Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✜ MineGold ✜ [Z] [500 SLOTÓW] [HARDCORE] [AUTO UNBAN] [PANEL GRACZA] [SYSTEM STATYSTYK] [AUTORSKIE GILDIE] [GENERATOR MAPY] [RANKINGI]


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZYjd.png

START SERWERA: 27.09.13 (PIĄTEK) | GODZINA 19:00.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!

== WITAJ WOJOWNIKU! ===
Czy jesteś gotowy na przygodę życia?

Ekscytujące potyczki, niezapomniane stoczone bitwy, godziny świetnej zabawy...

Pamiętaj, że jest to serwer hardcore!

U nas nie ma lekko, śmierć oznacza teleportację na okres 3 dni do

POKOJU ZBANOWANYCH z którego nie ma wyjścia!

Czy stawisz czoła temu wezwaniu?

jdkd.png

» ADRES IP : mc.MineGold.pl

» TYP : Hardcore

» SLOTY : 500

» AUTORYZACJA : no-Premium

» NETHER : TAK

hdkd.png

zdkd.png

[●] PvP [●]

Rozgrywka w dużym stopniu polega na walce

graczy przeciwko graczom.

Biorąc to pod uwagę kładziemy duży nacisk, aby

potyczki były jak najbardziej dopracowane!
Dzięki autorskim rozwiązaniom bitwy zawsze będą

uczciwe, a dodatkowe efekty sprawią, że będzie ciekawiej!

Pdkd.png

[●] GILDIE [●]

Tylko u nas znajdziesz tak dopracowany

i ciekawy system gildii!

Zakładanie gildii za specjalny item, który nie jest

łatwy do stworzenia, cuboidy, tagi, system statystyk

i wiele więcej!

Stwórz gildię już teraz i podbij inne!

Zdkd.png

[●] DROPY [●]

Dzięki autorskiemu pluginowi na dropy

są one absolutnie niepowtarzalne!
Zależne są one od posiadanego levela,

z kamienia dropią nawet... enderperły,

działająca fortuna i wiele więcej!

bGkd.png

[●] RANKING [●]

Tylko u nas znajdziesz taki system rankingu!

Koniec z oddzielaniem PvP, z czasem spędzonym

na serwerze, czy ilości wykopanych materiałów.

Łączymy to wszystko i tworzymy jedyny w swoim

rodzaju SYSTEM PUNTKOWY!

TOP 10, sprawdzanie punktów gracza

kliknięciem na niego mieczem i wiele więcej...

cGkd.png

[●] MASZYNA [●]

Przeszkadzają Ci lagi u konkurencji?
U nas tego nie doświadczysz dzięki jednej

z niewielu tak potężnych maszyn w Polsce

o następujących parametrach:

Procesor : Intel Core i7-3470 @3.4GHz

Pamięć RAM : 32GB DDR3

Łącze : 1GB/s (SYMETRYCZNE)

Dysk SSD : 128GB


mdkd.png

logo.png

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE!

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znowu nowa edycja ?

Boshe....

Czy nowy serwer ?

A tamten co ?

Witam,

 

Mówi Pan pewnie o GuildCraft, tak? Więc ja tym serwerem już nie zarządzam. Zrobiłem na nim, to co miałem za zadanie. Pluginy, mapa, reklama.

Zrobiłem co do mnie należało i pożegnałem się z ich ekipą. ;-)

Ten projekt tworzę już od paru miesięcy z samymi doświadczonymi, pełnoletnimi osobami, we współpracy z choćby hostingiem Slotex, gdzie mamy maszynę 32GB RAM, Intel Core i7, czy też najszybsze dyski SSD na rynku! Do tego reklama u YouTuberów.

 

Wszystko całkowicie zautomatyzowane, pluginy napisane przez naszego technika, oskryptowana, połączona w całości ze stroną internetową na której są dokładne statystyki graczy, swojej gildii, logowanie do panelu gracza hasłem z AuthMe, połączenie przez szybką bazę MySQL, unikalny system rankinowy/levelowy łączący PvP, czas gry na serwerze, wykopane surowce itp. oraz wiele, wiele więcej... ;)

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Uwaga, news'y z budowy serwera, Avaterys robi serwer wraz z KoMaR1911!

 

bedzie rekru?

Witam,

 

Wszelkie informacje o rzekomym robieniu tego serwera wraz z "KoMaR1911" są fałszywe.

Współtworzę ten projekt z samymi doświadczonymi osobami, a KoMaR jest tego przeciwieństwem.

Co do rekrutacji: Będzie rekrutacja na rangę "Helper".

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

CZy dasz info o jakich YT-uberach mowa ??

Witam,

 

Prowadzimy dyskusję jeszcze z kilkoma, mamy zagwarantowanego jednego 20.000 widzów z takich większych.

Z innej beczki, czy Ty nie masz nicku Kenvex? Kojarzę nick... ;>

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

czemu serwer nie dziala?

Witam,

 

Serwer nie działa, ponieważ jest to tylko zapowiedź!

Start już wkrótce!

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Kiedy start?

Nie mogę się już doczekać :D

Witam,

 

Start za około 2 tygodnie, o ile się wyrobimy, bo sporo rzeczy do napisania jeszcze. ;)

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Wygląda ciekawie :)

Witaj,

 

Dzięki za pozytywną opinię, to nas zachęca do dalszej pracy! ;)

Podaj więcej szczegółów dlaczego właśnie nasza prezentacja zachęca! :)

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Serwer pewnie znów będzie bardzo dobry, dopracowany oraz z miłą i doświadczoną administracją. Ale co z tego skoro to już 28 lub 29 edycja? Pewny jestem że serwer znowu padnie lub zostanie zgriefowany lub też powstanie inny powód, Pracujesz nad tym serwerem kilka miesięcy? Kusi mnie aby powiedzieć że prawie przy każdej edycji mówisz to samo...

Opublikowano

Serwer pewnie znów będzie bardzo dobry, dopracowany oraz z miłą i doświadczoną administracją. Ale co z tego skoro to już 28 lub 29 edycja? Pewny jestem że serwer znowu padnie lub zostanie zgriefowany lub też powstanie inny powód, Pracujesz nad tym serwerem kilka miesięcy? Kusi mnie aby powiedzieć że prawie przy każdej edycji mówisz to samo...

Witam,

 

Nie jest to pora ani miejsce na jakieś tłumaczenia, ale jednak dodam kilka słów od siebie. Poprzednie serwery robiłem z nieodpowiednimi osobami, którzy potrafią wywalić z administracji za "Grief własnego serwera", który tworzyłem praktycznie sam przez tydzień bez przerwy...

Wreszcie dobrałem dobrą, pełnoletnią ekipę, porządnych partnerów i nie skończy się na zapowiedziach jaka to super maszyna. Przy dużej ilości graczy firma Slotex może nam powiększyć każdy parametr. Co do pracy nad serwerem pomysł zrodził się już w maju, nawet gdzieś była ZAPOWIEDŹ ze starego konta, zaczęliśmy prace nad poważnie na początku lipca. ;)

Koniec z niby maszynami 128GB, pseudo autorskimi pluginami, tworzymy coś fajnego z dobrą ekipą!

//Wersja BETA strony pojawi się do 2-3 dni.

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Serwer pewnie znów będzie bardzo dobry, dopracowany oraz z miłą i doświadczoną administracją. Ale co z tego skoro to już 28 lub 29 edycja? Pewny jestem że serwer znowu padnie lub zostanie zgriefowany lub też powstanie inny powód, Pracujesz nad tym serwerem kilka miesięcy? Kusi mnie aby powiedzieć że prawie przy każdej edycji mówisz to samo...

Jaka nowa edycja, to będzie nowy serwer :)

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Witam,

 

Fulsiek: Chodziło Panu tka o GuildCraft, ale sytuacja wyjaśniona, a więc już się nie zagłębiajmy.

Pracujemy nadal nad serwerem, aktualnie konfiguruję konkretnie pod serwer plugin na gildie, do wieczora podeślę pierwsze screeny pluginów, wszystko wygląda niesamowicie estetycznie! ;)

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Witam,

 

wWojtek_pl: W ten sposób tylko Ty nabijasz posty i bezsensu spamujesz. Gdy skończymy to co mamy skończyć podeślemy screeny na pewno. ;-)

Była to tylko informacja dla Was, że możecie się spodziewać czegoś takiego.

 

Pozdrawiamy,

Wasi Admini.

Opublikowano

Jeśli chodzi o administrację:

● Właściciel :: Fulsiek

● Właściciel :: Hardwell

● Oraz moderatorzy...

 

Otwarcie myślę, że w kolejny weekend po tym, czyli 27-28 wrzesień, coś takiego. ;)

 

//Po co mam się chwalić administracją, skoro dobrze wiesz o tym. xD

Opublikowano

Haha, wlasciciel Fulsiek? ten 13 latek? Co serwer zmiana ekipy i to na gorsze ._.

 

Kusi mnie, aby powiedziec jeszcze kilka słow, ale powstrzymam się, żeby nie doszło do powaznego spamu ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...