Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[kSro] LSRO Arcadia - Nadzieja na odrodzenie


30STM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jest 5 dni po starcie

start byl 20 czerwca czy cos takiegoi byl cap 100

3 grudnia zrobili cap 110 wiec to przaktycznie zabawa no nowo sie zaczela

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po prostu nie było wipe i wszystkie postacie są zachowane. Sam mam tam max lvl, ale gra tam pełno arabów i nie zamierzam tam grać, z resztą ten serw dawno się skończył tak na prawdę.

Opublikowano

tak jak wszedzie pelno arabow

za sprawa capa 110 i zbierania nowych itemow egy dziala na nowo

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Dlaczego wy p****** o jakimś innym serwie.

Skoro temat odnosi się do capu 80 z ratami takimi jak na Isro to może kontynuujcie rozmowę na ten temat.

 

Serwer od kilku dni serwer boryka się z atakami turków na luki w "exploit's" (jest broniony na DDOS) które powodowały nieustające dc z gry. Bywały dłuższe przerwy bez utraty połączenia gdy tureckie dzieci spały. :)

Kilkanaście minut temu pomocnik GM'a, Chernobyl napisał w notatce że exploit's dc zostały kompletnie naprawione. Miejmy nadzieję że to prawda, bo serwer ma potencjał. Jeżeli ktoś ma czas na grę śmiało zapraszam, mimo ratów x1 robiąc questy lvl leci przyjemnie, jeżeli ktoś na prawdę lubi old times sro. Lecz ten kto nie może poświęcić grze więcej czasu zawsze znajdzie party na różne przedziały lvl.

Jak wcześniej GM - Dimka pisał że gdy naprawią luki w exploit's, zajmie się on dodaniem IP limit - 2.

 

Dodam że serwer nie jest nastawiony na max lvl, tutaj fajnie się gra i grinduje na ~ 30 lvl bijąc w swoim pt Ivy, czy na ~ 40 polując na uruqa.

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Dlaczego wy p****** o jakimś innym serwie.

Skoro temat odnosi się do capu 80 z ratami takimi jak na Isro to może kontynuujcie rozmowę na ten temat.

 

Serwer od kilku dni serwer boryka się z atakami turków na luki w "exploit's" (jest broniony na DDOS) które powodowały nieustające dc z gry. Bywały dłuższe przerwy bez utraty połączenia gdy tureckie dzieci spały. :)

Kilkanaście minut temu pomocnik GM'a, Chernobyl napisał w notatce że exploit's dc zostały kompletnie naprawione. Miejmy nadzieję że to prawda, bo serwer ma potencjał. Jeżeli ktoś ma czas na grę śmiało zapraszam, mimo ratów x1 robiąc questy lvl leci przyjemnie, jeżeli ktoś na prawdę lubi old times sro. Lecz ten kto nie może poświęcić grze więcej czasu zawsze znajdzie party na różne przedziały lvl.

Jak wcześniej GM - Dimka pisał że gdy naprawią luki w exploit's, zajmie się on dodaniem IP limit - 2.

 

Dodam że serwer nie jest nastawiony na max lvl, tutaj fajnie się gra i grinduje na ~ 30 lvl bijąc w swoim pt Ivy, czy na ~ 40 polując na uruqa.

 

potwierdzam narazie server działa bez zarzutu , gram juz prawie od poczatku i serv jest bardzo przekonujacy jesli ktos lubi pograc i nie przeszkadza mu Mały exp to trafił 10 /10

pt sa nawet od 20 lvl na chakji czy tam crabach jest fun :D

 

nick _Robus_

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Mam problem ze ściągnieciem gry. Niby ściąga ze strony MEGA ale gdzie ten folder się zapisuje na moim komputerze ? Bo ja go nie mogę znaleźć.

Opublikowano

Chciałem się dowiedzieć czy byłby ktoś chętny zebrać się i pograć troche dla zabawy na tym serwerze. Zrobić jakieś pt i gildie, pogadać żeby zabić troche czasu ;). Jeżeli ktoś by się zdecydował pisać na priv albo do _Kratos_

 

@

Jak się okazało gra tutaj jeszcze sporo osób, także zachęcam dołączyć do gildi Devasted. Posiadamy własny kanał ts więc można zawsze pogadać i spędzić czas w miłej atmosferze.

Pisać do Magik , Skubaniec , Zapisku i inni z gildi

Opublikowano

wbicie 32 whoo ta co ty przeciez kazdy boci co to za who kto to pisze ktos kto nie ma pojecia o tej grze chyba ... tu wygrywa ten kto ma bota 24/7 i tyle gowno nie skil

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie oplaca sie tu grac juz, nie polecam, bylo duzo akcji z gmem sprzedawal sp itp. pozatym malo online, ceny silkow 4 euro za 100, przegiecie!

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...