Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] GTA V Minecraft ! [BRONIE][SAMOCHODY][SAMOLOTY][QUESTY][GANGI][FIRMY][POLICJA][PIERWSZY TAKI SERWER W POLSCE !]


WA3MK

Ankieta dla GTA Minecraft.  

504 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby serwer by? Premium ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drogi Graczu Minecraft ! Zapewne większość z was oglądało Trailer GTA V. Nasza profesjonalna administracja, postanowiła zbudować z tej gry mapę !

 

INFORMACJE

 

Na serwerze są gangi, bronie, samochody, samoloty itp.

Gdy wchodzisz na serwer, respisz się w małym domku, możesz założyć swój Gang, za 500$ ( Oczywiście, są to pieniądze z gry), możesz kraść, zabijać ludzi itd. ! Ale !.. W naszym mieście są Policjanci, którzy pilnują porządku miasteczka. Policjant, nie ma /v , czy /god, więc możesz ją zabić ! Ale gdy ją zabijesz rosną ci tzw. Gwiazdki, i wtedy więcej Policjantów Cię goni. Gdy już cię złapie, idziesz do więzienia, lecz nie na Zawsze, tylko na parę Minecraft'owych dni, zależy co zrobiłęś. Na serwerze można kupić też swój Domek / Pokój za pieniądze z Gry. To właśnie w nim możesz schować Itemy itp. !

 

 

POZIOMY GWIAZDEK

 

* - Ściga cię dwóch Policjantów ( Bez radiowozów )

* * - Ściga cię radiowóz + Dwóch Policjantów

* * * - Ścigają cię trzy radiowozy + pułapki ( Np. zastawa drogi)

* * * * - Ściga cię FBI + 5 radiowozów + Pułapki

* * * * * - Ściga cię Helikopter + FBI + 8 Radiowozów + Pułapki

 

 

RANGI

 

[Policjant] - Pilnuje porządku w miasteczku i ściga innych.

[FBI] Tylko dla cięższych złodzieji, których Policja nie może złapać.

[Pilot] - Pilotuje Helikopterami / Samolotami.

[instruktor] - U niego możesz wyrobić ,,Prawo Jazdy'' na swój Samochód, Helikopter i Samolot.

Tylko pamiętaj ! Wyrobienie prawa jazdy kosztuje !

Na samochód: 200 $

Na Helikopter: 350 $

Na samolot: 500 $

 

[Policjant+] - Prowadzi radiowozem.

 

Do współpracy, poprosiliśmy użytkownika Square, który spolszczy i skonfiguruje pluginy.

Aktualnie poszukujemy kogoś, kto by zrobił specjalny TxT pod serwer.

 

 

BRONIE

 

Aby wykupić broń, musisz posiadać ,,pozwolenie'' , można je wyrobić u Policjantów na Strzelnicy.

Można też kupić broń od Dilerów ( Bez pozwolenia ! ), lecz jeśli Policja cię złapie na np.: Mandat, kontrola pojazdu czy inne, ma prawo sprawdzić czy posiadasz broń ( Jeśli takową masz )

 

 

REKRUTACJA:

 

Aby zostać Policjantem napisz Podanie:

 

 

Nick

Wiek

Kontakt

Dlaczego wybierasz tą posadę

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa:

 

 

Aby zostać FBI napisz podanie:

 

 

Nick

Wiek

Kontakt

Dlaczego FBI, a nie Policjant:

 

 

Aby zostać Pilotem, napisz podanie:

 

 

Nick

Wiek

Kontakt

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania

 

 

 

Aby zostać instruktorem, napisz podanie:

 

 

Nick

Wiek

Kontakt

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Jazdy, i ich podstaw nauki innych:

 

 

Jeśli chcesz zostać Policjantem+ napisz podanie:

 

 

Nick

Wiek

Kontakt

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy:

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów:

 

 

 

 

Policjanci:

 

- Quares211

- Squart

- Joony91

- xxserekxx

- JudaszekPL

- NortonnnPL

- Blomy95

 

- malacha2001

- KokuProp

- EnergyNk

 

 

Piloci:

 

- EiZZo

- JayFG

- wojto1122

- IceLaysPL

- damigta

 

- szelkoffy

 

 

FBI:

 

 

- ozzyIiggy

- Galaxyy

- Sertyni

- MultiCin3k_PL

- SeTT

- malacha2001

 

- Bananek20

 

- 93spider93

 

 

 

Instruktor:

 

- Amiku97

-

 

 

Policjanci + :

 

- Faxterh

- Arturek

 

- TheWojtek

- xavierxminecraft

- MisterBzyku

 

- ArkoVen

 

- Ekspert

 

 

Prosiłbym Moderatora, o zamknięci innych tematów, a zostawienie Tego.



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick Faxterh


Wiek 12


Kontakt skype wiktor11224

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: Tak

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: Tak

k99o.png

Opublikowano

Nick Arturek

Wiek 16

Kontakt naposze ci na pw skypa

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub

Instruktora ws. jazdy: tak

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws.

Prawa, i mandatów: tak

Opublikowano

Ciekawe jak to wszystko rozwiążecie, niemniej czekam z zainteresowaniem.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Uczeń
Opublikowano

Podanie na Pilota :

 

Nick : JayFG

 

Wiek : 14 lat.

 

Kontakt : Skype - minecraftjfg

GG - 45036428

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania : Oczywiście, że tak. ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam jeszcze pytanie, czy na serwerze będzie można ewentualnie zmienić rangę z np. Policjanta na Policjanta+ ?

Opublikowano

Nick ozzyIiggy


Wiek 13


Kontakt skype-ozzyIiggy


Dlaczego FBI, a nie Policjant:FBI zawsze mnie kręciło a teraz jest taka możliwość dostnia się a tak wgl jeśliw ypali serwer a nie będe fbi chciałbym postarać się o policjanta.


Opublikowano

@Up x2

 

KM, nie wystartowała, ponieważ pluginy nie grały ze sobą i się fochały ( Nie wczytywały się ).

 

 

 

@Up x3

 

Będzie można zmienić zawsze, lecz to H@ ci zmienia ( Ja, Wamakaz ), i musisz wyrobić jeszcze prawko :P



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Nick Galaxyy


Wiek 14


Kontakt skype wizard.100


Dlaczego FBI, a nie Policjant:Wybrałem FBI temu, że FBI wzywa się do trudniejszy misji a nie do takich jak pobić itp


Opublikowano

Nick:NortonnnPL
Wiek:16
Kontakt:GG:43707651
Dlaczego wybierasz tą posadę:Ponieważ lubię pilnować porządku oraz nie lubię się wcielać w takich gangsterów tylko policjantów.
Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa:Tak

Opublikowano

podanie kolegi gdyz nie ma on 50 postow naliczonych

Nick


Wiek 14

Kontakt skype > Ekspertex


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy: tak


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów: tak

Opublikowano

Nick: Blomy95
Wiek: 13
Kontakt: pw/steam superpaczy
Dlaczego wybierasz tą posadę: bo jest łatwa i myślę, że jest fajna ;)
Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. dawania mandatów, i prawa: Tak ;)

Opublikowano

Nick:wojto1122

 

Wiek:14


Kontakt:GG:37708328 , skype : wojtek aganowski , Tsa mam ale to później :)


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania: No przydały by się 2-3 lekcje :)

Opublikowano

Nick IceLaysPL


Wiek 13


Kontakt GG : 44299469

 

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. pilotowania Oczywiście, że tak.

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick TheWojtek


Wiek 15


Kontakt Skype: tajniak0321 ( mam tez ts'a)


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy:Tak


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów:Tak


Opublikowano

Na policjanata+

Nick xavierxminecraft

Wiek 16


Kontakt skype ( narazie bez mikro ale zalatwie szybko ) , gg all podam na pw


Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ lub Instruktora ws. jazdy:tak

Czy chcesz zostać przeszkolony przez H@ ws. Prawa, i mandatów:takk

 

 

Mozna kilka ssow ?

//

Opublikowano

Nick: Sertyni

Wiek: 16

Kontakt: Forum, skype sertyni/Sertyn ^^

Dlaczego FBI, a nie Policjant: Bycie w szeregach FBI bedzie na pewno o wiele trudniejsze niz w Policji. Jest to wlasnie jeden z powodow czemu chce byc wlasnie w FBI. Chcialbym takze pokazac tym sposobem na co mnie stac

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Nick: SeTT

Wiek: 16

Kontakt GG:18576072/ Skype: Podam gdy zostanę przyjęty :)/ TS mam/ PW na MPC

Dlaczego FBI, a nie Policjant: Ponieważ policjant robi dosyć zwykłe i łatwe interwenscję ( nie chce nikogo obrażać). FBI łapię dosyć cięższych kryminalistów i często ma bardzo trudne zadania a ja lubie wyzwania.

Zawsze się przy tym dobrze bawię i myślę że się spisze w tej pracy.

Opublikowano

Nick: MultiCin3k_PL



Wiek: 15



Kontakt: Podam na PW



Dlaczego FBI, a nie Policjant: FBI, ponieważ lubię duże wyzwania, a policjant jest dla słabszych wezwań:/ Myślę, że dam rade w tej pracy, przy czym będę miał dużo zabawy :D


Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...