Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze: AjsTi
Serwer: Avalon
Kanał: 1-5
Co będziemy robić?: Expić, dropić, misje.
Kontakt: PW w grze.
Dodatkowe informacje: Zaczynam gre na Avalon, zacząłem gre godz temu, szukam kogoś kto pomoże się wybić, nie chodzi o kase.

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w grze: Trotpar
Serwer: NosCitadel
Kanał: 1-5
Co będziemy robić?: Expić, grać szukać Polskiej fam lub założymy fam
Kontakt: GG: 46432564 lub forum
Dodatkowe informacje: Brak ;)

Opublikowano

Nick - Na GG podam

Serwer- Avalon

Kanał - 1-5

Co bedziemy robić ?-

Kontakt- GG  52613030

Dodatkowe informacje - Siemanko, chciałbym sobie zagrać na Avalon.

Ale tam gra mega dużo osób i nie wiem za co się brać.

Szukam osób do pomocy w grze.

Nic na siłe, kto chce może pomóc :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:Podam potem. :)
Serwer:Avalon
Kanał:Wszystkie
Co będziemy robić?:Expić,dropić,mile spędzać czas,pomagać sobie nawzajem.
Kontakt:Pisać Priv
Dodatkowe informacje:Jeżeli chciałby ktoś zaczać od nowa gre,ponieważ nudzi mi się stara postać,bądź dopiero zaczyna przygodę,proszę o priv,szukam takich osób. :)

15284726796202320827271253918128nOQ5fL.j

Opublikowano

Nick w grze: KubazEU
Serwer: Avalon
Kanał: 2
Co będziemy robić?: Pomoc przy sp i expieniu
Kontakt: pw na mpc
Dodatkowe informacje: jestem zielony jak narazie

AK-47 'round my motherfucking shoulder 
Pull up in a Rover, then I pulled off on a Fisker
Pulled up on your bitch, she sucked my dick
And then you kissed her

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Ivning
Serwer: Avalon
Kanał: all
Co będziemy robić?: Razem expić,dropić,cp,misje
Kontakt: pw na mpc
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ok. 40lvl ponieważ sam mam 41, we dwóch zawsze raźniej i lepiej. Najlepiej kogoś z ts/skype ale może i być bez. Gram łukiem


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Nick w grze: mati23222

Serwer: enigma

Kanał: obojętne

Co będziemy robić: szukam teamu na Rashid lub aster WK I bera/wara (ber jeśli dasz rady utrzymać lur na rashid) na aster szukam najlepiej 2 WK ja w holce bym lural i tankowal. Resy dzielimy w ustalonej miedzy nami kolejnosci.

Kontakt: w grze lub na forum

Opublikowano

Nick w grze: KondzikPLL
Serwer: Ancelloan, nostale DE
Kanał: 1-7
Co będziemy robić?: Pomagać sobie, dopiero zaczynam na DE
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje:

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze:  WisieN
Serwer: Ancelloan (s1), Nostale DE, Niemiecki serwer.
Kanał: 1-7
Co będziemy robić?: Polska fam na serwerze Niemieckim szuka ludzi do wspólnej gry, posiadamy już 31 członków, co nie znaczy, że nie ma więcej Polaków na serwerze. Przyjmujemy od 1 lvla i wyexpiamy. Oferujemy w przyszłości rajdy glacowe!! Na prawdę warto zagrać, dzięki atrakcyjnym cenom nosbazarowym. Już nie musisz więcej wydawać realnej kasy by sobie kupić ulubionego peta, pojazd lub by ulepszyc eq. Dodatkowo chętnie pomożemy i wesprzemy. Posiadamy dużo 80+ lvli. Zacznij gre już dziś!
Kontakt: Nick w grze: WisieN / Natrine
Dodatkowe informacje: Jeżeli komuś się nudzi Polskie Nostale, to może liczyć na Polakow na Niemieckim, z którymi będzie grało się równie przyjemnie. W razie innych pytań pisać na PW przez forum.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: TR!K3R
Serwer: Ancelloan, nostale DE
Kanał: 1-7
Co będziemy robić?: Expic, robić zadania i pomagać sb nawzajem 
Kontakt: ts/skype i pw
Dodatkowe informacje:Mam doświadczenie w nostale lecz zaczynam grę na nt de mam 25 lvl i 12j JESTEM BARDZO CZĘSTO DOSTĘPNY W GRZE !!

8816414724839291359194.png
 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: Mulltii
Serwer: Ancelloan, nostale DE
Kanał: 1-7
Co będziemy robić?: Expic, grac razem
Kontakt: pw w grze
Dodatkowe informacje:Dopiero zaczynam na nostale DE mam 23lvl. Gralem kilka lat na polskim.

Opublikowano

Nick w grze: MokraRyszarda

Serwer: Avalon

Kanał: Dowolny

Kontakt: Skype: funiox (czarny avatar)

Co będziemy robić?: Szukam ekipy do założenia famki.

Dodatkowe informacje: Szukam bardzo aktywnych, udzielających się ludzi. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick-marcel543

Server-S2 Enigma  (moge grać na każdym serverze ;) )
Kanał-obojętnie (najczęściej 1)

Co będziemy robić?-Chce tak od początku zacząć grać,od postaci i wgl :) szukam 2 osób
Kontakt: GG:48874543 Skype:Soulpl44 (pisać nawet gdy nie jestem dostępny ) ;)

Dodatkowe info: Jeśli lubisz nostale polecam pograć ze mną :3

Opublikowano

Nick W Grze: MaciejGamingPL

Serwer: Nostale DE, S1/S4
Kanał: 1-7 (czy to ma znaczenie?)
Co bedziemy robić? : To co w nostale: Expić, Wbijać gold, robić misje, itp., itd.

Kontakt: GG - 53297606
Dodatkowe informacje: Pierwszy raz gram na niemieckim serwerze, nie znam niemieckiego, ale umiem posługiwać się angielskim. Szukam polskiej fam na DE.

Opublikowano
Nick w grze: insane_

Serwer: DE / S1/S4

Kanał: obojętne

Co będziemy robić?: Poprostu grać od zera.

Kontakt: PW.

Dodatkowe informacje: Pierwszy raz na niemieckim serwerze, chciałbym zagrać z kimś od początku.

Opublikowano
Nick w grze: ~Scrrappy~

Serwer: Ancelloan / NosTale DE

Kanał: obojętne

Co będziemy robić?: Grać od zera :)

Kontakt: GG 32637501 / PW na MPC

Dodatkowe informacje: Pierwszy raz na niemieckim serwerze.

Opublikowano

1)

Nick w grze: WERNA100 [Czy jakoś tak xD]
Serwer:Finezja [lvl 56 WOJ]
Kanał: Obojetnie ;)
Co będziemy robić?: Ekspić, robić cruska, itd!
Kontakt: skype : kamil.pfaff
Dodatkowe informacje: Mialem 80 + maga na enigmie, dostałem bana .

 

2)

Nick w grze:ReykezPL
Serwer: [Nostale DE] / Acelloan
Kanał: obojetnie
Co będziemy robić?: Expić , wbijać joba :) dopiero zaczynam [Wojownikiem]
Kontakt: skype: kamil.pfaff
Dodatkowe informacje: Zapraszam do pisania na skype. Proszę napisać "Z MPC FORUM, do nostale" lub cokolwiek, żebym się skapnął że to nie zwykłe losowe zaproszenie na skype.

--

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze : patryk12

Serwer: S3-Finesia

Kanał: Obojętnie

Co będziemy robić? : Expić , misje , cp

Kontakt : Skype: patryk.lis89

Dodatkowe informacje : Mag lvl51 job36 , Sp1 j18 , Sp2 j13. Szukam ogarniętej osoby.

Opublikowano

Nick w grze: TypowyPolak
Serwer: Ancelloan, NT DE
Kanał: 1
Co będziemy robić?: Grać! xDDDD Zawsze lepiej z kimś :)
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje:-

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick w grze: ZaKuHD

Serwer: Ancelloan (Bo gram na niemieckim NT)

Kanał: Obojętnie

Co Będziemy robić ?: Expic, robić questy, dobrze się bawić i ogólnie grac :>

Kontakt: Ts3: overwolf-859ry.typefrag.com lub: (preferuje ts3 :P)

Skype: zaker102

Steam: http://steamcommunity.com/id/ZaKuHD

PW !

Dodatkowe informacje: Szukam osoby ogarniętej z min. 30lvl nie wyższym i posiadającej ts3.

2duxsn4.jpg

Opublikowano

Nick w grze:Archetar
Serwer:S1
Kanał:Obojętnie
Co będziemy robić?:Robić misję, CP itp.
Kontakt:GG:35623637
Dodatkowe informacje:Mam 23 lvl

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Nick w grze:  EraxesS
Serwer: Ancelloan (s1), Nostale DE, Niemiecki serwer.
Kanał: 1-7
Co będziemy robić?: Szukam fam na nostale DE ze zgranymi ludźmi z którymi da radę coś porobić np. Porajdować wyjść wyjść na LoD czy pomóc komuś w misjach. Obecnie mam 30 lvl(Szybko nabijam) mam zamiar dobić 55 i iść expić job do wk mojego wk.
Kontakt: Nick w grze: EraxesS
Dodatkowe informacje: Mam 30 lvl i dopiero zaczynam przygodę z NosTale DE dzisiaj postaram się wbić większy ;)

w razie propozycji proszę napisać na szept lub notkę. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...