Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla kogo złota piłka?


SUrban

Dla kogo należy się złota piłka 2013 ?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla kogo nale?y si? z?ota pi?ka 2013 ?

    • Cristiano Ronaldo
    • Gareth Bale
    • Robert Lewandowski
    • Frank Ribery
    • Luis Suarez
    • Gianluigi Buffon
      0
    • Iker Casillas
      0
    • Mesut Oezil
      0
    • Zlatan Ibrahimovi?
    • Wayne Rooney
    • RvP
      0
    • Manuel Neuer
      0
    • Neymar
    • Sergio Aguero
      0
    • Xabi Alonso
      0
    • Xavi Hernandez
      0
    • Iniesta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafalski, mówiłem! Toś dowalił. Tak, na pewno CR7 jest "pedałem" mając syna i piękną żonę.

 

Cristiano-Ronaldo-Irina-Shayk-FIFA-Ballo

 

Twój argument jest inwalidą.

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A nie jest? Ostatnio opublikował ciekawy post na Twitterze :]

 

Crystiano ? Czyżby kolejny fanboy?

omg powiedziałem żebyś się nauczył angielskiego i zapoznał z sytuacją a nie napisał że to jest napisane z oficjalnego konta. Jakbyś nie wiedział to Ronaldo wydał teraz prywatną linię jego własnej bielizny, firma która je produkuje wykorzystując fakt że Ronaldo jest tak sławny wymyśliła konkurs. To wszystko sprawy marketingu. a po drugie to twitterem i facebookiem Ronaldo zarządza kto inny :)

mg7k04q.jpg

Opublikowano

No już dawno po, lecz moim zdaniem zasługiwał Ribery bo jako zawodnik zdobył wszystko.

Opublikowano

to nie on zdobył tylko bayern, sam by gówno zrobił a ZP to nie nagroda drużynowa

Nie mów, że sam by gówno zrobił, bo robił dla drużyny bardzo dużo i to Bayern by nic nie osiągnął bez Riberiego.

Jednakże Ronaldo bardziej zasłużył na nagrodę, prawdziwy piłkarz.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...