Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[X]HardCrafters.pl[X] [Hardcore] [150 slotów] [Autorskie pluginy] [Zapowiedź] [Statystyki] [Youtuberzy]


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
OTWARTE!
5ino.pngStart 30.11.2013 18:30 !!! (Sobota)
Informacje:
- Ts3 : W budowie
- IP : Hardcrafters.yfun.pl/s3.yfun.pl:20250
- Typ : Hardcore
-Strona : W Budowie
Zdjęcia:
Jak Wygląda Czat :
h7vd.png
Statystyki Kopania :
o727.png
Dropy:
oyfg.png
Pluginy:
ulh0.png
NETHER OD 18:00 do 20:00 !
ut64.png
Gildie:
mm3v.png

30dt.png
Tab:
qy94.png
Ranking:
xhc8.png
kf2b.png
Jak działa ranking ?
Tak samo jak na mchc czy skkf, Punkty za zabicie gracza.
Klikniecie mieczem na kogoś prawym pokazuje jego ranking.
VIP:
jjtr.png
SPAWN:
Jak wejść na spawn?
Nic trudnego!
Wystarczy ze położysz się do łóżka ,a po 5 sekundach znajdziesz się na spawnie !
MAPA:
Posiadamy Autorski Generator Struktur !
0xd4.jpg

qmbb.jpg
START ? Max do 3 tygodni :D
5v50.png

/pomoc :

ywnh.png

Aktualizacja dropów:

teraz lecą od poziomów :)

izux.png

giphy.gif

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kolejny tego typu serwer ... jesli to wystartuje to ja jestem notch ...

Wolałbym opinie, ale twój komentarz można pod to podpiąć ;)

Tak to wystartuje otrzymałem już sponsoring maszyny!

A Notchem i tak nie będziesz przykro Mi ;)

 

Zapraszam resztę do opinii!

giphy.gif

Opublikowano

Wygląda ciekawie, co potrzeba na gildie, będzie sklep na spawnie ? ;)

Ojć zapomniałem napisać w prezentacji o itemach na gildie :)

Już mówię !

- 32 diamenty

- 32 szmaragdy

- 32 obsydianu

 

Vip: Zakłada za darmo!

Jest jedno ale !

Opcja zakładania gildii za darmo przez Vipa zostaje włączona po 2 h od startu serwera :D

Cuboid 51x51 ;)

Zapomniałem też o tym jak działa tnt !

Tnt wybucha między godzinami 8:00 do 22:00, i rozwala wode,lave,obsydian! Lecz ma na to 50% ;)

Dlaczego ograniczone czasowo tnt ? Po to aby nie było tak że o 2 w nocy jest cala gildia przeciwników a z ofiarnej gildii nikogo, i na lajcie wbijają się do bazy :)

 

Dzięki za opinie ;)

giphy.gif

Opublikowano

mozliwe ze troche sie przekonałem do tej maszyny.

 

jednak wolałbym zeby było wiecej itemow na gildie i trudno je zdobyc . to by uniklo 1000000000 gild i braku miejsca na osiedlenie sie . jako iz sa tam tygodnie do startu to nie bd narzekał ze malo rozbudowany an razie serwer

Opublikowano

mozliwe ze troche sie przekonałem do tej maszyny.

 

jednak wolałbym zeby było wiecej itemow na gildie i trudno je zdobyc . to by uniklo 1000000000 gild i braku miejsca na osiedlenie sie . jako iz sa tam tygodnie do startu to nie bd narzekał ze malo rozbudowany an razie serwer

Spokojnie takie rzeczy można jeszcze przez czas do startu uzgodnić :D

Aha no tak wspomnę że Border mapy jest na 5k kratek ;)

 

@Up.

Nie odpowiedziales na drugie pytanie :(

Będą tzw. Tabliczki wymiany :) Np. 16 diaxów na 4 ender perły :D (Przykład)

giphy.gif

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie ;) Ale czemu gildie UnlimitedClans :( ?

Są one baaardzo dobre :) Naprawiłem na potrzeby kodu błędy dodałem kilka swoich rzeczy :D

giphy.gif

Opublikowano

Podoba mi się, dobrze że start tak późno, ponieważ aktualnie gram na innym serwerze, powinienem zagościć i zostać na dłużej ;)

 

Miło by było gdyby również w sklepie na spawn było TnT, Skóra. Czy na spawnie będzie enchant ? Za ile lv ?

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Ciekawie ale zastanawia mnie to czemu sobie przywłaszczyłeś UltimateClans.

Nie przywłaszczyłem, korzystam z tego co daje licencja :P Autor nie zostal zmieniony jak i nazwa, licencja pozwala na edycje kodu :) Gdyby nie to miałbym +25 błędów w konsoli z tym skyptem

 

Podoba mi się, dobrze że start tak późno, ponieważ aktualnie gram na innym serwerze, powinienem zagościć i zostać na dłużej ;)

 

Miło by było gdyby również w sklepie na spawn było TnT, Skóra. Czy na spawnie będzie enchant ? Za ile lv ?

Do 15 lvl.
Ale zastanawiam się nad opcja, enchantu komenda ale tylko na 30! Losowalo by wtedy enchant na dany przedmiot na ten poziom :) Co o tym myślicie ?

giphy.gif

Opublikowano

A co za różnica czy komendą czy na enchancie ?

 

Bardzo duży plus bo widzę że vip nie dostaje "pro" itemow, każdy ma równe szanse ;)

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Na pewno wbije :)

Dzięki :D No to do zobaczenia na serwerze :)

 

A co za różnica czy komendą czy na enchancie ?

 

Bardzo duży plus bo widzę że vip nie dostaje "pro" itemow, każdy ma równe szanse ;)

Tzn. komenda nie będzie uwzględniać "GUNWA" ( xD) wchodzić tylko fortunka III, Unbreaking III, i Efficiency IV oczywiście losowo!

Co do vipów to własnie na tym nam zależało by nie były one zbyt do przodu przed graczami :)

 

Niemoge sie doczekac startu, napewno zawitam ja oraz ekipa z ts. :)

Powodzenia w dalszej pracy

Dziękuje za pozytywną opinie :)

Do zobaczenia na serwerze :D

giphy.gif

Opublikowano

Po kilka na raz nawet ? Jeżeli tak to może być ciekawe ;)

Tak to będzie na tym polegać :)

Jeśli ma cię więcej pytań zapraszam do pytań w komentarzach :)

 

Postanowiłem że na serwerze będą dostępne parkury z nagrodami :)

Jeden parkur na jeden dzień o wyznaczonych godzinach ! Nagody :

Losowe :)

 

Zapomniałem!

 

Po śmierci jest ban na 1 dzień!

Lecz spokojnie unban jest bardzo tani 1.23zł sms!

Do tego można je wygrać często w konkursach !

giphy.gif

Opublikowano

Hmm o co chodzi ze vip ma + 25 %? Troche glupie :<

To znaczy ze szansa na drop z kamienia u Vip jest wyższa o 25% niż zwykłych graczy :)

Jest stosunkowo bardzo mało, i nie daje mu to zbyt wielkiej przewagi :)

giphy.gif

Opublikowano

Normalny gracz 0.7

Vip 0.7 + 0.175 = 0.875

 

Chyba o to chodzi ;) Jeżeli normalnie + 25 %, to trudno ;)

Dobrze to policzyleś, tylko ja to pozaokrąglałem do części setnych :)

W tym przypadku 0.87 ma Vip ( tak wiem jeśli jest 5 to się nie zaokrągla ani w górę ani w dół)

 

Sorrki ale dziś ze zdjęć pluginu na ranking nici, plugin mi się posypał ;/ Od nowa będą go musiał pisać :)

giphy.gif

Opublikowano

Zapowiada się naprawdę porządny serwer, chciałbym jeszcze zobaczyć specyfikacje maszyny, również zawitam z ekipą, jaki wiek administracji i z ilu osób ona się składa ?

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Zapowiada się naprawdę porządny serwer, chciałbym jeszcze zobaczyć specyfikacje maszyny, również zawitam z ekipą, jaki wiek administracji i z ilu osób ona się składa ?

Maszyna aktualnie ma parametry ustalane wraz z sponsorem :) Spokojnie bez problemu załatwie tak by na +150 graczach nie było lagów :) (Możliwe że dołożę z własnej kieszeni)

Administracja składa się z 4 osób :)

Wiek średni : 16.

Po wystartowaniu serwer będzie rekrutacja co do adminów Ts3, a także helperów na serwerze :)

 

Kolejny dodatek dla Was !

 

Jako że wiem ile czasu spędza się przy kopaniu setów i innych dupereli, postanowiliśmy że kilofy będą się same naprawiać będą "Permanentne".

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...