Skocz do zawartości

TeamSpeak - Zarządzanie serwerem

Zaczynasz swoją przygodę z serwerem TeamSpeak? Nie potrafisz ustawić uprawnień? Masz problem i sam nie potrafisz go rozwiązać? Napisz tutaj!



3 499 tematów w tym forum

  1. MariaDB czy sqlite ?

    • 8 odpowiedzi
    • 758 wyświetleń
  2. Uzyskanie licencji NPL

    • 8 odpowiedzi
    • 743 wyświetleń
  3. Plik .QSS

    • 5 odpowiedzi
    • 580 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 407 wyświetleń
  4. Kontaktu z osobą od m-Bot

    • 4 odpowiedzi
    • 527 wyświetleń
  5. Zdalny mbot - wybór VPS

    • 7 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 784 wyświetleń
  6. gametris.com

    • 3 odpowiedzi
    • 737 wyświetleń
  7. net-speak.pl

    • 6 odpowiedzi
    • 582 wyświetleń
  8. thehosted.me

    • 4 odpowiedzi
    • 452 wyświetleń
  9. Z permisjami rang

    • 10 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  10. "file input/output error"

    • 9 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 925 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  11. Podpięcie TS-a pod domene

    • 12 odpowiedzi
    • 649 wyświetleń
  12. Dead Lock Query

    • 11 odpowiedzi
    • 770 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
  13. Dotyczące permissions

    • 3 odpowiedzi
    • 583 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 773 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 59,5 tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  14. Permissions

    • 14 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  15. [Pytanie]Mbot TeamSpeak3

    • 8 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 9,8 tys. wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...