Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe RP - Czyli jak zarobić w internecie - 30/40zł w 2tygodnie!


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Risso

musisz wyłączyć całego firefoxa, dopiero jak masz wyłączonego to włączasz kubigobrowser, wygląda jak zielone chrome.

@ up

admin ma urlop, to pewnie gdzieś na początku tygodnia następnego.

Opublikowano

O co chodzi : Podaj email paypala bo nei wiem :( mam podać Email na ktorm sie zarejestrowalem na paypal ?

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

mam jeszcze jedno pytanie.


Mam 2,24 zł + 17,9 zł i nie mogę wypłacić. Teoretycznie jest to ponad 10 zł, tylko pytanie co oznacza to + ?

Risso_eune_4_7_logo.png

Opublikowano

Risso:

po plusie masz akcje IP, które są zaliczane do 2 miesięcy. Jak będą zaliczone, to po + przeniesie się przed +. W ofertach oczekujących masz akcje IP przecież, czyli nie zostały zaakceptowane - nie dodały Ci kaski.

Opublikowano

Trzeba robić akcje przez to kubigo ?

Na google chrome mi sie nie pojawią ?

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

ja 10 zł w 2 dni uzbierałem ,

ale miałem z czymś podobnym już styczność (mypay).

 

dziennie 5 zł to 1h.

 

wypełnijąc 20 reklam .

 

jako że miałem styczność z tego typu serwisem

to wypełnienie reklamy dla mnie to tylko

3 minuty jednak nie doświadczonym zejdzie to ok. 5-8 min .

 

btw. polecam

fakenamegenerators - za to jest ban! (lecz ja nie dostałem przez tydzień)

o2.pl - najlepsza strona do zakładnia kont (najlepiej zalicza)

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

czy przy wypłacie na PP zabiera jakiś % ? bo jak przypuszczalnie wypłacę 10,05 zł to wystarczy żeby kupic RP ?

Risso_eune_4_7_logo.png

Opublikowano

#up

kilka %, zazwyczaj jest to 1/2zł

Ja przy wypłacie 20zł dostałem około 18 z hakiem, żeby wypłacić 10 musisz uzbierać około 12

Opublikowano

 

up;

robisz te akcje co powiedzialem?

Wybierz swoją nagrodę marki Apple. (0.27)
Dołącz i wygraj nagrodę marki Apple. (0.20)
Wybierz twój ulubiony produkt. (0.20)
Wygraj 1000zł na zakupy. (0.20)
za nie napewno dostaniesz

rozumiem że w tych se maile moge wymyślać? mam już ok. 8 zł i podaje ciągle wymyślone gmaile i hotmaile.

Jaką se myszke kupić? Mam obecnie z logitecha, żeby była z kablem USB, tak do 120zł. Kształ jak najzywklejszy, żeby to nie był"kloc" z 120 guzikami dodatkowymi. Pisać PW lub na statusie profilu. Pozdrawiam

Opublikowano

btw. po wykoniu akcji nie zapominajcię o wyczyszczeniu ciasteczek w firefoxie (ctrl + shit + delete).

 

ciasteczka czyści się po wykonaniu seri tzn. wykonaniu akcji - po jednej od 1 sponsora .

 

najlepiej wchodzące akcje :

 

- Zakupowe rabaty z Cashbackrabat (+0.35zł) - [ rzadko się pojawia może raz na 12 h ]

- Wygraj 1000zł na zakupy (+0.2zł) [ pojawia się co 2-3 h ]

- Dołącz i wygraj nagrodę marki Apple (+0.2zł) [ j.w ] (zmienili z +0,27zł)

- Wybierz twój ulubiony produkt (+0.2zł) [ j.w ]

 

UWAGA! - wszystkie te akcję pochodzą od jednego sponsora i po wykonaniu jakiejkolwiek z nich należy

wyczyścić ciasteczka.

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...