Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[kSro] LSRO Arcadia - Nadzieja na odrodzenie


30STM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proponuje zrobić tak. Niech jedna osoba, najbardziej ogarnięta powoli myśli o gildi. Niech to będzie jedna gildia, razem zrobimy więcej niż każdy zrobi własną gildię. Jeżeli braknie miejsc można zrobić drugą gildię, ale najlepiej teraz myśleć o jednej i się powoli składać.

Opublikowano

Proponuje zrobić tak. Niech jedna osoba, najbardziej ogarnięta powoli myśli o gildi. Niech to będzie jedna gildia, razem zrobimy więcej niż każdy zrobi własną gildię. Jeżeli braknie miejsc można zrobić drugą gildię, ale najlepiej teraz myśleć o jednej i się powoli składać.

Takie myslenie jest dobre, ale nie wypali, taka mentalonosc, kazdy chce byc masterem i tak powstaje 10 slabych gildii zamiast 1-2 mocnych. Dlatego tez nie pcham sie do poslkich gildii bo jest ich duzo, a na 90% i tak zadna nie osiagnie sukcesu bo sklada sie z 5-10 dobrych graczy a reszta to sztuczne tlo.

Opublikowano

Takie myslenie jest dobre, ale nie wypali, taka mentalonosc, kazdy chce byc masterem i tak powstaje 10 slabych gildii zamiast 1-2 mocnych. Dlatego tez nie pcham sie do poslkich gildii bo jest ich duzo, a na 90% i tak zadna nie osiagnie sukcesu bo sklada sie z 5-10 dobrych graczy a reszta to sztuczne tlo.

 

Albo ktoś wywoła niepotrzebną kłótnię, zaczną się wyzwiska, a wtedy już wiadomo co będzie dalej.

Opublikowano

O czas na mały come back ;) Ma ktoś chęć do wzięcia udziału w projekcie "BOTING 24/7H EU PARTY" Potrzebuje 2ch wizków jeszcze. Jest jakaś ogarnięta ekipa, z ogarniętym liderem ? Czy jak zawsze parę gildi z baranem na czele ^.^

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

siema. pobralem przez torrent klienta odpalam i nic nie ma startu ktos wie dlaczego??

 

Jest check, mówili że wyłączaja serwer na jakąś chwilę.

Opublikowano

thx a wiadomo kiedy znow online?

 

Pisali że mają włączyć za jakieś 5-10minut. Ale jak na razie nie widać nic, żeby włączyli, ale niedługo powinni włączyć.

 

@Edit

Działa.

Opublikowano

to jest open beta tak ale nie bedzie wipi ?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Server naprawdę świetny, czuć ten klimacik isro, gra bardzo dużo osób jak na pierwszy dzień. Zapraszamy do gry :]

aktualnie Online : 301

Opublikowano

będzie reaktywacja HardPorn ^^

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Po tych prywatnych serwerach powrót na x1 raty jest czymś "dziwnym" :D

Od startu expie w party i mamy po 27-29 lvl ^^

Ciekawe po jakim czasie będzie pierwsza 80.

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Po tych prywatnych serwerach powrót na x1 raty jest czymś "dziwnym" :D

Od startu expie w party i mamy po 27-29 lvl ^^

Ciekawe po jakim czasie będzie pierwsza 80.

 

Na pewno nie szybko, strasznie długo będzie się bić, jak prawie po 2 dniach jest tylko 30 lvl. O to właśnie chodzi, teraz można rywalizować, mieć jakiekolwiek szansę. A najlepsze jest to, że tak szybko się nie znudzi taki server, daje wiele radości i dużo starych wspomnień, z starych lat. Ja osobiście mam 24 lvl po całym dniu gry, dla mnie to dobrze. Jednak uważam, że jeżeli ktoś kto wchodzi tutaj na serwer bez swoich znajomych jest trudno znaleźć Party. ^^

 

Opublikowano

Witam jest już jedna Polska gilldia nazywa się Immortality jak coś to PM Qbase

Pomogłem? daj +!!

Opublikowano

Witam , Kto chętny do Gildi -- Devasted 3lvl (zbieramy Gp na 4 i golda) pm TeePee (Tequila) , LuFa , Limoche,Paxon ,SvveToY lub wielu innych . Mamy Ts3 , mile spedzamy czas , sluzymy pomoca , Zapraaszamy ludzi ktorzy zechca pomoc w lvl-u gildi i rozego typu eventach etc ! Pzdr !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...