Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[X]HardCrafters.pl[X] [Hardcore] [150 slotów] [Autorskie pluginy] [Zapowiedź] [Statystyki] [Youtuberzy]


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To gratuluje oryginalności. Gildie by Dzik są słabe. Sam plugin skript strasznie obciąża serwer.

Liczyłem na porządny serwer, a nie na tysięczny serwer z tym "samym"

Pewnie lepiej wgrać kradzione xcry i mieć wyjebane. Dzięki za opinie.

giphy.gif

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Każda fortuna daje 1-4?

Nie nie tylko Fortune 3 inne w ogólnie nie dzialają :)

Jeśli posiadami Fortune 3, to mamy 10% szans na drop 1-4 przedmiotów naraz :)

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Serwer tylko ranking i spawn i pexy + kilka błedów do usunięcie błędów. Ogólnie praca wrze.

I teraz najgorsze generator mapy nie działa. Generuje puste chunki co kilka metrów.

Strona do startu nie wystartuje.

Ub i vipy będą kupowane na itemshopie hostingu puki co.

giphy.gif

Opublikowano

f5

+ Kilka zmian dotyczących esteycznosci.

+ 50 % pexów zrobione :)

 

Autorski generator monotonnej mapy czy normalne biomy ? (generowana mapa przez plugin obciąza serwer dlatego się pytam, może to wpłynąć na rozgrywke w początkowych fazach )

giphy.gif

Opublikowano

Normalne biomy wystarczą, byle by wystartował godnie, wszystko było zapięte na ostatni guzik ;)

Tak też myślimy :) Na początku gry może być problem z rankingiem, będzie on dawał te same wartosci, gdyz każdy bedzie mial ta samo ilosc puntow, poprostu moze sie bugować ale punkty bedzie dodawac :)

 

Ps. W Piatek zrobie oficjalna prezentacje sewera, z wszysztkim co jest + opisami itp

giphy.gif

Opublikowano

Kuuurde myslalem ze dzisiaj o 18:00 start eee ;c

1 dzień Cię nie zbawi ;0

A skoro czekasz na serwer, zapraszam w między czasie na serwer hc.craft-page.pl :)

giphy.gif

Opublikowano

1 dzień Cię nie zbawi ;0

A skoro czekasz na serwer, zapraszam w między czasie na serwer hc.craft-page.pl :)

Gram tam :D (przerwa techniczna do 15:00 ;c )

Opublikowano

Lizarek123 odpowiesz mi na pytania ?

Widze że wiele osób czeka na start, bo kosola wyrzuca mi naprawde spora ilosc polaczen :)

Cóz dziś serwer nie wystartuje zbyt duzy blad z autorskim logowanie :<

giphy.gif

Opublikowano

Widze że wiele osób czeka na start, bo kosola wyrzuca mi naprawde spora ilosc polaczen :)

Cóz dziś serwer nie wystartuje zbyt duzy blad z autorskim logowanie :<

Serio???Tyle czekalem ... ;c to kiedy bedzie ?P.S craftpage otworza o okolo 19:00.........

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...