Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[X]HardCrafters.pl[X] [Hardcore] [150 slotów] [Autorskie pluginy] [Zapowiedź] [Statystyki] [Youtuberzy]


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Płatny spawn ? Trochę lipa, jeżeli ma być na spawn sklep/tabliczka z wymianą.

Czy Ty wiesz co to Hardcore,bo mi się wydaję,że nie ...

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

Czy Ty wiesz co to Hardcore,bo mi się wydaję,że nie ...

 

Tak wiem, jednak przeczytaj wszystkie posty a potem komentuj ;)

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Kiedy start,w piątek?: D


Zwiększ itemy na gildie,bo za łatwo!

64 biblioteczki

8 koxow

64 diax

64 emeraldy

64 slimeball

64 cobbleX

16 enderperel

32+ bloków żelaza

Opublikowano

post-868793-0-18643300-1385411435.png


Ekipa Hardcore [PROB]



Szukam!




Wymagam:



- Minimum 14 lat


- Komunikacja głosowa (TS)!


- Ogarnięcie


- Poczucie humoru


- Znajomość minecrafta


- Umiejętność współpracy


- Minimum 2h dziennie


- Ogarnięcie PvP !



Oferuję:



- Wszystko co wyżej wymieniłem :)


+ Ekipa 6 osób


+ Dobra zabawa


+ Niezapomniane chwilę w Minecraft



Zainteresowany? Na pewno. Spełniasz wymagania? Pisz śmiało do mnie na PW,a na pewno dołączysz do ekipy [PROB] !



[PROB] = ProBrothers



Nazwa do uzgodnienia!


Opublikowano

Z dropami jest dobrze, co z komendą na enchant i przywilejem vipa dotyczącym śmierci ?

 

Skoro już dodajesz dropy, mógłbyś dodać skórę.

 

Ps:Ktoś chętny do ekipy na serwer ? Pisać GG:28937903 lub PW.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Kiedy start,w piątek?: D

Zwiększ itemy na gildie,bo za łatwo!

64 biblioteczki

8 koxow

64 diax

64 emeraldy

64 slimeball

64 cobbleX

16 enderperel

32+ bloków żelaza

Bedzie czat gildii? Pisane z tel.

@up Będzie to UC,tylko przerobione (Chyba)

 

Planujesz kupić UC Premium jak będzie?

Z dropami jest dobrze, co z komendą na enchant i przywilejem vipa dotyczącym śmierci ?

Skoro już dodajesz dropy, mógłbyś dodać skórę.

Ps:Ktoś chętny do ekipy na serwer ? Pisać GG:28937903 lub PW.

Hej,będzie drop ze stone'a?

Tak jest chat gildii.

Jesli wyjdzie uc premka to tak.

Itemy zmienie ale nie ma takie! Dobrze sie czujesz?

Start sobota 18.30 jeśli wszystko pójdzie po myśli.

komenda /ulepsz zostanie zrobiona

Tak drop z stone.

Vip ma 3 zycia. Co do skóry to będzie krówka na spawnie. 1 krowa na 5 sek.

giphy.gif

Opublikowano

 

@Up, masz rację, kiepsko.

Polecam dodać do dropu ze stone i po problemie.

 

 

0.5% wystarczy?

 

Autorski generator mapy z tym samym monotonym biomem czy normalna mapa?

giphy.gif

Opublikowano

A będzie exp ze stone´a? Jaka komenda ulepsz ?! Ani jednej krowy na spawnie nie powinno być,to hardcore,same świnki...

Tak exp z stone + spawnerki.

Jak masz 50 lvl i kilof w ręce to go enchantuje na fortune3

Nether już normalnie zablokowałem klonowanie itemów.

giphy.gif

Opublikowano

Radzęc Ci krowy wycofać. Skóra za darmo...?;/

Te "HRC" haha dojebałeś xD

Zero autorskich pluginów, chcesz się kłócić, że niby masz ?

Zapraszam na skype [opis] ;)

Te "HRC" haha dojebałeś xD

Zero autorskich pluginów, chcesz się kłócić, że niby masz ?

Zapraszam na skype [opis] ;)

Mam lepsze rzeczy do roboty.

Ile ty masz lat? 12 że kłócić się chcesz?

Nikt Ci nie każe tu grać, kolejny co to wszystko wie.

Wiem co mam na serwerze.

giphy.gif

Opublikowano

To usuń to zdjęcie, bo śmieszny jesteś ;-)

Gildie by Dzik, dobre xD

Tu sie musze z toba zgodzic

Napisal ze jest autorski generator struktor jak pare stron wczesniej jakis uzytkojwnik dal link do tego pluginu z bukkit org.. On twierdzi ze to jego 'technik' przepisal go bo nie dzialal czy cos takiego

Tak to ten generator mapy, ale nie działał on normalnie co możesz sam sprawdzic  Został on przepisany przez technika na 1.6.4 
system gildii to Uc, nigdzie tego nie ukrywałem 

Cytat ze strony 3.

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

To usuń to zdjęcie, bo śmieszny jesteś ;-)

Gildie by Dzik, dobre xD

czytałeś komenty misiek? Pisałem o gildiach dzika /pl to podpucha dla ciekawskich

Co daje fortuna w kilofie?

Exp ze stone na Hardcore? :O

Skóra tylko i wyłącznie poziom 15 ?

Wiekszy drop.

Tak exp z stone.

Tak na 15.

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...