329673648-U534900.png

Opublikowano

Jeszcze nic nie wiadomo, kiedy wprowadzą.

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Ta i te kolejki na mida lub topa po kilkadziesiat minut. Moim zdaniem, marne szanse, ze to wejdzie

 

 

Wiesz co, szczerze Ci powiem, że WOLĘ CZEKAĆ 40MIN NA MIDA / TOPA NIŻ MIEĆ 2 TROLLE / AFK w teamie :D...

 

Nie wiem co o tym sądzicie, ale gdyby to wprowadzili miałbym 80% meczów wygranych, bo najlepiej radzę sobie właśnie na midzie lub topie, a jak mnie wyślą gdziekolwiek indziej to padam jak szmata :).

Opublikowano

Gówno prawda. Weszloby takie coś i co? Dalej by byli trolle, afk, klocenie się o pozycję. Przeciez nie będzie tak że Ci zablokują na która aleje masz iść.

Opublikowano

przynajmniej ludzie nauczą się grać supportami

Brawo dla tych którzy to napisali -,-

Grając i chcąc grać i piąć się w górę musisz umieć grać na każdej

pozycji, wbrew przekonaniom support jest tak ważny w early jak i

late, że wizją może carrować grę.

 

O builderze nie było dawno info ale pewnie riot coś udostępni wreszcie.

Trzeba cierpliwie czekać ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...