Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: Jeszcze nie ma
Serwer: s1/s2
Kanał: wszystkie
Co będziemy robić?: Expić od 1lv aż dooooo 90 ? ;3 
Kontakt: 22992251 gg ;3 lub pw na forum
Dodatkowe informacje: -

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Jestem doświadczonym graczem w NosTale ale szukam osoby która sie uczy w to grac zeby jej pomoc ogarnac wszystko po kolei po malutku. Odrazu ja sobie stworze lucznika bo mag i wojownik zaczynaja mnie po mału nudzić ^^ nie ma co robic na 92 lv ; D. A wiec tak server bedzie avalon... No narazie możecie sie zgłaszać na pw forum. Fajnie bedzie jak to bedzie jakas kolezanka ok 17 - 20 lat ^^ okej no to pa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Pati‹3
Serwer: Nostale DE S3 (Zenas)
Kanał: Obojętnie
Co będziemy robić?: Exp, arenka, zadania, wspólne spędzanie czasu
Kontakt: GG: 46573261
Dodatkowe informacje: -

 

^_^

Opublikowano

Nick w grze: Axatros

Serwer: Avalon

Kanał: Obojętnie.

Co będziemy robić?: Dropić sejf na SP3.

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Zapłacę, cenę ustalimy w grze.

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Jeszcze nie założyłem konta :)


Serwer: Obojętnie.


Kanał: Obojętnie.


Co będziemy robić?: Gra od 1lvl


Kontakt: PW na forum


Dodatkowe informacje:


Szukam osób do gry w Nostale od pierwszego lvl. Samemu zaczynać mi się nie chce, a we dwoje (lub może nawet więcej osób :O) zawsze raźniej. Mam 17lat. Po kompanie do gry oczekuję przynajmniej 14/15 lat, słuchawek i mikrofonu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej szukam kogoś do zagrania w pełnym nastawieniem do gry

Nick " jeszcze nie ustaliłem

Serwer : jak dla mnie to 1,2 :) ale wybór może być każdego

Kanał : bez różnicy

Co będziemy robić - Po prostu wspólne granie,zabawa poprzez rozmowe 

kontakt : Mile widzany ts,skype 

Dodatkowe informacje : zaczynamy od samego początku w tym przypadu 1 lvl 

Żyj dla siebie, nie patrz na innych co o Tobie mówią :) 

                                                 

oj12ja.jpg

Opublikowano

Nick: -Beelzebub-

Serwer: Avalon

Kanały: all

Co bd robić?: po prostu grać (początki ok. 20lvla)

Kontakt: W grze PW, ewentualnie tam ustali się jakieś ts etc.

Dodatkowe info: Tylko tyle, że to początki gry jak wcześniej napisałem blisko 20lvla)

Opublikowano

nick:ProSamoZlo

serwer:Avalon

kanaly:all

co bd rb?; misje od bursztynu ciemnosci w gore/i glaca

/mam 50lv mag/

kontakt;notka forum/ gg 46650554

 

dodatkowe informacje;milo widzani gracze ogarnieci i nie dzieci

Opublikowano

nick: na razie nie ma

serwer: Finesia lub Enigma

Kanały: wszystkie

co bedziemy robić: szukam osoby do nowej gry. dostałem blokade na konto z 85 lvl`em więc ogarniam gre :)

lvl: brak :D

kontakt: Mpc Forum :)

Opublikowano

Nick w grze:Jurczi

Serwer:Avalon
Kanał:1/2
Co będziemy robić?:expić,dropić,rozmawiać na ts3
Kontakt: gg - 49277389
Dodatkowe informacje: Zaczynam i nie chce mi się samemu :(

1390144171-U592769.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Perfect4FunPL
Serwer:Nostale.de s2
Kanał: all
Co będziemy robić?:Everything we can :D
Kontakt:Forum,notka w grze,skype (patryk.odo)
Dodatkowe informacje: Gram łucznikem aktualnie 15lvl ("grałem" 1h)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: DanioShadow
Serwer: Avalon
Kanał: 1
Co będziemy robić?: Wszystko.
Kontakt: DanioShadow pisz śmiało
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś kolegi do wspólnej gry. Jak zaczynasz to chętnie pomogę : )

Opublikowano

Nick w grze: Pamm

Server: Avalon

Kanał:

Co będziemy robić: grać razem, bo w dwójkę raźniej ;) 

Kontakt: pisz w grze do Pamm albo tutaj, tylko rzadko bywam ;/

Dodatkowe info: chciałabym zagrać z kimś od początku (mam maga, ale nie podoba mi się ta klasa ...)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: MyWorld

Server : Avalon (kiedyś Finesia -,-)

Kanał: 2

Co będziemy razem robić: misje, sms-y, wspólna zabawa, misje dzielenie się tym co mamy :)

Kontakt: pisz pw

Dodatkowe info: od nowa gra, od początku !!

Opublikowano

Nick w grze:Sedit / WiktoriaK
Serwer:Obojetnie
Kanał: Obojetnie
Co będziemy robić?: Wspolna gra,misje,zabawa
Kontakt:Skype : WiktoriaaK lub PW
Dodatkowe informacje: Potrzebuje kogos doswiadczonego. Nie koniecznie gra od nowa.Potrzebuje mentora ,ktory pomogl by mi z gra

jak bym czegos nie potrafila.Pograla bym sobie z kims na luzie.

QL4A4Sf.png

Opublikowano

Nick w grze: -
Serwer: Avalon
Kanał: Obojetnie
Co będziemy robić?: Wspolna gra, expienie, rozmowy :P
Kontakt: Tutaj pw.
Dodatkowe informacje: Jestem dziewczyną, nudzi mi się juz gra więc szukam osoby która by ze mną pograła, której mogłabym pomóc :) mile widziany ts/skype :)

Opublikowano


Nick w grze:----

Serwer:----

Kanał:----

Co będziemy robić?:Będziemy standardowo expić od początku do końca 27 przyjeżdżam i chciałbym pełną para ruszyć z grą więcej informacji na PW.

Kontakt:Jak na razie tylko MPC FORUM PW lub pod tematem.

Dodatkowe informacje:Zapewniam TS3 stały kontakt osoby przewiduje do 5 +++

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nick w grze: Wasaki
Serwer: Finesia 
Kanał: Raczej nieważne jaki ^^
Co będziemy robić?: Grać! Expić! Poznawać server!
Kontakt: PW lub notka w grze
Dodatkowe informacje: Chętnie bym pograł sobie na s3 (s1 zostawię bez komentarza :D)

Opublikowano

Nick w grze: ---------
Serwer: S1. Nostale.de
Kanał: obojetnie
Co będziemy robić?: wszystko ?
Kontakt: w grze , tutaj pw
Dodatkowe informacj Szukam kogos z wyzyszm lv . do pomocy i czy ma ktos fam na nostale.de ;x

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

Nick w grze:Ustalimy
Serwer:obojętnie
Kanał:obojętnie
Co będziemy robić?:grać od początku lecz na 1 koncie ;)
Kontakt: gg - 9063956
Dodatkowe informacje: zależy mi na grze na 1 koncie od początku gdyż nigdy nie ogarnąłem zarabiania w tej grze ;) ja głownie bym expił i wgl gdyż zbliżają się wakacje (lub już są, zależy kiedy ktoś na to patrzy ;p) a 2 osoba by zarabiała.

Opublikowano

Nick w grze: WisieN / Natrine (2 osoby)
Serwer: Nostale.de S1
Kanał: Obojetnie
Co będziemy robić?: Wspólne założenie gildii i rozpoczęcie przygody na Niemieckim serwie :)
Kontakt: gg: 858210 lub nick w grze WisieN
Dodatkowe informacje: Mogą być nawet chętni ludzie którzy jeszcze nie mają konta na serwie, czemu tam? Ceny Itemów z nosmarketu są conajmniej 3krotnie mniejsze niż na polskim, poza tym lod jest w godzinach 14-22. Jeżeli nie lubisz wydawać realnej kasy na gre i uzyskać jakiś grosz wyłącznie dzięki ciężkiej grze ten serwer jest dla Ciebie.  Zapraszam wszystkich chętnych! :)

Opublikowano

Nick w grze: iGemse / Enzil*[PL]

Serwer: Nostale UK

Kanał: Dowolny

Co będziemy robić: To już zależy na co będzie ochota ;]

Kontakt: PW lub w grze

Dodatkowe info: Poszukuję graczy którzy by chcieli zacząć grać na Nos Uk lub już grają. 

Możliwość założenia wspólnej gildii.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:  zaczne od nowa :)


Serwer: Na enigmie by pasowalo :D


Kanał: Dowolny


Co będziemy robić: Wracam do tej gry po kilku latach, gramy od nowa :D przez wakacje :>


Kontakt: PW  lub  gg 51078852


Dodatkowe info: Wymagany ts3 :) noi mutacja troszke:>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...