Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Region: EUNE

Dywizja:Gold V

 

Szukam osoby chetnej do duo rankedow.

Wymagania:

-Wiek 18+

-BoL

-Brain.lua

-Gramy tylko dla wygranej

Kontakt przez PM

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Dubidumba

Serwer: Eune

Dywizja: diament 5 

Kontakt: w grze 

Dodatkowe informacje : chetnie pogram z kims duo mam 18 lat , w wakacje bd gral duzo , szukam kogos silver 5+ 

Wymagania : 

-brak bola  - chcemy powiekszac glownie swoje umiejetnosci , a nie tylko ranking ktory i tak nic nie znaczy 

-nie gram supportem wiec prosze ode mnie tego nie oczekiwac

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:xReset37
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver V
Kontakt: Skype/ts3/lol/mpc
Dodatkowe informacje: Nie lubie napinaczy, lubie grac jax (top/jungle), lee (top/jungle) katarina, lb, fizz, yasuo (mid)

HWDP For EVER ! <3

Opublikowano
Nick: MorswineQ

Wiek: 20 lat (1993)

TS3: Posiadam razem z mikrofonem

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Diament V

Kontakt: gg 50965679 lub też PW na MPC

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej gry.

Opublikowano

Nick: Kamen PL BEST
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz II
Kontakt: TS3, LoL
Dodatkowe informacje: Szukam osoby która pomoże mi wyjśc z brązu II. Gram dobrze Ryzem, Cassiopeią.

Opublikowano

Witam , poszukuje Top'a do teamu 5v5 , mamy już wszystkie inny pozycje oprócz tej jednej..Team założyliśmy na dłuższą metę,zamierzamy trenować jak najwięcej więc nie ukrywam że jako kandydat powinieneś określić ile czasu będziesz w stanie poświęcić na wspólną grę ;)

Oczekujemy dużego champ pulla na tą pozycję oraz umiejętność gry na niej..

Po więcej informacji piszcie na PW lub w lolu pod nick : Szpilá

Pozdrawiam i czekam

Opublikowano

Nick: MrWarzyf 
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) B1  ( niedlugo silverek ;* )
Kontakt: GG  - 44991125 lub na lolu pw 
Dodatkowe informacje: Poszukuje ogarnitego gracza w  wieku +16  , nie musi być to jakiś pros itp po prostu by ogarniał grę , umiał się komunikować ;]  Najlepiej żeby miał ts . Dywizja  obojętna  ,  byłe byłby to gracz kreatywny , potrafiący poradzić sb na innej lini gdyż jakieś dziecko zabierze mu ją :> Ja minauje Topa ale ogarniam prawie że tak samo inne linie :} + 400 rankow przegranych mam :>

Opublikowano

Nick: MrH1337
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna V
Kontakt:lol
Dodatkowe informacje: Szukam gracza do teamu 3vs3 którym planujemy wbić diament (nawet od zaraz możemy zacząć) Mamy obecnie PLATYNE V (wygraliśmy 5 pierwszych meczy) i brakuje nam 3 do gry. Wymagania to przynajmniej gold i ogarnięcie mechaniki na twisted treeline!

Opublikowano

Nick: BL00DWYN
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G5 oraz G3 na smurfie
Kontakt:lol
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętego junglera do DUO, który grałbym cały czas amumu, więcej info podam w grze.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Witam :)


 



Nick:  lewux10

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: GOLD IV

 

Kontakt: LOL

 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do DUO,  gram najchetniej na TOP/MID/Jungla :)

 

Opublikowano

Nick: xxxxxxxPodam późniejxxxxxxx

Region: eune

Level: 30

Dywizja: Silver II ( smurf konto )

Kontakt: mpcforum gg : 49955918

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duoQ gram na każdej lini MAM BOLA VIP i szukam osoby ogarniętej z bolem

Opublikowano

Nick : Podam jeżeli będę zainteresowany

Poziom + dywizja : Platyna3 30lvl

wiek: 18lat

Pozycja : support , adc( w ostateczności ) 

Dodatkowe info : szukam kogoś do pogrania duoq tak , abym wbił diament5 do końca wakacji mam . Mainuje support , mogę grać na adc > Mikro i tsa mam także z komunikacją będzie ok . Nie płaczę że noob team, nie wychodzę z tsa po 1lose lub 2 . Jestem spokojny i skupiam się na grze niż na czacie :)

 

Zapytania proszę składać na pw na forum . 

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano
Nick: Thrienvor

Wiek: 19 lat

TS3: Mam Skype ale tsa mogę w każdej chwili pobrać

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Bronze V (spadłem z II bo od zimy nie grałem). 

Kontakt: w grze lub forum

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej duo a także mogę dołączyć do teamu którzy graja dla FUNa i nie ma spiny.
Opublikowano

Witam :)


 


Nick:  lewux10

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: GOLD IV

 

Kontakt: LOL

 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do DUO,  gram najchetniej na TOP/MID/Jungla :)

Opublikowano

Nick: RedRocky00
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: DIAMOND 5
Kontakt: PW/GRA
Dodatkowe informacje: 15 we wrzesniu 16 latek  szukam kogos kto nie flamuje i jest spokojnym graczem :) Platyna 1-Diamond4

NU94p9A.gif

Opublikowano

Nick: Sztiffen
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: DIAMOND 5
Kontakt: PW/GRA
Dodatkowe informacje:
Ze swoimi 3 znajomymi zakładam drużynę i poszukujemy ludzi na pozycje "support" i "Top" .
wymagania:
-Skype co oznacza też mikrofon
-Brak agresji
-Spora ilość czasu
-Minimum gold

 

Opublikowano

Witam :)


 


Nick:  lewux10

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: GOLD IV

 

Kontakt: LOL

 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do DUO,  gram najchetniej na TOP/MID/Jungla :)

Opublikowano

Nick: IDeLti12

Regon: EUNE

Level: 30

Dewizja: Srebro 5

kontakt: PW

Dodatkowe info: Szukam osób do randkedów na dłuszy czas. Lubię grać ADC i Mid.

Opublikowano

nick:yolocineek

region:EUNE

lvl:30

dywizja:silver5

Szukam supporta do duobota na rankedach :) Wymagany ts , +16 lat , duzo supportów , umiejetnosc :)

Zapraszac na grze lub steam mateuszek135

Opublikowano

Nick:podam pozniej
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) s1/s2 
Kontakt:PW na forum
Dodatkowe informacje: Poszukuje kogos do gry duo, wymagam troche myślenia w grze,podobnej dywizji i ts lub skype.

Mam 16 lat , gram głownie jungle/mid .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...