Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:   podam jak będę zainteresowany
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Platyna 2
Kontakt: pw na forum
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo , gram przeważnie supportami ( mainuje , lecz mogę ugrać jungle i adc) . Chciałbym aby ktoś mi towarzyszył ( przy okazji pomógł) wbić się do d5 :) Szukam kogoś z wiekiem powyżej lat 16 , TS i mikrofon posiadam także nie będzie problemu z komunikacją . Równie dobrze mogę pograć jakieś team rankedy dla wbicia jakieś lepszej dywizji bez żadnego tryhardu itp :) Pozdrawiam .

Pozdrawiam Wszystkich :)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Pristix
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: sII/sIII(Opcjonalnie)
Kontakt: PW w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo , wymagany silver ts + 16/mutacja bo nie mam zamiaru sluchac piskow ; ]. 

Opublikowano

Witam :)
Szukam osób które mają czas wieczorami i chcą pograć rankedy.

 

Nick : WWEvan

Region : EUW

Level : 30

Dywizja : Aktualnie silv5 (szybko wyjdę ^^)

Kontakt : pw tutaj na forum / na lolu

x


Opublikowano

Nick: CandyRussek
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Bronze 1
Kontakt: Pw na forum
Dodatkowe informacje: Razem z kuzynem zakładamy team i szukamy do niego ludzi minimalna dywizja to Bronze 1, wiek 16 lat oraz najlepiej team speak 3 do komunikacji. Jesli masz jakies pytania zapraszam na priv

Opublikowano

Nick: malutkii
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold III
Kontakt: Pw na forum lub pw w grze
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do gry. Gram tylko jungle w razie czego kontakt tu albo w lolu. Nie szukam teamu "bronsuf" tylko ludzi z mutacją oraz ogarniających tą gre.

Opublikowano

Nick: BL00DWYN
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G4 oraz G3 na smurfie
Kontakt:lol
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętego junglera do DUO, który grałbym cały czas amumu, więcej info podam w grze. Najlepiej żeby byłaby to osoba ze srebra bo więcej ptk. dostaje ;p (nwm czemu) .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nick:Jacho

Region : EUNE

Level:30

Dywizja: Plat V

Kontakt: w lolu, lub na forum

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do pogrania duo na bocie. Ja gram adc i szukam supporta. Najlepiej aby był w gold I albo w plat V. Jak ktoś się chce czegoś więcej dowiedzieć to kontakt podany wyżej.

Opublikowano

Witam szukam osób do ranked teamu. Rankedy będą rozgrywane od czwartku do niedzieli. 

Wymagania

- 16 lat

- mutacja

- komunikator team speak

- mikrofon

- dywizja przynajmniej gold V

- Dystans do siebie :3

Pozycje wolne 

Mid (H2BL Azul Plat V) Jedno zastępstwo w razie nie obecności jeszcze wolne.

Top (Cipczący Silver I)  Jedno zastępstwo w razie nie obecności jeszcze wolne.

ADC 2 miejsca wolne

SUPPORT   (Tanalar9081 Gold V)  Jedno zastępstwo w razie nie obecności jeszcze wolne. 

Jungle (Malutkii Gold 3)  Jedno zastępstwo w razie nie obecności jeszcze wolne.

 

Nick : malutkii

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : Gold 3

Kontakt : pw tutaj na forum / na lolu

Opublikowano

Nick : danielekk

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : s3

Kontakt : lol..

Dodatkowe info : szukam kogoś do duo (bol może być) cel szybkie wbicie golda

Opublikowano
Nick w grze:Marchl799
Region:EUNE
Komunikator glosowy: Tak
Pozycja: obojętnie 
Kontakt:skype / ts3 

Szukam osób które by mogły mnie wybić na solo/duo (wszystko dozwolone bol jakieś inne haxy aby wybić i pograć)

Wiek 16 
----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

Nick: Papaj8

Region:EUNE

Pozycja: Top lub Support

Dywizja: Srebro V

Posiadam ts3 oraz skype.

Wiek: 19 lat

Chciałbym, aby ktoś mnie wybił wyżej, ponieważ ostatnio mam słabe wyniki.(Jak wygrywam to +15pkt jak przegrywam to -21pkt).

Gram ostatnio częściej, bo pogoda jest jaka jest. 

Opublikowano
Nick: ECLC

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold 3

Kontakt: PW na forum/lolu, skype/gg (wszystko w profilu)

Wiek: 15

 

Szukam ogarniętego supporta, Silver + Gram Vayne :)

Opublikowano

Nick : Myster Adal

Region : EUNE

SZUKAM OSÓB DO TURNIEJU !!

1v1 Howling Abyss ARAM

DO WYGRANIA SKINY !
ZAREJESTRUJ SIĘ - KLIK

I ZAPISZ SIĘ - KLIK

 

g6rFb6p.png

 

Opublikowano

Nick: Częłkoczułka
Region:EUNE
Level: 20
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: PW na forum albo w Lidze Legend
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wspólnego grania a zarazem do nauczenia mnie też jak grać tzn. powiedzieć mi jakie błędy robię bo nie gram jak Faker. Preferuję top/mid.

Opublikowano

Nick:Mundurowyxd
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Braz 1
Kontakt: Forum , lol
Dodatkowe informacje: Mainuje mida oraz jungle szukam kogoś kto pomoże wyjść z b1 . Najlepiej kto może dzisiaj w nocy grac :)

Wiek: 15

Opublikowano

Nick:ITheBestDravenNA
Region:Nordic
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): 3 silv
Kontakt:  skype dominikos1wow
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 3vs3 lub 5vs5 linia ADC, Jungle.

Opublikowano

Nick: Netukerme
Region: Nordic niestety
Level: 30
Dywizja: Silver V w chwili pisania 62lp
Kontakt: skype : rafizolnierz/ PW
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do 5v5, każda pozycja( najlepiej czuje się na jungle ).

 

PS. Nie jestem z podstawówki.

brak

Opublikowano

nick: ZPW UzyjFantazji

Region: Turcja

Level : 30 

Kontakt: lol po nicku , 

 

SZUKAM OSOB DO GRY NA TURCJI. SMURFUJE TAM AZ DO DIAMENTU ,WIEC MG BOOSTNAC KOGOS :D

bez reklamy yt.

Opublikowano
Nick:  Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 4(spadłem z p3)

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo na poziomie platyny. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 


Nick:  4ndro

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: GOLD 1(była seria do platyny)

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo aby wbić platynę na west . Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.

 

Opublikowano
Nick:  Dominik0159

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold 2

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo na poziomie gold 2 lub wyżej. Gram jungle>mid>top>adc>support. Mam 18 lat.

Opublikowano

Nick: Neutroggen

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Silver 1

Kontakt: PW tutaj.

Dodatkowe informacje: A więc tak, ostatnimi czasy słabo mi idzie więc postanowiłem poszukać kogoś do DuoQ bo jak wiadomo, we 2 łatwiej wykierować :P Mainuje adc/top'a szukam jakiegoś dobrego i w miarę ogarniętego support'a/junglera (BoL mile widziany xD).

@Ref. Szukam kogoś min.Gold

2lbi4xv.png

Opublikowano

Nick: Drakeans ( smurf )

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) S4

Kontakt: PW na mpc

Dodatkowe informacje: Main - Jungle

Szukam Teamu 3x3 lub 5x5 div min.Gold 5

 

Na 1 koncie mam Platyne 4 ;)

nic

Opublikowano

Nick:podam potem
Region:EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) srebro 5 
Kontakt: pw 
Dodatkowe chciałem pograc z kims duo obojenie jaka dyzwija tylko 16+ i osoba co jak przegrywamy nie wychodzi z gry :)  i fajnie jak by na bolu grał :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...