Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[kSro] LSRO Arcadia - Nadzieja na odrodzenie


30STM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja myślę nad założeniem polskiej gildii - SunRise

 

@Edit

Status Serwa - Easy

Teraz tylko czekać na ten 1% do ukończenia stronki, register i jazda! ;>

 

 

@Edit

Zero odzewu na temat mojego party... Więc proponuję zrobić jakieś (eu)

Wizz - Jaguar ing.

 

 

Tutaj także możecie na bieżąco sprawdzać stan postępów. Na mój chłopski rozum serwer wystartuje za 30-60min. :)

 

A w sprawie party PM <<<

Kto jaki nick, klasa postaci i dobrze by było aby ktoś zmotał kanał na TS!

14mxpnc.jpg
Opublikowano

mi przy 95% zacina i nie pobiera..

 

Czyli pt narazie wygląda tak:

 

1.PackFlame (Rogue/Cler)

2.Jaguar (Wizz)

3.Sleazer (Wizz/Cler)

4.1oo_Procent(wiz)

Opublikowano

Czyli pt narazie wygląda tak:

 

1.PackFlame (Rogue/Cler)

2.Jaguar (Wizz)

3.Sleazer (Wizz/Cler)

 

Moje pt się jednak odezwało więc skreśl mnie z listy.. =/ Sory za problem, ale z doświadczenia wiem że lepiej się zabezpieczyć, jakkolwiek to brzmi:D

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Kurde, z checia bym zagral.. ale mam pewien problem. Ktos moze mi pomoc, mianowicie aktualnie pracuje na macbooku... ktos jest mi w stanie powiedziec jak moge uruchomic silka i bota?

Opublikowano

Kilka osób pisało na epvp że też im się zacina przy 90%, przez co pobierasz? Spróbuj przez Chrome, mi się pobrało bez usterek.

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Kilka osób pisało na epvp że też im się zacina przy 90%, przez co pobierasz? Spróbuj przez Chrome, mi się pobrało bez usterek.

Potwierdzam... Przez Chrome sciaga bez zadnych problemow... Jest jakies info kiedy serwer startuje ?

Opublikowano

1.PackFlame (Rogue/Cler)

2.Sleazer (Wizz/Cler)

3.1oo_Procent(wiz)

Jeszcze ja chciałbym się załapać do pt ,jeśli można ;o

 

Kamien (Rogue/Cler) albo war/cler , którąś z tych wybiorę :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...