Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wezwanie do sadu za zniszczenie serwera


KaciPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli serwer jest zarejestrowany jako firma w której ,,pracują " ludzie to tak- jas**.pl tak ma a przynajmniej tak mi pisali kiedyś, gdy chciałem mieć taką samą nazwę serwera :O

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Griefowanie serwerów non-premium jest w 100% legalne, gorzej z serwerami Premium.

Jednakże szansa na to iż ktoś cię zgłosi do sądu za zniszczenie serwera który kosztował 10-30 zł(?) jest tak mała, że trzebaby było liczyć w nieskończoność.

 

Pozdrawiam

A nie wliczyłeś czasu ktora ta osoba poświeciła :P

Opublikowano

Bo chodzi o to ze moj kolega KoMaR1911 ma forceop i rozwalil juz z 5 serwerow i on nakreca to na yt i chcialem z nim ;d

Wbijcie sobie w koncu do waszych malych glowek ,ze nie ma czegos takiego jak force op ...

Opublikowano

A tu się zdziwicie bo zaskocze was ja ;)

Należę do ekipy pewnej ,,sieci serwerów" ma ona sponsorów, sam właściciel posiada firmę i kiedy zostały zniszczone serwery 1-3 (Ja jestem z 1.7) z wersji 1.5 dwaj ci co zniszczyli a wyglądało to tak: przecięcie, zniszczenie mapy, banowanie i nawalenie w rangach. Zostali wezwani na policję no i kurator + jakaś tam grzywna 500-600 zł.

Opublikowano

Ogolnie niema dosłownego przepisu że "nieszczenie klocków to przestępstwo ", ale wszystko można podłaczyć pod inne paragramy dajmy na to Włamanie na serwer może podchodzić jako każde ine włamanie a kradzież czy też znieszczenie wartości wirtualnej nie ważne że jej nie ma a to że ma ona swoją wartość w realnym świecie dobry [przykład to jak kilka lat temu pewien gość zgłosił na Policje że mu ktoś ukradł itemy z Metina :)

 

Wszystko jest karalne tylko trzeba umieć to udowodnić :D

Opublikowano

Niszczenie cudzej własności jest karalne, jeżeli będzie miał dowody i wszystko, serwer miał zabezpieczony, zależy jeszcze jaki

to może zgłosić to. Jeżeli mu np. mapę rozwaliłeś. To tak samo jak raz koleś zgłosił kradzież eq z metina. ;-)

Musiałby podpisać się własnoręcznie, na papierze, że zgadza się na regulamin serwera, z którym się zaznajomił i zobowiązuje się do jego przestrzegania. W regulaminie musiałoby być dokładnie napisane jakie działania są działaniami na szkodę serwera itd. To nie jest takie proste i chyba żaden Polski serwer nie ma takiego czegoś ;) 

Opublikowano

@up 

 

Gowno prawda, wchodzac na czyis serwer akceptujesz jego zasady gry takie jakie sobie zazyczy.

 

@titeczeK

Ta? a w tej bajce byly smoki??

 

Nie ma takiego czegos jak zniszczenie mapy w minecraft, nie ma okreslonego wzoru jak ona ma wygladac, tak jak macie okno budowe jego to po wybiciu szyby wiemy ze to juz nie jest okno, i jest popsute w minecraft takiego czegos nie ma i nie bedzie :)

 

Powiem wam wiecej za nie zabezpieczona konsolke to wy jesszcze mozecie oberwac a nie ten kto sie wlamal ;)

Opublikowano

@OtekPlay

Oj.. Sam uczestniczyłem w takim procesie o zniszczenie serwera. Goście byli się tez dowiedzieć za co pozwani. 2 miesiące pozew dostali i po sprawie. Kurator + grzywna.

Opublikowano

Możesz podlegać takiej karze, że jeśli ty dałeś mu TSa to będzie cie wyzywał jakiś gimbus lub sześciolatek, ale bardziej celuj w gimbusa. Mapa to nic, bo można ją przywrócić, jeżeli gimbus ma jakiekolwiek pojęcie. Jedynie co może ci zagrozić to atak ddos, bo ktoś hostuje serwa, gość zgłosi i będzie ********.

9037814477036501451192.png

Opublikowano

Żeby tylko dumnie udająca się na policje osoba nie wkopała się kiedyś tak, że panowie w mundurkach dla obeznania postanowią dokładnie obejrzeć komputer "poszkodowanego" po jego zgłoszeniu  (nie ma to wiele do sprawy, natomiast zdarzały się sytuacje w których ni z gruchy mili panowie brali się za komputery pewnych osób zamieszanych w jakikolwiek kontakt z policją) na którym znajdą 1,5 TiB  crackowanych programów, gier, filmy z torrentów, prośby pisemne do dilera o towar na facebooku, starego photoshopa za którego nikt nie płacił i na zwińczenie piracką winde z aktywatorem, a w szafce awaryjnego millenium od wujka nagranego na płytkę z kiosku za 2,80 zł. :D

*_* Who said that? *_*

Opublikowano

CZY MOGE DOSTAC WEZWANIE DO SADU ZA ZNISZCZENIE SERWERA MINECRAFT? (ZNISZCZENIE MAPY ZBANOWANIE GRACZY) SERWER NIE JEST MOJ JUZ MOWIE

 

Ddosowałeś ? Atakowałeś nielegalnymi programami ? Jeśli nie to nie masz o co się bać :)


 

Opublikowano

Jeśli to server non to nawet się nie przejmuj :D nic nie może zrobić właściciel nawet jakbyś zniszczył wszystko i wywalil pluginy, ale jeśli premium to sie szykuj ;p

Opublikowano

Zniszczenie kilku klocków nie zalicza się do strat materialnych, bo administrator cały czas posiada ta sama liczbę danych (zamieniony klocek dirta na powietrze nie jest wykradnięciem danych), dlatego nie ma podstaw, żeby oskarżyć go o zablokowanie przychodów. Amen.

idąc twoim toekiem -.-

 

Słynna kradzież w Metin2 też nie była kradzieża, [za którą ukarano]

 

Gracz w plikach gry zmienił tylko linijkę w broni z polem "Właściciel" dane gry był te same.

Itemy nadal były w grze ale pod innym ID Gracza ;)

TEMAT


 


Opublikowano

Witam,

bez wątpienia eksperci z tego forum wiedzą, czy dostaniesz wezwanie do sądu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

"Trochę" stary jest już ten temat, ale się wypowiem.

Najbezpieczniej jest zniszczyć niszowy serwer non-profit. Najczęściej właściciele takich serwerów nie mają jaj albo są tak wielkimi dusigroszami, że nawet palcem nie kiwną żeby zrobić rozprawę sądową.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...