Skocz do zawartości

TeamSpeak - Zarządzanie serwerem

Zaczynasz swoją przygodę z serwerem TeamSpeak? Nie potrafisz ustawić uprawnień? Masz problem i sam nie potrafisz go rozwiązać? Napisz tutaj!



3 499 tematów w tym forum

  1. Czy można cofnąć wersje serwera?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  2. Tracę pakiety na ts

    • 8 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  3. Tworzenie stylu (od czego mam zacząć?)

    • 23 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  4. TeamSpeak3 - Flood?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  5. Sinusbot - przestał grać

    • 11 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  6. Z permisjami rang

    • 10 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  7. Instalacja ionCube

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  8. Problem z Ts 'em ?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  9. [Pytanie] Poradnik ts3adminclass

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  10. Jak wgrywać skrypty?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4 tys. wyświetleń
  11. Channel admin i vip

    • 13 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  12. Pomoc przy konfiguracji M-Bot'a

    • 11 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  13. Error bazy danych

    • 9 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
  14. Ankieta - Bot Query

    • 4 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...