Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy z rangami i serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim,

zwracam się z prośbą o pomoc.

Pierwsza sprawa to taka, że chciałbym poprosić aby ktoś kto może podesłał mi oryginalne ustawienia "Server Groups"

- Guest Server Query

- QUERY

 

Drugą sprawą natomiast jest problem z yatqa.

Wystarczy podać prawidłowy port i login serveradmin a hasło byle jakie by nawiązać połączenie i wejsć na mój serwer. Czym jest to spowodowane ? Wyskakuje monit, że hasło jest złe ale mimo wszystko można dalej połączyć się z serwerem.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Drugą sprawą natomiast jest problem z yatqa.

Wystarczy podać prawidłowy port i login serveradmin a hasło byle jakie by nawiązać połączenie i wejsć na mój serwer. Czym jest to spowodowane ? Wyskakuje monit, że hasło jest złe ale mimo wszystko można dalej połączyć się z serwerem.

tak ale nie loguje cie jako query tylko jako guest

Opublikowano

Dodatkowo serwer wyłącza mi się po upływie 1 godziny, 40 minut

Masz licencję? Jeżeli tak to może być, że jest włączona na innym ts ;p

Opublikowano

Mam licencję, wszystko wcześniej cacy działało ;x

Dalej nie ogarniam tych dwóch rang Query i Guest.

Nie wiem jak je domslnie przywrócić.

Czemu ta Yatqa nie wymaga hasła tylko każdy sobie może wejść. No to porąbane jest ;x

 

Tak wyglądają u mnie permisje :

I potrzebuję je zassać od kogoś i na przykład wgram sobie przez Yatqa

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Czemu ta Yatqa nie wymaga hasła tylko każdy sobie może wejść. No to porąbane jest ;x

Dziwne używam tego codziennie i bez hasła nie ma możliwości połączenia się.Właśnie sprawdzałem, jeśli nie wpisze lub wpisze złe hasło najnormalniej w świecie mnie nie połączy.

Opublikowano

Zrestartowałem serwer i przestało go rozłączać.

Natomiast mam jeszcze problem z przywróceniem tych dwóch rang.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Zrestartowałem serwer i przestało go rozłączać.

Natomiast mam jeszcze problem z przywróceniem tych dwóch rang.

Ty ich nie masz w ogóle (usunąłeś) czy po prostu usunąłeś z nich uprawnienia/sobie ją odebrałeś?

Opublikowano

Mam je ale były edytowane i teraz nie mogę ich przywrócić domyślnie bo nie mam wystarczających uprawnień.

 

@Dobra.

Rangi przywróciłem sobie przez bazę danych a problem z YatQą rozwiązałem.

Proszę o zamknięcie tematu.

limbo-spider-800x100.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...