Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić serwer na plikach AlineMT2.pl


Sheila^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Wymień mysql, masz pliki user w mysql --> mysql ?

mam to samo :P

robiłem wszystko zgodnie z instrukcją :)

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Po pobraniu paczki poniżej wyeliminujecie "Oczekiwanie na połączenie"

Paczka zawiera nową binkę a game które macie po stronie serwera jest odifowane na nią, dlatego mieliście "Oczekiwanie na połączenie". (Myślałem że ktoś się domyśli, ale nie.. :P)

Ponadto pliki zawierają skyboxy (Lekko zbugowane, abyście sami sobie poradzili a nie mieli wszystko pod nos <ok>! =))

Paczka nie zawiera plików ETC które odpowiadają za skyboxy, co za tym idzie w miastach 1 możecie nie mieć nieba.

Klienta 1,6 GB wam nie wrzucę musicie sami go zdobyć był w sieci i napewno jest gdzieś, wystarczy poszukać.

Jak mówiłem łatka pozwala Wam wejść na serwer i się cieszyć grą.

 

Download

http://www3.zippyshare.com/v/29595388/file.html
Password

www.neiva.pl
Scan

https://www.virustotal.com/pl/file/5a8d812ec172e7ae368d3a950c2a592da66003c66b4bacdb8599a1375557b704/analysis/1385637770/

Enjoy! =)

odpala się ale błąd podczas wchodzenia do gry :)

1128 18:03:13057 :: LZObject: Decompress failed : ret -4, CompressedSize 0

1128 18:03:13057 :: Failed to decompress : uipopup.py
1128 18:03:13073 ::
networkModule.py(line:194) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
introSelect.py(line:28) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
interfaceModule.py(line:16) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
uiMessenger.py(line:11) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:69) __init__

networkModule.SetSelectCharacterPhase - exceptions.AttributeError:'NoneType' object has no attribute 'split'

1128 18:03:13073 :: ============================================================================================================
1128 18:03:13073 :: Abort!!!!

 

 

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Zmienicie sobie game na jakieś inne z mpc np 2089v2 i odpalcie launcherem z 2011 roku i już :-)

jak byś mógł podrzucić linki, był bym wdzięczny :) dam max

 

// ale i tak proszę o naprawę tego ;) \\

 

Problem tkwi moim zdaniem w rootach , ale pewności nie mam ..

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Witam mam problem wgrałem pliki na maszyne derina mysql ftp wszystko działa i mam problem z klientemzmieniłem te cyferki w metin2.bin i mam problem pisze oczekiwanie na połaczenie i pózniej wyskakuje błąd wewnętrzny serwera to samo mam jak wgrałem tą łatke 10MB co miała niby zlikwidować bładjak to naprawić trzeba coś jeszcze dodać do kleinta lub ftp bo mam tylko wgrane pliki te co są w temacie nadane prawa 777 za pomoc daje limit!!!! Jak cś pisać tu lub napiszcie na pw to mogę także podać passy do teamViver

Opublikowano

 

Może odpal server ? ....

cd /usr/home/mt2 && ./start.sh 

sek odpale bo reboot dawałem i wpisałem tylko etc/rc.d/netif restart i dałem zaraz dam ss'y z odpalonym serwerem

 

 

post-914949-0-07748100-1385663557_thumb.png

 

 

@ jak odpala się serwer to mam coś takiego

 

post-914949-0-01381700-1385663715_thumb.png

 

I przy każdym dalej co wyskakuje mam to samo nor fund jak to naprawić ?

Opublikowano

odpala się ale błąd podczas wchodzenia do gry :)

1128 18:03:13057 :: LZObject: Decompress failed : ret -4, CompressedSize 0

1128 18:03:13057 :: Failed to decompress : uipopup.py
1128 18:03:13073 ::
networkModule.py(line:194) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
introSelect.py(line:28) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
interfaceModule.py(line:16) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
uiMessenger.py(line:11) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:69) __init__

networkModule.SetSelectCharacterPhase - exceptions.AttributeError:'NoneType' object has no attribute 'split'

1128 18:03:13073 :: ============================================================================================================
1128 18:03:13073 :: Abort!!!!

 

może ktoś z tym pomóc ? ; _ ;

sek odpale bo reboot dawałem i wpisałem tylko etc/rc.d/netif restart i dałem zaraz dam ss'y z odpalonym serwerem

 

 

attachicon.gifSNAG-13112819321100.png

 

 

@ jak odpala się serwer to mam coś takiego

 

attachicon.gifSNAG-13112819343800.png

 

I przy każdym dalej co wyskakuje mam to samo nor fund jak to naprawić ?

Nadaj prawa:

chmod -R 777 /usr/home/mt2/

i Odpal

45025232242689268053.gif

Opublikowano

jaki packer/unpacker do plików klienta ?

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Jakimi plikami moge zastapic pliki terenzo ? poniewaz dal okolo 50 linkow z reflinków zeby sobie zarobic a ja nie bede co pare godzin podchodzil po glupie 100mb albo nawet mniej.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

 

Jakimi plikami moge zastapic pliki terenzo ? poniewaz dal okolo 50 linkow z reflinków zeby sobie zarobic a ja nie bede co pare godzin podchodzil po glupie 100mb albo nawet mniej.

 

 

pliki derina v2 tam wgraj

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...