Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 20.06.2019 we wszystkich miejscach

 1. 6 punktów

  Wszystkie boty dostępne za darmo!

  W sumie to próba wrzucenia tego tutaj kolejny raz już mnie nie zaskakuje. Bardziej ciekawi mnie jednak to powiązanie kont, bo chwilę szukałam, kto tak namiętnie i nieustannie próbuje te niechciane prezenty przemycić. @Nerfinekk czekam dobę na sensowny komentarz (bajki proszę sobie zachować dla siebie) na PW - jeśli jednak nie skorzystasz z tej możliwości, a wiedz, że raczej takowej nie daję, to banuję wszystkie konta, między którymi znajdę jakiekolwiek powiązanie - w tym oczywiście Twoje główne, pozostawiając jedynie odpowiednią procedurę do odwołania się od bana.
 2. 5 punktów
  https://store.steampowered.com/app/431930/Kabounce/ Gra za darmo! 🙂
 3. 4 punkty

  [Plugin] xD-Bans - Plugin na bany

  Polecam dodać komendę /warn i jej limit po którego przekroczeniu gracz dostawałby tempbana.
 4. 4 punkty
  Spróbuj użyć tej komendy: /pex set default group Gracz true Jeżeli to nie pomoże, to po prostu usuń grupę "gracz" i zmień preefix grupy "default" na "[Gracz]". Jeżeli chodzi o brak możliwości niszczenia bloków, to podejrzewam, że jest to sprawka pluginu EssentialsXAntiBuild. W przypadku, gdy go nie używasz podeślij listę wszystkich pluginów.
 5. 4 punkty

  Problem w AutoMessage 1.12.2

  Dodaj uprawnienie do rangi: automessage.receive.nazwalisty Lista to jest na przykład: message-lists: formatted: <------ To enabled: true interval: 5 expiry: -1 random: false messages: - Witamy - na - '&2serwerze!' Czyli przykładowe uprawnienie to: automessage.receive.formatted
 6. 4 punkty
  Podejrzewam, że komenda /itemy jest napisana w pluginie Skript, sprawdź, czy to prawda. Jeżeli tak, to wyślij tutaj kod tego skryptu.
 7. 4 punkty
  Witam, Tak to ja jestem odpowiedzialny za wrzucenie tego syfu na forum, jest mi ogromnie przykro... 😕 Bardzo przepraszam za to co zrobiłem, i obiecuję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Każdy z nas popełnia błędy, jest to rzeczą ludzką, jednakże nie każdy potrafi się do nich przyznać, a następnie postarać się coś z nich wyciągnąć i ich nie powielać w przyszłości. Chciałem też nadmienić, że co do wrzucanych przeze mnie wcześniej botów na forum (z tego konta, np. HYBOT), nie dodawałem do nich żadnych niespodzianek, nie udostępniałbym czegoś takiego pod swoim nickiem. Pozdrawiam, Nerfinek. 😞
 8. 3 punkty
 9. 3 punkty

  Poszukuje sprawnego pluginu motd

  https://www.spigotmc.org/resources/serverlistplus.241/ Sam używałem, polecam.
 10. 3 punkty
  Na hostingu forum prowadzone są drobne prace techniczne, w ciągu najbliższych 2 godzin mogą występować małe niedogodności podczas korzystania ze strony.
 11. 3 punkty
  Jeżeli chodzi o skrzynie, to mogą być różne przyczyny problemu, więc postępuj po kolei sprawdzaj, czy działa: ustaw flagę na regionie komendą /rg flag <cuboid> chest-access allow w pliku server.properties ustaw: spawn-protection: 0 dodaj uprawnienie o grupy modifyworld.* Po każdym kroku rób restart serwera. Co do zaklętych przedmiotów, to spróbuj dać na tabliczce normalne ID np. diamond_pickaxe, ale do skrzynki włóż zaklęty przedmiot.
 12. 3 punkty

  RandomTp 1.12.2

  Proszę, oto najlepszy plugin: https://www.spigotmc.org/resources/randomtp-ᴏʀɪɢɪɴᴀʟ-sign-gui-menu-now-recoded-best-random-teleport-plugin.5084/ Są dwie możliwości teleportacji: /rtp - teleportuje gracza- randomtp.basic Lub tabliczka:
 13. 3 punkty
  Niestety nic z tym nie możesz zrobić, taki urok 1.14.2. Jedyną opcją jest stworzenie nowej mapy i przekopiowanie budynków WorldEditem, jeżeli jest to tryb multiplayer.
 14. 3 punkty

  Poszukuje blokady /fly na regionie

  @malpii Podaj logi z konsoli i sprawdź, czy skrypt nie wywala żadnych błędów.
 15. 3 punkty
  on mine of stone: if player is in world "world": add 0.20 to player's balance on mine of dirt: if player is in world "world": add 0.10 to player's balance Powinno działać, tylko ustal odpowiednio tabulatory. Jeżeli nazwa twojego świata nie brzmi "world", to zamień: if player is in world "world": Na: if player is in world "nazwatwojegoswiata":
 16. 3 punkty
  Jeżeli podasz reszte kodu, tj. wszystkie komendy, uprawnienia, to Ci to zrobię. Jeżeli jednak chcesz zatrzymać to w tajemnicy to pokombinuj z tym: every second: "%now%" is "04:05:00": kod Aby skrypt działał musisz posiadać plugin SkriptPlus i w configu Skripta zmienić: date format: default Na: date format: HH:mm:ss
 17. 3 punkty

  Problem w CombatLogX 1.12.2

  Nie jestem do końca pewien ale to może być dobre rozwiązanie. Zmień linijkę: projectiles: true Na: projectiles: false Jeżeli to nie zadziała, to możliwe, że akurat plugin CombatXLog nie ma nic wspólnego z tym błędem. Wyślij listę swoich pluginów i popatrz u siebie w skryptach, czy nie masz zablokowanej tej mikstury podczas walki.
 18. 3 punkty

  Napis podczas logowania

  Podaj config pluginu pp_motd i listę skryptów, a jeżeli potrafisz to popatrz, czy w skryptach nie ma linijki z tekstem "send player title "" with subtitle "" for 5 seconds.
 19. 3 punkty
  @Saftex, https://dev.bukkit.org/projects/permissionsex/files/909154 Pan wyżej był pierwszy 😉
 20. 3 punkty
  @Saftex, To wgraj plugin PermissionsEx i w konsoli napisz komendę /pex group default add essentials.spawn
 21. 3 punkty
  Witam i mam nadzieję, że nikt z was nie musi poprawiać w sierpniu.
 22. 2 punkty

  [Minecraft] Ekrahb

  Przyszło mi rozpatrzyć to podanie i, no cóż, mogłabym tutaj napisać wiele o tym, jak Cię odbieram i o Twoim zachowaniu, które po prostu kompletnie nie przystoi osobie kandydującej na jakiekolwiek stanowisko. Pozwolę sobie jednak podkraść zdanie z wypowiedzi @Rayzer. z którym zgadzam się stuprocentowo i na którym w sumie mogłabym zakończyć wypowiedź: Niestety nie zgadzam się z tym, że nie należy nikogo przekreślać z góry. Najpierw trzeba od siebie coś dać i coś pokazać, a później można liczyć na szansę i zaufanie, nie odwrotnie. Zachowujesz się bardzo niedojrzale, co często widać po Twoich postach, statusach i ogólnym zachowaniu u nas, a moderator powinien umieć odpowiednio reprezentować załogę forum. Nie chciałabym, aby ktoś, kto tworzy taką zawartość: reprezentował team, za który jestem w sporej mierze odpowiedzialna. Miej jednak świadomość, że obecnie jesteś przekreślony tylko i wyłącznie za swoje zachowanie – skoro koledzy wyżej daliby Ci szansę, to oznacza, że w dziale spisujesz się dobrze, a w tej kwestii muszę im zaufać, bo Minecraft jest mi obcy. Jeśli faktycznie zależy Ci na tej randze, to możesz łatwo to okazać – przez następny miesiąc nie dawaj nam powodów do screenowania Twoich wypowiedzi i utrzymaj aktywność, a myślę, że będzie można spojrzeć przychylnym okiem na Twoją kandydaturę. Na ten moment nie możemy nawiązać współpracy.
 23. 2 punkty

  Plugin na atertnos główki

  @LapisXPeridot, Podejrzewam, że główki pochodzą od skinów graczy premium. Musisz znaleźć gracza premium z takim skinem.
 24. 2 punkty

  PermissionsEX

  https://dev.bukkit.org/projects/permissionsex/files/909152 Wersja pod 1.7.9.
 25. 2 punkty

  Problem z pluginem OtherDrops

  Podaj logi z konsoli i screen z wiadomością zwrotną.
 26. 2 punkty
  A nie lepiej zmienić to w Essentials? Można wyłączyć albo edytować wiadomości.
 27. 2 punkty

  Problem z warunkiem w skrypcie

  @xKami , if {kopanie-stone.%player%} is <5:
 28. 2 punkty

  Problem z warunkiem w skrypcie

  To powinno działać: if {kopanie-stone.%player%} is >5:
 29. 2 punkty

  Co to za tapeta?

  https://www.flickr.com/photos/[email protected]/33428969433 Ewentualnie podobne, bez żadnych podpisów czy znaków wodnych - https://photoexperience4u.com/wp-content/uploads/2018/10/Px4U-Dubai-Downtown-Antes-Home.jpg
 30. 2 punkty

  Czas w AutoMessage

  Podejrzewam, że "interval:45", pamiętaj, że czas jest w sekundach, tj. 5 minut to 300 sekund.
 31. 2 punkty
  Próbowałeś kombinować z Jobsem? Jeżeli nie o to Ci chodzi, to mogę Ci napisać skrypt.
 32. 2 punkty

  Stworze Ci paczke pluginów!

  Możesz przedstawić jakieś dowody swoich prac, bo jak na razie wiemy tylko, że nie potrafisz podpiąć IslandWorld pod MySQL: P.S Napisałeś dwa razy "kilka postawionych serwerów".
 33. 2 punkty

  Napis podczas logowania

  @BanheriO, Czy ty używasz gotowej paczki pluginów? Jeżeli tak to podaj całą listę pluginów i skryptów, których używasz.
 34. 2 punkty

  Plugin na mini-bloki

  https://www.spigotmc.org/resources/littleblocks.25867/
 35. 2 punkty

  Minecraft crashuje

  WARNING: coremods are present: Inventory Tweaks Coremod (Inventory-Tweaks-Mod-1.12.2.jar) Contact their authors BEFORE contacting forge Inventory Twaks Mod jest przyczyną crashu.
 36. 2 punkty
  @Saftex, Nie musisz wgrywać wszystkich siedmiu. Dla większości serwerów wystarcza EssentialsX, EssentialsXChat oraz EssentialsXSpawn. Przed ich wgraniem musisz usunąć stare pliki Essentials. Jeżeli to nie zadziała to wrzuć screena z wiadomością zwrotną po wpisaniu komendy /plugins i /setspawn.
 37. 2 punkty

  PS4 slim a telewizor

  Żadna różnica poza tym że gry obsługujące 4K będą w 4K , większość gier nie obsługuje 4k a sam TV przeciez ich nie zamieni w 4K.
 38. 2 punkty

  Plakietki na forum

  Ładne plakietki + pasują do IP Board 3.4.x :D
 39. 2 punkty

  Non-Premium na serwerze Premium

  Jeżeli chodzi Ci o to, żeby gracze non premium nie mogli wchodzić na nicki premium, to użyj pluginu HasPaid. Jeśli nie o to Ci chodzi, to podaj nazwę tego pluginu lub jego działanie.
 40. 2 punkty

  Szukam pluginu na działki

  Jeżeli chodzi o PreciousStones na wersję 1.13.2, to wystarczy napisać do autora. Pamiętam, że swego czasu link nie działał.
 41. 2 punkty

  Komendy polskie czy angielskie?

  W dzisiejszych czasach większość osób woli używać angielskich zwrotów, ponieważ moda na polskie zamienniki już dawno została zapomniana. Zresztą sam pomyśl, czy lepiej używać angielskich komend, które są na większości serwerach, czy doszukiwać się ich zamienników.
 42. 2 punkty

  Jaki silnik pod wersję 1.8.8

  Wiele profesjonalistów używa PaperSpigot. Jest to ulepszona weraja Spigota i Bukkita w jednym.
 43. 2 punkty

  Problem z pluginami na hostingu

  Czy masz połączony plugin z bazą danych dla obu serwerów?
 44. 2 punkty

  Jak oceniacie ten spawn?

  Jednym słowem -- brzydkie.
 45. 2 punkty

  problem z pluginem Essentials

  Spróbuj to zrobić z pluginem LuckPerms. I wklej ten config w spoiler albo pastebina...
 46. 2 punkty

  Niepokazywanie Powiadomień

  Flaga na zablokowanie pisania wiadomości to send-chat.
 47. 2 punkty

  Zmiana lore przedmiotu

  Użyj pluginu rename. https://www.spigotmc.org/resources/simple-rename.16220/
 48. 2 punkty

  Poszukuję pluginu na czas gry

  @Pg23 payout_amount: 100 max_payout_per_day: 10000 commands: - /give %player% diamond 1 # chance: 90 # You can use any permission name you want. e.g. myserver.donor Napisz jakiś skrypt lub plugin na konto dla tych monet i zamień komendę.
 49. 2 punkty

  Serwer sam się wyłącza

  Nie można znaleźć pliku start.sh. Napisz do supportu z prośbą, żeby Ci dodali ten plik, bo ty nie jesteś w stanie.
 50. 2 punkty

  [Medium] AvalonSF.pl

  Niestety nie, musisz przez przeglądarkę odpalić

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...