Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kiedy zostanie wprowadzony kreator drużyn?


WiwciuPL

Kreator Drużyn.  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za jego wprowadzeniem, czy mo?e przeciw? :D

    • Jestem ZA.
    • Jestem PRZECIW.
    • Nie mam zdania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jestem osobiscie przeciwny, dlaczego?

Ludzie z nizszych dywizji beda rzucac sie na mid adc top, bo "chca wycarrowac"...

Jezeli grasz dobrze to nie musisz miec team buildera zeby sie wybic...

Sam kiedys uwazalem, ze nieslusznie siedze w silverze, teraz kiedy o tym mysle to byla to najsprawiedliwsza rzecz wobec mnie... (kazdy tak ma i w przyszlosci tez tak stwierdzicie) ;)

Jedyna rzecz ktora jest na plus to buff dla supportow wiec moze ktos sie w koncu skusi na supportowanie po przeczekaniu 30 minut w Q

 

Brawo dla tych którzy to napisali -,-
Grając i chcąc grać i piąć się w górę musisz umieć grać na każdej
pozycji, wbrew przekonaniom support jest tak ważny w early jak i
late, że wizją może carrować grę.

Mój Mistrz ;) Sam grajac nie tylko na supportcie staram sie zawsze miec warda [no chyba ze gram adc] jezeli masz pusty slot - kup warda, zabierze ci to tylko 75 golda, a moze dac nawet 300 tobie i troche twoim sojusznikom a takze zabrac tyle samo przeciwnikom ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...