Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grzeKamynXD

Serwer: Avalon - Polska
Kanał: Kanał 1-5
Co będziemy robić?: Zaczynać od początku, i razem expić itp.
Kontakt: Tutaj :)
Dodatkowe informacje: Najlepiej ts3 .

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Jeszcze nie założyłem konta.

Serwer: Obojętny 

Level: 1

Co będziemy robić: Wspólnie grać od początku.

Kontakt: mpc forum pw

Dodatkowe informacje: Mam 17 lat i spore doświadczenie z tą grą.

Opublikowano

Nick w grze: KamynXD

Serwer: Avalon - Polska

Kanał: Kanał 1-5

Co będziemy robić?: Zaczynać od początku, i razem expić itp.

Kontakt: Tutaj :)

Dodatkowe informacje: Najlepiej ts3 .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:dużoo różnych :3
Serwer: Każdy
Kanał:Każdy
Co będziemy robić?:Grać w nostale od a do z
Kontakt:skype :pawel0x1/ prywatna wiadomość
Dodatkowe informacje:Gram w nostale dość długo i w miare ogarniam :3

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Greolek
Serwer: Enigma
Kanał: Byke jaki
Co będziemy robić?: misje :)
Kontakt: dawidek12999
Dodatkowe informacje:


Nick w grze: Greolek
Serwer: Enigma
Kanał: Byke jaki
Co będziemy robić?: misje :)
Kontakt: dawidek12999
Dodatkowe informacje:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wzór:

Nick w grze:nupndek
Serwer:1
Kanał: bylejakiś
Co będziemy robić:co chcesz :D
Kontakt:TU NA PW ALBO NOTKA NA NOSTALE

dodatkowe informacje: mam 11 lat jak co

pJXLbfz.png

Gamefail popsuł elsa. Pokonajmy go razem!!

Opublikowano

Nick: Nicku jeszcze nie ustaliłem ponieważ szukam osoby do grania

Serwer: Obojętny jak dla mnie dostosuje się

Level:Od początku czyli 1

Co będziemy robić: Chciałbym zagrać tak naprawdę od początku bez niczego wspólne granie i przejść w jakimś stopniu grę

Kontakt: mpc forum (pw), skype : patryk12960

Dodatkowe informacje: jak by kogoś obchodziło to mam 14 lat i chodzi mi głównie o dobre zgranie i wymagam lekkiej kultury i pisowni ale wiadomo każdemu może się zdarzyć :)

Opublikowano

Nick w grze: Femon225
Serwer: S1-Avalon
Kanał: Obojętnie
Co będziemy robić?: Wspólne granie oferuje pomoc we wszystkim :)
Kontakt: Skype : voler0407
Dodatkowe informacje:

Wojownik 68Lv

Nie obchodzi mnie twój poziom po prostu chce z kimś pograć.

Najlepiej wiek 15+ no chyba, że jesteś dobrze wychowany.

graphic.png

Opublikowano

Nick w grze: †MeLoveMusic†
Serwer: Avalon
Kanał: 1-5
Co będziemy robić?: Expić, wykonywać misje, robić cp, robić sp, rozmawiać i dobrze się bawić
Kontakt: Napisz pw :)
Dodatkowe informacje: Mam 11 lat, jestem bardzo miły i uprzejmy. Nie obchodzi mnie twój poziom postaci, ekwipunek ani kasa. Możesz mieć nawet 5 lat, o ile byłbyś miły. Nie szukam maszyny do expienia czy też do "re" lub wykonywania misji tylko osobę z dobrym poczuciem humoru. :)

Opublikowano

Nick w grze: *Wojowniczy*

Serwer: serwer 3 - finesia ;-)

Kanał: obojętny - zależy od bb itd. (heh)

Co będziemy robić?: gra od 30lv - do końca :D

Kontakt: Na razie PW

Dodatkowe informacje: Pozostałem wojownikiem a ty? Pisz prywatną wiadomość, wiek mam 12 lat (tia ;) ), jeśli szukasz nowej przygody koniecznie napisz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze:   Jeszcze nie wymyslilem :P

Serwer:    Avalon

Kanal:     1-5

Co bedziemy robic?:      Gra od 0

Kontakt:      Poki co tutaj

Dodatkowe informacje:      Komunikacja bedzie tylko poprzez czat w grze + najczesniej bede w godzinach wieczornych (17~18:00 + ; nie liczac weekendow i poniedzialkow)

Opublikowano

Nick w grze: Centipede
Serwer: S1
Kanał: Przeważnie 1 , ale mi to bez różnicy :P.
Co będziemy robić?: Expić , misje , dobrze się bawić :D.
Kontakt: Skype: playboyedge / gg: 51163836
Dodatkowe informacje: Mam 16 lat , zacząłem niedawno grać (grałem wcześniej), ale co nie co ogarniam :P. Mam 22Lv. i ciągle rośnie :P ...

Opublikowano

 

Nick w grze:MiaMMiam
Serwer:S1 Avalon
Kanał: jestem w szpitalu i mam slabego neta wiec raczej 5/4 ale na 2/1 tez ogarnie
Co będziemy robić?: chce expic / robic misje / expic jobe / zbierac kk na kilka fajnych sposobow
Kontakt: priv mpcforum lub nostale
Dodatkowe informacje:Mam nowe konto 46lvl łucznik ( ranger +11 99 j , eq takie sobie bo mojego maga 80-82 okradli i nie zdołalem zdobyć dosyć dużo kasy na nowe konto , ale mam wodnego krzaka , dywan itp ..
Opublikowano

Serwer: wybierzemy 
Co będziemy robić?:  uczyć mnie grać :D szukam osoby która ogarnie mi tą gre :P Mam TS3 itd
Kontakt: GG: 37681057
Dodatkowe informacje:  więcej info na gg lub pw 

Opublikowano

Nick w grze: Eiro

Serwer: S1 Avalon

Kanał: zazwyczaj 4 lub 5

Co będziemy robić: rozmawiać, dobrze się bawić, wykonywać wspólnie misje :)

Kontakt: prywatna wiadomość tutaj lub notka w grze

Dodatkowe informacje: gram od nowa, po dosyć długiej przerwie, przydałby się ktoś o podobnym poziomie co ja :) 46 poziom (rośnie) łucznik :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:Jeszcze nie mam
Serwer:Avalon
Kanał:Obojętnie
Co będziemy robić?:Gra od zera, grałem kiedyś na Enigmie doświadczenie jakieś tam jest. 
Kontakt:Pw
Dodatkowe informacje:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:AssasinSlender/FappaF/<<Rudas>>
Serwer:Engima
Kanał:byle jaki
Co będziemy robić?:Grać od nowa oczywiście :D
Kontakt:skype nick:capitanslenders PW :)
Dodatkowe informacje:Ogólnie gram w NT od 3 lat.Jestem doświadczonym graczem i tyle chyba.

Opublikowano

Nick w grze: pawel2002

Serwer: Finesia

Kanał: 1

Co będziemy robić: Promować Finesię poprzez wspólne nagrywanie flimików na yt.

Dodatkowe Info: Pw

Opublikowano

Nick w grze: Aktualnie Brak
Serwer: Do wyboru, nie ma różnicy 
Kanał: najczęściej 4 i 5
Co będziemy robić?: cp, rajdy, misje do sp
Kontakt: gg-6095111 iii na forum tutaj
Dodatkowe informacje: grałem kiedyś w nt a teraz też mi się znalazła ochota lecz brak osób do gry iii jak komuś nie przeszkadza to jestem częściej na wieczór niż za dnia z powodu sql i obowiązków :PP

Opublikowano

Nick w grze: JpArmowiec
Serwer: Avalon
Kanał: Obojętne :)
Co będziemy robić?: Łupinki na 3sp dropić - ew. dalsze misje.
Kontakt: Pw forum lub jeżeli w grze mnie złapiecie.
Dodatkowe informacje: Szukam osób które będą też bić, a nie co chwilkę - z/w muszę itp.

Opublikowano

Nick w grze: FuraiWaR

Serwer: Avalon

Kanał: obojętne

Co będziemy robić?: póki co expić i robić misje

Kontakt: pw na forum/w grze

Dodatkowe informacje: mam 43lvl i wara pod tanka

Opublikowano

Nick w grze: Plmilkow

Serwer: Enigma

Kanał: obojętne

Co będziemy robić?: Cp od 57 do 73

Kontakt: pw albo najlepiej notka

Dodatkowe informacje: 80lvl luk all sp ,najlepiej jakis +70/80 lvl

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:Delinard
Serwer: ancelloan (NOSTALE.DE
Kanał:obojętne
Co będziemy robić?:wspólnie grać
Kontakt:tu lub nota na de 
Dodatkowe informacje: mam skaypa oraz ts3 szukam głównie rodziny 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...