Skocz do zawartości

Szukam gotowej bazy pod serwer.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie masz czasu na tworzenie projektu, to dlaczego zamierzasz otworzyć coś co nie ma wgl przyszłości? Kolejny serwerek który po 3 miesiącach upadnie?

Ps. Nie polecam korzystać z gotowej bazy.. To tak jakbyś wgrał do maszyny gotowe pliki Metina i osiągnął 2k online i nagle bum! Po serwerku ;3

Nie prowadzę serwera sam, z resztą to już raczej mój interes.

Tak na przyszłość to pisz odpowiedzi na temat kolego :)

Widzę Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Jest to chyba jedyna baza danych na mpc.

Czyli baza, którą podał kolega up.

lubie-to-png.png

"Nie masz sam czasu na zrobienie czegoś, gdzie  bez tego serwer nie istnieje....... A znajdziesz czas na zajmowanie się z nim?"

To było zbędne :)

Jeśli masz mi coś do napisania to zapraszam do wiadomości prywatnej, a nie będziesz sobie posty nabijać ;)

Jeżeli nie masz czasu na tworzenie projektu, to dlaczego zamierzasz otworzyć coś co nie ma wgl przyszłości? Kolejny serwerek który po 3 miesiącach upadnie?

Ps. Nie polecam korzystać z gotowej bazy.. To tak jakbyś wgrał do maszyny gotowe pliki Metina i osiągnął 2k online i nagle bum! Po serwerku ;3

Mam zaufanych kolegów, którzy mają więcej czasu ode mnie na zajmowanie się serwerem i to nie będzie "kolejny serwerek który po 3 miesiącach upadnie", ponieważ już kiedyś posiadaliśmy teamspeak'a.

Chyba logiczne jest to, że ową bazę najpierw trzeba dobrze sprawdzić przed wgraniem na serwer.

I prosiłbym o wypowiadanie się na temat, jak widać szukam gotowej bazy, więc jak ktoś ma, to niech się wtedy udziela, nie potrzebne mi są czyjeś rady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Szukam gotowej bazy pod serwer.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...