Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 19.09.2019 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Witajcie, poniżej załączam link do swojego autorskiego filmu. Jego tematem jest - jak korzystać z Koła Fortuny codziennie nie wydając żadnego grzybka, a przy tym je generując na naszą postać. Kręcąc 20 razy dziennie możemy spalać za 300 awki, nie wspomnę już o profitach w formie materiałów do rozbudowy, czy karmy dla pupili. Koło Fortuny - 1500 - 2000 lucky coins dziennie! https://www.youtube.com/watch?v=KpwXsTLvhlg& Zachęcam do dyskusji, mogę nagrać więcej tego typu filmików jako weteran tej gry. Myślałem o nagraniu filmu na temat nowości które zawitają do gry pod koniec września, czekam jednak na potwierdzenie nieoficjalnych informacji do których dotarłem.
 2. 1 punkt
  "(...)śmierć jest wspaniałym nauczycielem. Niestety zbyt surowym."
 3. 1 punkt

  Php - Wyszukiwanie użytkownika w bazie

  Dlaczego korzystasz z MD5? Polecam zmienić na: https://www.php.net/manual/en/function.password-hash.php
 4. 1 punkt

 5. 1 punkt
  Tyle księży w całym mieście, nie widziałem tego jeszcze, popatrz, o popatrz
 6. 1 punkt
  Serio? Zamiast bawić się wget'em możesz użyć FTP. A poradnik jak zainstalować serwer na vps? https://forum.lvlup.pro/t/instalacja-serwera-minecraft-na-vps-dedyku/248 Czy wystarczy 12GB ramu? To zależy od tego, ile masz modów i jaki jest to tryb serwera.
 7. 1 punkt

  Margonem2.tk

  Temat Do Zamknięcia.
 8. 1 punkt
  Może to też być kwestia rozdzielczości. Spróbuj edytować profil gry jeżeli dalej masz niską liczbę FPS i zmień ustawienia tak jak napisałem wyżej.
 9. 1 punkt
  Miałem podobny problem, spróbuj zaktualizować sterowniki przez panel AMD lub zainstalować 19.5.2 z poniższego linku https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-580 Dodatkowo spróbuj usunąć wszystkie profile AMD -> Gaming i Włączyć/Wyłączyć FreeSync w AMD -> Display (o ile posiadasz) Niestety dokładnie nie jestem pewien co pomogło na te lagi, więc musisz się chwilkę pobawić. Wcześniej wystarczyło uruchomić grę, zrestartować PC i gra działała prawidłowo.
 10. 1 punkt
  Jaką masz kartę graficzną NVIDIA/AMD oraz jaki Windows?
 11. 1 punkt

  Bład przy odpalaniu tfs.exe linux

  Jaki to dokładnie błąd? Bez tego nie jestem w stanie Ci pomóc.
 12. 1 punkt

  Bład przy odpalaniu tfs.exe linux

  Nawet nie próbuj uruchamiać serwera przez wine... https://www.mpcforum.pl/topic/1502600-kompilacja-tfs-linux/ Tylko pamiętaj, że to poradnik z 2016 i może wymagać kilku poprawek.
 13. 1 punkt

  Duże zużycie danych przez TS3

  Prawdopodobnie pobierałeś jakieś pliki z TeamSpeak'a lub rozmawiałeś na kanale z wyższą jakością dźwięku przez długi czas, przez co naliczyło tyle GB w ciągu ostatnich 30 dni. (Niekoniecznie musiałeś to Ty rozmawiać) Nie jest to coś ,,dużego''
 14. 1 punkt

  Poszukuje developera oraz grafika

  XDDDD 5k na programistę? Za całą robotę, jeden plugin, czy może jeden miesiąc pisanka? xDDD Daj spokój. Pierw trzeba się znać na samej grze i zarządzaniu, żeby zatrudniać kogokolwiek. Dodatkowo, na wojnach gildii, bo tak to nazwałeś, chociaż dla mnie to izihace, nikt nie gra. Dzisiaj trzeba być kreatywniejszym, niż parę lat temu, jak nie było nawet koni. czy dywanów w samej grze. Mnie rozśmiesza Twój "budżet", bo nikt normalny nie wydaje na serwerki Minecrafta tyle hajsu w dzisiejszych czasach. Nawet, jak ktoś ma tyle hajsu, to się tym nie chwali, bo wie, że może zostać wyśmiany i uznany za kłamcę.
 15. 1 punkt

  Zostanę właścicielem/szukam sponsora

  Ale ts3 został stworzony do komunikacji, a nie do zabaw, chociaż tak też można. Również nie sądzę, żebyś znalazł sponsora, bo dochody z ts3 są malutkie, jeśli w ogóle są. Kto normalny kupuje jakieś rangi vip, które dodają możliwość posiadania paru kanałów więcej? No bez przesady..
 16. 1 punkt

  Potrzebuje pomocy przy spadaniu w otchłań

  Wychwycenie lokalizacji gracza, dodanie konkretnej wartości Y i teleportacja. W skrypcie, lub pluginie, izi.
 17. 1 punkt

  [Problem] World downloader 1.12.2

  Nie pobierzesz sobie tak o świata z jakiegoś serwera. ponieważ nadal są to pliki serwerowe na maszynie. Musisz skontaktować się z administracją serwera, aby wysłali Ci cały świat przez jakiś hosting plików, czy przez coś, bo nie jest możliwe pobranie czegoś takiego bez dostępu do maszyny.
 18. 1 punkt

  PCRAFT - Nowy projekt serwera

  Jeśli nie będzie masy bezsensownych skryptów, a nawet samego pluginu Skript, obciążającego serwer, do tego stabilna i dobra maszyna - to git. Nielegalna, a na czarno, to taki jeden, gruby, długi, ten sam patyk.
 19. 1 punkt
  Pomyśl, aż coś wymyślisz. Nawet, jak ktoś coś wymyśli nowego, to albo sam robi taki serwer, albo od razu szuka programisty. Mi się wydaje, że Ty właśnie łasisz się na nowe tryby, a nie na te już istniejące.
 20. 1 punkt
  Usuń Multiverse-inventories.
 21. 1 punkt
  A czy normalnie po przejściu na inny świat tracisz itemy?
 22. 1 punkt

  Czy metin2mod.tk jest bezpieczny?

  Spójrz na to: http://prntscr.com/orshsj
 23. 1 punkt

  Pobranie Windows 7

  Możesz pobrać z getintopc.com
 24. 1 punkt
  Nie wystarczy? screen -dmS Sinusbot ./sinusbot
 25. 1 punkt
  Zrób tak jak napisałem wyżej. Dodatkowo podeślij logi podczas próby odtworzenia jednej z piosenek.
 26. 1 punkt

  Problem z pingiem przy wifi

  Mam na myśli coś takiego: (jeżeli chodzi o tp-linka w starszych modelach) https://obrazki.elektroda.pl/4812129800_1310067690.jpg ew. coś innego w asusie itd. Mogłabyś podać model urządzenia na którym masz WiFi? Jeżeli jest to urządzenie od Orange w którym możesz zarządzać tylko WiFi, to może niezbędne będzie kupno dodatkowego urządzenia. Chociaż na początek proponowałbym kontakt z dostawcą.
 27. 1 punkt

  Problem z pingiem przy wifi

  Witam, na samym początku powinieneś napisać, jaki masz model routera oraz z jakiego internetu korzystasz, ale skoro ping skacze do 4k to zapewne mobilnego. Jest możliwość ,,obejścia'' tego, ale musiałbyś mieć np. QoS w routerze lub w ostateczności ograniczyć łącze dla urządzeń. Jeżeli nie masz potrzebnych opcji w routerze, to zawsze możesz sprawdzić OpenWrt czy obsługuje Twoje urządzenie oraz kwestia portu USB, bo zapewne pamięci za dużo nie ma.
 28. 1 punkt
  Support OVH do najlepszych nie należy (czekanie na odpowiedź tydzień+) Jeżeli jeszcze nie wykupiłeś serwera, to sam mogę polecić Ci Hekko, chociaż pamiętaj, że płacąc w rozliczeniu miesięcznym dopłacasz kilka PLN do regularnej ceny brutto.
 29. 1 punkt
  Ta gra umarła a serwery które są robione są tylko nastawione pod kase :) Dowód: Pamiętacie jak kostiumy etc były na stałe? (mowa tutaj o IS) Teraz to chyba nie takiego serwera xd

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...