Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Vi;*

Serwer: S1

Kanał: Wszystkie

Co będziemy robić?: Wspólnie grać

Kontakt: Szept w grze, pw na forum, skeyp

Dodatkowe informacje:mój skeyp :oskar.filoda1

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogoś do wspólnego powrotu do gry zaczynamy od zero i potem zobaczymy co sie rozwinie

Serwer:S1

Kanał: Wszystkie 

Nick:TheLastGator

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nick w grze: Auralix
Serwer: Avalon
Kanał: 1-2
Co będziemy robić?: 50 lv, lub możliwość wspólnej gry od nowa
Kontakt: [email protected] / gg: 24808604
Dodatkowe informacje: Chętnie z kimś zagram, można od nowa, można od 50+ jak kto woli

giphy.gif

Opublikowano

Nick: Sceptile (48 Lev Woj)

Serwer: Ancelloan (Nostale De)

Kanał : Obojętnie 

Co będziemy robić: Expienie ,questy,cp , założenie Fam

Kontakt: email: [email protected], wiad. priv, notka w grze

Dodatkowe info:Chętnie zagram z rodakami na niemieckim nostale, mogę zacząć grać od nowa 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze : Qonara

Serwer : s4 (Ancelloan) na DE

Kanał : Nie gra roli

Co będziemy robić : Grać od 0, chciałbym zacząć mejbi od stworzenia jakiejś polskiej fam ^^

Kontakt : MPC Na PW

Dodatkowe informacje : Wiek nie gra roli dla mnie, sam mam 16 lat (y) 

Opublikowano

Nick w grze : ----

Serwer:Enigma S2

Co będziemy robić ?:Gra od zera 

Kontakt: Pw na forum 

Dodatkowe informacje: najlepiej zebyś miał/a ts'a 16+ coś w tym stylu ;)

Opublikowano

Nick w grze : Siriae


Serwer : S3 Zenas, Nostale DE


Kanał : 1-7


Co będziemy robić : To zależy  :D 


Kontakt : Mpc, GG: 51651145


Dodatkowe informacje : Szukam kogoś do wspólnej gry na niemieckim serwerze, najlepiej do 50 lvla (gram od nowa).


Opublikowano

Nick w grze: Strik3r;)
Serwer: Awalon
Kanał: 1
Co będziemy robić?: Grać :P
Kontakt: skype: igormichalczuk
Dodatkowe informacje: Mam 59lv, Łucznik


Nick w grze: Strik3r;)
Serwer: Awalon
Kanał: 1
Co będziemy robić?: Grać :P
Kontakt: skype: igormichalczuk
Dodatkowe informacje: Mam 59lv, Łucznik

POTRZEBUJESZ ?


- GRAFIKI RYSOWANEJ / 2D NA KANAŁ YT ?


- SKRYPTÓW NA SERWER MC ?


- STRONY WWW / HTML ?


PISZ DO MNIE ! ROZWAŻE WSZYSTKIE PROPOZYCJE !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:mnkoplSerwer:Avalon (S1)Kanał:Bez różnicyCo będziemy robić?:Expić profesje/lvlKontakt:Gra,pwDodatkowe informacje:Mam 52lvl

Nick w grze:mnkoplSerwer:Avalon (S1)Kanał:Bez różnicyCo będziemy robić?:Expić profesje/lvlKontakt:Gra,pwDodatkowe informacje:Mam 52lvl

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: lamiinatePL
Serwer: Ancelloan(DE)
Kanał: all 
Co będziemy robić?: grać od nowa, na de puszek kosztuje 4kk, najtańszy pojazd 2kk więc łątwo
Kontakt: w grze, maciek.k552, [email protected]
Dodatkowe informacje: Chętnie z kimś zagram, można od nowa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze: Synekks
Serwer: Avalon
Kanał: Co to za różnica?
Co będziemy robić: Wszystko co na ten poziom dostępne
Kontakt: GG 17867059, telegram pod avatarem, w grze.
Dodatkowe informacje: Aktualnie 36 poziom, ale leci szybko w górę. Szukam kogoś do wspólnego grania, później jakaś fam, ogólnie 4fun. Wymagam ts3, umiejętności używania mózgu.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze : na razie brak


Serwer : do uzgodnienia na priv


Kanał : do uzgodnienia


Co będziemy robić : To zależy   :D 


Kontakt : Mpc,


Dodatkowe informacje : Szukam kogoś do wspólnej gry od nowa z gra mam stycznosc mozna powiedziec ze pierwszy raz i jestes zielony wiec szukam kogos kto by mi powiedzial to i owo :D

Opublikowano

Nick w grze: *John*
Serwer:Enigma
Kanał:Zależy jak leży :)
Co będziemy robić?: Przede wszystkim zależy mi na skupieniu się nad misjach do SP4 :)
Kontakt: Nostale (ntk), MPC
Dodatkowe informacje: Łatwo łapię kontakty z ludźmi którzy używają mózgu a nie tylko go noszą ;)

Postać: Wojownik (67Lv)

/gif

Opublikowano

Nick w grze : na razie brak

Serwer : Avalon

Kanał : do uzgodnienia

Co będziemy robić : grac eksplorowac zdobywac itp

Kontakt : Mpc

Dodatkowe informacje Zaczynam gre od poczatku i szukam kompana do wspolnej gry :) w grze jestem troche zielony

Opublikowano

Nick w grze: Rosjanka
Serwer: S1 Ancelloan
Kanał: obojętnie
Co będziemy robić?: wspólnie grać oraz przede wszystkim dobrze się bawić 
Kontakt: tutaj lub w grze
Dodatkowe informacje: aktualnie mam 50 lvl, znudziła mi się gra samej dlatego szukam kogoś do wspólnej gry  ^^ 

Mam 18 lat więc najlepiej by pisały osoby w tym wieku lub starsze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze: Polyt

Serwer: Avalon

Co będziemy  robić: wspólna gra :)

Kontakt: w grze lub tutaj pw 

Dodatkowe informacje: 36 lvl, chciałbym,aby gra opierała się bez ładowania ND :), lat 18

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: ???? jeszcze nie ma :D

Serwer: Obojętny ! (z tego co pamiętam mam 46 chyba na enigmie) ale, mogę zacząć od nowa :)

Co będziemy  robić: Wspólna gra :D

Kontakt: MPC lub : 55828981 

Dodatkowe informacje: 17 lat :) Najlepiej szukam towarzyszki płci pięknej !:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze: Na razie brak

Serwer: Obojętny

Co będziemy robić: Wspólnie grać od początku. :D

Kontakt: Skype: patryk.lis89(napiszcie że jesteście z mpcforum),Discord: Solvo#9419 albo pw.

Dodatkowe informacje: Mam 16lat, szukam ogarniętej osoby 16+lat. Ciągle aktualne.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:  MaciejGaming
Serwer: NOSTALE SE (Koreańskie)
Kanał: Nie ma znaczenia.

Co będziemy robić?: Głównie pisać, pomagać sobie w misjach i przekazywaniu sobie informacji (np. co robi przedmiot, jak zrobić to czy tamto)
Kontakt: SKYPE: maciejgaming; często też jestem na serwerze.
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi którzy po prostu grają w tą gre, na koreańskim serwerze nie ma zbyt wielu graczy, a ponadto godziny w których gram to późna noc w korei, więc to kolejny problem.
Jestem otwarty na sugestie dot. rodziny. Można też pisać do mnie na skype, być może jestem w stanie pomóc stworzyć lub odzyskać konto w grze.

W grze mam tylko jednego znajomego, więc z tego powodu strasznie kiepsko się gra.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Nick w grze: Potepiony ( 26lv. )
Serwer: Nostale DE serwer 1
Kanał: Obojętnie
Co będziemy robić?: Expic grac rozmawiac na ts3.
Kontakt: MPCForum
Dodatkowe informacje: 19lat, ts3, doświadczenie z  polskiego serwera, gram tez na privach. 
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick:Amayesing

Serwer :NosLegion(58lv Mag) badz Vendetta(Now downloading...)  

Kanał:Bez rożnicy 

Co bedziemy robic ? Sprawa oczywista...expic od nowa ,pogaduszki i takie tam rozne,czysty spontan ;)

Kontakt: MPCForum,ewentualnie skype (tujamuja1)

D.Informacje:Mam 20 lat wiec poszukuje osoby w podobnym wieku ,płec nie ma zupelnie znaczenia.No to ten tego...Konczymy smazyc i wypierdalamy 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...