Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla kogo złota piłka?


SUrban

Dla kogo należy się złota piłka 2013 ?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla kogo nale?y si? z?ota pi?ka 2013 ?

    • Cristiano Ronaldo
    • Gareth Bale
    • Robert Lewandowski
    • Frank Ribery
    • Luis Suarez
    • Gianluigi Buffon
      0
    • Iker Casillas
      0
    • Mesut Oezil
      0
    • Zlatan Ibrahimovi?
    • Wayne Rooney
    • RvP
      0
    • Manuel Neuer
      0
    • Neymar
    • Sergio Aguero
      0
    • Xabi Alonso
      0
    • Xavi Hernandez
      0
    • Iniesta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jedna z tych trzech osób może dostać Ribery,Messi,Ronaldo

 

Ja obstawiam Riberego(liga mistrzów) ,Ronaldo jest w świetnej formie mógłby dostać złotą piłke ,chociaż on i tak liczy na lige mistrzów teraz 2k14<3

 

Messi kontuzje mało gry ,ale i tak pewnie dostanie za nic;][

Opublikowano

Zlatan/Ribery/Ronaldo ,ale zdecydowanie ten pierwszy. To jest prawdziwy najemnik , w każdym kolejnym klubie w którym był strzelał bramki piękne i na zawołanie. Niestety , nie dostał wystarczającej ilości głosów , dlatego wybieram koniec końców Ribery'ego za zdobycie wszystkie co możliwe w klubie , bo za bramki jest złoty but

Opublikowano

Cześć, największy wybuch śmiechu miałem podczas gdy zobaczyłem wypowiedzi typu:

- To Ney' dostanie złotą piłkę, nie ma innej opcji.

- Neymar, proste.

A teraz powiedz mi drogi fanboyu co Neymar osiągnął w 2013 roku? Zapewne gdyby nie przeszedł do Barcelony 3/4 dzieciaków nie wiedziałoby kto to jest, a poza kilkoma akcjami w pucharze konfederacji temu chłopakowi brakuje jeszcze kilka lat do złotej piłki, więc opanujcie zapędy.

Kolejne śmieszne komentarze to takowe jak ten wyżej użytkownika Oskril - "Messi dostanie za nic".

Znasz wynik głosowania, byłeś już na gali rozdania złotej piłki i wiesz, że ją dostał? Nie, więc takie ironicznie komentarze są bez sensu i nie powinny mieć miejsca.

Według mojej skromnej opinii osobą która zasłużyła na złotą piłkę jest Ribery, a Ty sobie pierdol dalej Ty ośle, że Cristiano, że Messi kurwa, że chuj wie co.

Ribery ma już swój wiek, i zapracował na tą przereklamowaną i oszukaną złotą piłkę, wypowiedzi niektórych są śmieszne, czuje się jakbym czytał newsy na onecie.

CWpuE1z.png


Remigiusz mówią mi.

Opublikowano

Moim zdaniem Ribery nie zasłużył na złota piłkę i jej nie otrzyma. Ludzie zrozumcie, duża część głosów została ujawniona już przez te same osoby, niektórzy nie stawiali nawet na Ribery'ego w top3, pierwszy był zawsze Ronaldo albo Messi, na zmianę.

 

 

 

i zapracował na tą przereklamowaną i oszukaną złotą piłkę

Chyba mi nie powiesz, że jesteś kibicem Barcelony i twierdzisz, że złota piłka jest "oszukana" przez to, że Messi dostał je cztery z rzędu? Wow, takiej wypowiedzi nigdy nie widziałem.

 

 

Zlatan/Ribery/Ronaldo ,ale zdecydowanie ten pierwszy. To jest prawdziwy najemnik , w każdym kolejnym klubie w którym był strzelał bramki piękne i na zawołanie. Niestety , nie dostał wystarczającej ilości głosów , dlatego wybieram koniec końców Ribery'ego za zdobycie wszystkie co możliwe w klubie , bo za bramki jest złoty but

Byle nie Cristiano, nie? "Dobra.. Messi ma kontuzje, to pieprzyć, byle nie Ronaldo, niech będzie ten Ribery".

 

 

Ribery został wyreklamowany, a tak na prawdę na złota piłkę nie zasłużył, prędzej na jego miejscu widziałbym Robbena/Schweinsteingera czy Lahma.
A jeśli dostanie Messi, to tylko i wyłacznie za wyrobiona przez media opinie aniołka i dobrego chłopca który nigdy nie symuluje ;)

Opublikowano

 

Chyba mi nie powiesz, że jesteś kibicem Barcelony i twierdzisz, że złota piłka jest "oszukana" przez to, że Messi dostał je cztery z rzędu? Wow, takiej wypowiedzi nigdy nie widziałem.

 

Pierwsze dwa razy, okej. Były w pełni zasłużone, trzeci raz... No... może być, przeszło. Ale ta ostatnia? Śmiech na sali, tak naprawdę chyba nie mieli kogo wybrać, albo wypalił się im mózg jak zobaczyli ile hajsu zaoferował im Leo.

 

 

Ribery został wyreklamowany, a tak na prawdę na złota piłkę nie zasłużył, prędzej na jego miejscu widziałbym Robbena/Schweinsteingera czy Lahma.

A jeśli dostanie Messi, to tylko i wyłacznie za wyrobiona przez media opinie aniołka i dobrego chłopca który nigdy nie symuluje ;)

 

No okej, nie Ribery bo nie zasłużył. A Cristiano niby zasłużył? Jakim to czynem wykazał się Ronaldo, że zasłużył na złotą piłkę, a francuz nie?

Oczywiście nie zaprzeczam, że Cristiano jej nie dostanie, ale według mnie zdobyć ją powinien Ribery, kwestia sporna.

Najprędzej Ibra powinien dostać złotą piłkę, ale nawet nie dostał się do TOP 3, co jest kolejnym absurdem i dowodem na to, że złota piłka jest przereklamowana.

CWpuE1z.png


Remigiusz mówią mi.

Opublikowano

 

Ehm nawet nie brałem pod uwagę Messiego , a podobno dostaje głosy takie smutne ... Z calego Bayernu jest nominowany on więc dlatego go wybieram. Ronaldo tez nie gra sam , co wiecej graja na niego ; )

Opublikowano

 

Ehm nawet nie brałem pod uwagę Messiego , a podobno dostaje głosy takie smutne ... Z calego Bayernu jest nominowany on więc dlatego go wybieram. Ronaldo tez nie gra sam , co wiecej graja na niego ; )

Oczywiście! Wszyscy grają na Ronaldo, dlatego ma więcej bramek niż Ribery. Gdy Messi strzelił 90 bramek sam sobie każda wypracował, nikt mu nie podawał!

 

 

 

Pierwsze dwa razy, okej. Były w pełni zasłużone, trzeci raz... No... może być, przeszło. Ale ta ostatnia? Śmiech na sali, tak naprawdę chyba nie mieli kogo wybrać, albo wypalił się im mózg jak zobaczyli ile hajsu zaoferował im Leo.

 

 

No okej, nie Ribery bo nie zasłużył. A Cristiano niby zasłużył? Jakim to czynem wykazał się Ronaldo, że zasłużył na złotą piłkę, a francuz nie?

Oczywiście nie zaprzeczam, że Cristiano jej nie dostanie, ale według mnie zdobyć ją powinien Ribery, kwestia sporna.

Najprędzej Ibra powinien dostać złotą piłkę, ale nawet nie dostał się do TOP 3, co jest kolejnym absurdem i dowodem na to, że złota piłka jest przereklamowana.

Zasłużył równą formą przez cały rok i strzeleniem najwięcej ilości bramek. Za to samo dostał Messi w 2012 (dla przypomnienia - Ronaldo wtedy wygrał ligę i superpuchar, jednak miał mniej bramek) a w 2013 Messi wygrał ligę i superpuchar, jednak ma mniej bramek od Messiego.

Opublikowano

Messi pobił rekord Mullera , czego nie dokonał nikt inny wcześniej w całej historii piłki nożnej. Różnica między jego bramkami + asystami ,a obecnymi Ronaldo są ogromne. Poza tym wtedy nie było godnego rywala z osiągnięciami jak teraz Ribery. Piszesz o innych zawodnikach Bayernu ,ale ich kurwa nie ma ,więc z tematu "Dla kogo..." wybieram go , czaisz ? Niestety musisz to przyjąć z bólem dupy.

Opublikowano

Co z tego? Nie było godnego rywala? Ronaldo miał 30 mniej bramek mniej od Messiego, teraz ma jakoś 25 więcej. Po prostu pleciesz głupoty i twierdzisz choćby - 2012 rok "messi najlepszy indywidualnie a zp to nagroda indywidualna" a 2013 rok "ale Ribery wygrał wszystko". Messi i Ronaldo miażdżą Franka pod względem umiejętności, w tym sezonie również Ronaldo był lepszy od Messiego indywidualnie i w większych meczach również, paplanie byleby CR7 nie dostał ZP, bo wam ciśnienie podskoczy mimo tego, że wiecie iż w tym roku był najlepszy.

Opublikowano

Co z tego? Nie było godnego rywala? Ronaldo miał 30 mniej bramek mniej od Messiego, teraz ma jakoś 25 więcej. Po prostu pleciesz głupoty i twierdzisz choćby - 2012 rok "messi najlepszy indywidualnie a zp to nagroda indywidualna" a 2013 rok "ale Ribery wygrał wszystko". Messi i Ronaldo miażdżą Franka pod względem umiejętności, w tym sezonie również Ronaldo był lepszy od Messiego indywidualnie i w większych meczach również, paplanie byleby CR7 nie dostał ZP, bo wam ciśnienie podskoczy mimo tego, że wiecie iż w tym roku był najlepszy.

 

Tak , tylko ile grał Messi ? Dla porównania Ronaldo grał cały ,a Messi i tak miał o nie około 30 bramek więcej. 90+>69. Kto był nominowany w poprzedniej edycji jako 3 ? Iniesta , zdobył to samo co Messi ,a teraz jest Ribery który zdobył wszystko w klubie. Nie rozumiesz tego ,czy nie chcesz ? Z resztą , to jest walka z wiatrakami mam prawo do wybrania i mi nie wmówisz jak ja myślę ; )

Opublikowano

Z RACJI TEGO ŻE MESSI PÓŁ ROKU SIEDZIAŁ NA ŁAWCE BO MIAŁ KONTUZJE ZP POWINIEN DOSTAĆ RONALDO

ALE NASTEPNYM RAZEM DOSTANIE JĄ MESSI LUB NEYMAR :)

Opublikowano

 

Tak , tylko ile grał Messi ? Dla porównania Ronaldo grał cały ,a Messi i tak miał o nie około 30 bramek więcej. 90+>69. Kto był nominowany w poprzedniej edycji jako 3 ? Iniesta , zdobył to samo co Messi ,a teraz jest Ribery który zdobył wszystko w klubie. Nie rozumiesz tego ,czy nie chcesz ? Z resztą , to jest walka z wiatrakami mam prawo do wybrania i mi nie wmówisz jak ja myślę ; )

Iniesta zdobył Euro i grał świetnie, dlatego został nominowany. Jakby Sneijder dostał w 2010 roku złotą piłkę za wygranie wszystkiego, to bym nie miał nic przeciwko jakby w tym roku wygrał Ribery, ale wtedy zdobył Messi który nic wielkiego nie wygrał także jest to nagroda indywidualna i powinna pójść do CR.

Opublikowano

Jedna z tych trzech osób może dostać Ribery,Messi,Ronaldo

 

Ja obstawiam Riberego(liga mistrzów) ,Ronaldo jest w świetnej formie mógłby dostać złotą piłke ,chociaż on i tak liczy na lige mistrzów teraz 2k14<3

 

Messi kontuzje mało gry ,ale i tak pewnie dostanie za nic;][

 

Tak wiemy, w tamtym roku też dostał za nic '96 bramek' .

Moim zdaniem Ribery nie zasłużył na złota piłkę i jej nie otrzyma. Ludzie zrozumcie, duża część głosów została ujawniona już przez te same osoby, niektórzy nie stawiali nawet na Ribery'ego w top3, pierwszy był zawsze Ronaldo albo Messi, na zmianę.

 

 

 

Chyba mi nie powiesz, że jesteś kibicem Barcelony i twierdzisz, że złota piłka jest "oszukana" przez to, że Messi dostał je cztery z rzędu? Wow, takiej wypowiedzi nigdy nie widziałem.

 

 

Byle nie Cristiano, nie? "Dobra.. Messi ma kontuzje, to pieprzyć, byle nie Ronaldo, niech będzie ten Ribery".

 

 

Ribery został wyreklamowany, a tak na prawdę na złota piłkę nie zasłużył, prędzej na jego miejscu widziałbym Robbena/Schweinsteingera czy Lahma.

A jeśli dostanie Messi, to tylko i wyłacznie za wyrobiona przez media opinie aniołka i dobrego chłopca który nigdy nie symuluje ;)

v1 - No ja też widzę coś takiego pierwszy raz w życiu

v2 - No z całym szacunkiem ale nie widziałem aby Messi symulował . Ronaldo - za takie chamskie zagrywki nie dał bym mu złotej piłki .

 

Kij z tym kto teraz dostanie . Messi ? Fajnie . Ronaldo ? Przełknę to . Frank ? Niech będzie .

 

Jak za rok złotej piłki nie dostanie ten kto pociągnie reprezentacje do Mistrzostwa Świata - moim zdaniem Neymar i jak na dodatek zostanie królem strzelców ( równie dobrze mogę podać Thiago Silve * ) to moim zdaniem to będzie oszustwo .

 

* - Wymieniłem Silvę, bo obrońca też ma szansę - w 2006 złota piłkę po wygranej Włochów MŚ dostał Cannavaro .

Opublikowano

Nie wytrzymię, do ku*** nędzy. Chamskie zagrywki, to co, Messi anioł a Ronaldo cham arogant, Ronaldo kopie piłką w kibiców Barcelony? Do cholery jasnej, za chamskie zagrywki staph.

Pierwszy lepszy link, nie chce mi się innych podawać.

http://www.youtube.com/watch?v=xSLxa3MYMcw

 

Chyba zapomniałeś, jak w gran derbi Messi próbował wymusić karny kładząc się. A więc - celowe uderzenie piłką w kibiców Realu nie jest według Ciebie chamskim zachowaniem? Oh, ok. Messi święty, Ronaldo arogant, płaczek, symulant, najgorszy piłkarz świata.

Opublikowano

Na tym twoim filmiku w 0:50 zahaczył nogą :-) To kopnięcie to chyba było w tamtym roku, bo nie wiem . Zluzuj majty gościu bo ci żyłka pęknie . Wiesz boje się, że Cię już nie zobaczymy jak Crystiano nie wygra :-) Idź już kup sobie na zapas antydepresanty. VeB

 

 

GAGAGAGAGAAGGAGAHAHAHHA SORY WUT WUT . Nie obejrzałem do końca ale teraz zacząłem .

 

1:17 - Przecież tu nie upadł ? - Tytuł filmu ? Messi Dives

1:28 - Przecież tu ten murzyn w niego wpadł :huh: - Tytuł filmu ? Messi dives

1:50 - Kopniecie piłką w fanów Realu - Tytuł filmu ? Messi dives

2:25 - Spiny z piłkarzem - Tytuł filmu ? Messi dives

2:58 - Mou jebią buty i symuluje, że smierdzi - Tytuł filmu ? Messi dives

2:37 - Zderzył się barem z nie wiem ... Tytuł filmu ? Messi Dives

2:40 - Jakiś down wbiega na boisko pokazuje faka ... Tytuł filmu ? Messi dives...

 

Polecam obejrzeć to co wrzucasz... Hala dziecko :]

Opublikowano

Mam pomysł! Anulujmy Messiemu wszystkie złote piłki, bo zachował się chamsko i kopnął piłką w kibiców Realu, ok?

Ehhh :/ Po 1 to było jakies 2 sezony temu .

Po 2. Te niby symulacje Messiego to można policzyć na palcach jednej ręki .

Po 3. Nie mówię, że jest święty, ale zrobił to . Trudno . Sami kiedy strzelał wolnego dawali mu laserami po oczach . Zostawmy to .

po 4. Jezu jak dostanie piłke Ronaldo - przełknę to i nawet nie będę się z nikim tu wyzywał

po 5. Jak dostanie Messi to będzie wielki płacz .

po 6. Jestem za Riberym ( mózgiem ) niech w końcu ktoś inny .

po 7. Sercem za Messim i się będę cieszyć jak wygra i śmiać się z tych co będą płakać

po 8.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=49650&kom=ok

Fajnie się czyta, polecam :D

 

po 9. VeB

 

#edit - 70 minut męczyć się z takimi pół amatorami jak Celta. Bez psychologa to nie zaczynajmy następnego sezonu, bo spadniemy...

 

xD - Gdzieś tam na dole jakieś dziecko pisze takie smenty:P

 

Real 2 - 0 Celta

 

CR wyrównał się z Costą w królu

Opublikowano

@up Real 3;0 Celta ;d

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...