Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: xPayn

Region: EUNE

level: 30

Dyw. Silver

Kontakt: pw lol, pw MPC, e-mail: bmw53@1361622928-U485574.pngonet.pl

Dodatkowe info:

szukam ludzi do teamu ranked z dywizją silver 3 w górę. Chcemy dojśćjak najwyżej :D.  ts obowiązkowo

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@sweetpoison
Swiat SR ? NIe czaaje xD, ale jak EUNE to piszcie :D

a co do tematu

Nick: Néxuiz
Region: EUNE
Dywizja: Diamond II
Lat: 16
Kontakt: Na Lolu, a tak to posiadam Ts'a
Pozycja: MId albo Jungle, ewentualnie ADC

Opublikowano

Cześć, razem z kolegą szukamy chętnych osób do drużyny 5 vs 5.

Ja:
Nick:McPlayMen
Region:East
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 3
Kontakt: skype mcj402, PW
Wiek: 16
Dodatkowe
informacje:Preferuje jungle ewentualnie supp.


Kolega:
Nick:SmasherJP
Region:East
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Bronze II  xD 
Kontakt: ...
Wiek: 16
Dodatkowe
informacje: Adc albo top

Gramy bardzo często praktycznie po 4-6 godzin dziennie :D Raczej bez spiny,na luzie, będziemy grać dla przyjemności a nie o trofea. Chętnych proszę o kontakt na skype ewentualnie tutaj na PW

Edit: Jest już nas 4 szukamy supporta :D

Opublikowano

Nick: Pitereo
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Silver 3
Kontakt: skype: vpitereo, pw na forum
Dodatkowe informacje: Gram supportami, spodziewam się kogoś kto gra adc. Zbliżają się wakacje, więc będę miał wiele czasu na grę ;)

Opublikowano

Nick: TermNatos
Region: nordic
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) SILVER 2 
Kontakt:  seba200075 skypw
Dodatkowe informacje: SZUKAM DO DUO TYPA MAM ZAMIAR WBIĆ CO NAJMNIEJ GOLD V PREFERUJE WSZYSTKO TOP.MID.JUNGLA.BOT

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Nick: jestęszynką
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna V
Kontakt: w grze, jakby mnie nie było to pw na forum
Dodatkowe informacje: 

Jakby ktoś chciał pograć jakieś normale to możecie pisać, mam 15 lat. Dobrze by było gdybyście mieli ts3 lub skype

Chętnie też dołączę do jakiegoś teamu

pc_Rodgerr.png
Już 3-cie lato z MPC Forum

Opublikowano

Nick: DV Robo
Region: EUNE
Level:  14
Dywizja: (Opcjonalnie) ------------
Kontakt:  LOL
Dodatkowe informacje: szukam kogoś kto będzie pomagał na bocie ;)

Opublikowano

Nick: AlZaheir22
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Unranked
Kontakt: Ingame, PW Forum, skype: mateuszsavicki
Dodatkowe informacje:
Chętnie zagram rankeda z kimś z brązu lub unranked, nie pogardzę również normalami, w sumie zagram z każdym lvl, każdą grę.

bez gif.

Opublikowano

Nick: XxXxKrzychuxXxX

Region: EUNE

LeveL: 30

Dywizja: Bronz II

Dodatkowe Informacje: Spadłem z silvera IV przez trolli i noobów. Szukam osób do grania rankedów 5vs5. Mile widziani ogarnięci gracze, którzy grają na luzie i bez spin. Jak ktoś chętny pisać na priv :D

Opublikowano

Nick: GG Ezequiel
Region:
EU-NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold IV

Kontakt: PW Na Forum lub w grze, lecz lepiej na forum.
Dodatkowe informacje:
Szukam kogoś na podobnym poziomie *może być niższy*  do grania DUO bądź chociażby aramów ;)

 4043121350.png

Opublikowano

Nick: Pandodzilla
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: tylko w grze
Dodatkowe informacje:

*Szukam kogoś do popykania normali [najlepiej z Golda ew. silverek],

*Chętnie również pogram rankedy, żeby być chociaż o jedną dywizję wyżej niż ten paskudny G5 ;) Najlepiej gram na bocie [suppotro i ADC],

 

*Szukamy też chętnego do teamu rankingowego 3v3, który aktualnie jest w S2, najlepiej, żeby ogarniał coś na tej mapie [żeby nie było, eee... a co są te kółeczka na które można stawać z junglii]

 

Jestem dziewczyną, więc jeśli Ci to przeszkadza i chcesz mi powiedzieć jak to dziewczyny źle grają, to sobie odpuść :)

Opublikowano

Nick: Daedagor


Region: EUNE


Level: 21


Wiek: 20


Dywizja: -


Kontakt: Forum + LoL + Steam + Skype (nie posiadam mikrofonu)


Dodatkowe Informacje: Szukam graczy obojętnie z jakim levelem (chociaż zbliżony lub wyższy byłby najlepszy), którzy traktują LoLa czysto rozrywkowo i nie rzucają mięsem na lewo i prawo, gdy coś nie wychodzi. Znajomi niestety już od dawna mają te 30lv i nie bardzo chcą ze mną grać, co jest zrozumiałe skoro cały swój czas poświęcają rozgrywkom rankingowym. Dlatego też zależy mi na spokojnej i miłej grze, gdzie drużyna jest w stanie wybaczyć popełniane błędy, doradzić, nie przejmować się przegraną i cieszyć się z wygranej. Chciałbym w końcu dobić do tego 30 i zacząć grać też ze znajomymi, być może zacząć też rankedy, lecz niestety przez toksyczną społeczność graczy całkowicie porzuciłem losowe normalne mecze i przez kilka miesięcy nie grałem zupełnie, mimo że konto założyłem rok temu. Gram przede wszystkim jako ADC, rzadziej na topie jako Master Yi lub Fiora gdy jest w rotacji. Na midzie grywałem kiedyś wyłącznie jako Kayle a supportem i junglerem jeszcze nigdy nie grałem (tylko na botach).


Opublikowano

Nick: Shimitru

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold I

Kontakt: PW tutaj lub w grze, 5997365 (gg)

Dodatkowe informacje: Mam 18 lat. Moge grac na wszystkich pozycjach jesli tego wymaga sytuacja, lecz mainuje mid i adc. Szukam osoby do grania rankedow duo. Ewentualnie jakiejs druzyny rankingowej. Nieopanowany rage podczas gry nie jest mile widziany, wyzywanie, afk, surr bo enemy team ma fb.. takim osobom z gory dziekuje. Najlepiej zeby ta osoba rowniez ogarniala swoja pozycje i zeby dywizje nie roznily sie znacznie od siebie (:

Opublikowano

Nick: AlZaheir22
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: INGAME/FORUM
Dodatkowe informacje: Siema, szukam kogoś to zagrania rankedów/normali, najczęściej gram topem, nie flejmuje etc...

bez gif.

Opublikowano

Nick: Liooox
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 3/4
Kontakt: w grze/ forum

 

Szukam osób do drużyny 3v3! Aktualnie Gold II 75 pkt. Była seria do platyny, ale długo nie graliśmy i spadło dosyć mocno.

Wymagam platyne V w solo q.

 

Wiecej info w grze.
Nick: Liooox

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Nick: JestemPolakiemJe
RegionEUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: INGAME/FORUM
Dodatkowe informacje: Siemka szukam osoby do grania duo... Zazwyczaj gram Support, ale też dobrze gram mid/top/jungle. Gram w lola prawie 4 lata. Dlaczego silver? Bo nie mam nikogo z kim mógł bym zagrać... W silver trafia sie na bardzo niski poziom np. ADC 60 farmy 18 minuta... top 30 farmy 10 minuta. mid 12 farmy 18 minuta. Bardo proszę jakieś ogarnięte osoby o kontakt ^^ 

Wiek: 16

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Rasn
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat IV
Kontakt: Lol
Szukam jakiejś ogarniętej osoby do grania duo rankedów,nie musi mieć nie wiadomo jakiej dywizji,byleby dawała rade na poziomie platyny. No i co najważniejsze - musi to być support. Każda taka osoba jest mile widziana.

Opublikowano

Nick: trial some champ
Region: eune
Level: 5
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: tutaj pw lub w grze
Dodatkowe informacje: szukam gostka ktory smurfuje i gra od nowa, bo samemu na tych randommow na nizszych lvla to nudno, pisac pw gram codziennie po pare godzin 

Opublikowano

Nick:Gorgix

Region:EUW

Level:30

Dywizja:Srebro V

Kontakt:PW tutaj lub w grze

Dodatkowe info: Szukam kogos do duo, gram po kilka godzin dziennie.

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

Nick: MagicBart

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold V

Kontakt: PW w grze ew. Steam

Dodatkowe informacje:  

- Szukam kogoś do grania normali, duo, a i może drużynowych rankedów

- Dywizja najlepiej Silver 2 i wyżej

- Wiek 14+ (sam mam 15)

- Skype/TS3 + działający mikrofon

Opublikowano

Nick: LatromiPL


Region: EUNE

Lvl: 30

Dywizja: gold 3

Kontakt: w lolu

Dodatkowe info: Szukam jakiegoś teamu 5vs5. Nudzi mnie już gra samemu.

Opublikowano

Nick Taffan  : "za jakiś czas zmieniam"

Server EUNE

Dywizja Silver 3 ( Ten sezon z solo odpuszczam )

Gram jako support i poszukuje drużyny ,nie ważne czy jakaś już sklejona i szukają tylko supporta ,czy ktoś tworzy coś nowego ,dywizje też nie ważne , wiek mój to 19 lat sam szukam temu w którym wiek graczy będzie przekraczał 16 lat .Kontakt w grze albo na tej stronce  ewentualnie email [email protected]

Opublikowano

Nick:Malimi1
Region:EUNE
Level: 21
Dywizja: Brak
Kontakt: na Lol'u lub tutaj na pw
Dodatkowe informacje:Szukam junglera z poziomem 15+ który ją ogarnia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...