Skocz do zawartości

Blog dla polakuw

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    28
  • wyświetleń
    860

Samobujcy

543 wyświetleń

Witam, dzisiaj poruszymy temat samobójstw.

Dlaczego ludzie chcą się zabijać? Nie wiem, ale razem możemy się dowiedzieć. Po co i co będą z tego mieli? Tego też nie wiem, ale dla nich wychodzi źle, bo Bóg się zdenerwuje.

Życie jest jedno i nie można się zabić, bo potem w następnym wcieleniu można być np. rybką i zostać zjedzonym lub spuszczonym w kiblu.

Wniosek z dzisiejszego bloga to "Im więcej samobójców, tym mniej samobójców". 

Pozdrawiam.

ateiści triggered8 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Napisano

Przed chwilą, Marchwj napisał:

Świetna lektura dla@TheRyuuzaki

Spieprzaj od niego, Kacper 

Wrażliwy chłopak, a jeżeli ktoś chce zakończyć swoje życie, to śmiało, nic nam do tego :| chociaż jeżeli ma rodzinę i ludzi, którzy go kochają to jest pieprzonym egoistom

Link do komentarza

Samobójcą staje się ten, który wie że przegrał życie i dłuższe ciągnięcie swojej marnej konsumpcyjnej egzystencji nie ma celu bycia - dochodzi do tego jeszcze kilka kwestii typu:

system wartości i wierzeń, zasady wewnętrzne które się ustabilizowały po okresie buntu, gdy okres ten dobiega końca możemy śmiało nazwać taką osobę dojrzałą emocjonalnie, która może sama podejmować decyzje. Kolejnym mało znaczącym aspektem są relacje socjologiczne między jednostką a innymi jednostkami lecz należy pamiętać, że one nie decydują iż potencjalny samobójca krzywdzi sam siebie. Decyzyjnym podjęciem samobójstwa jest przekonanie iż lepszego dobrobytu nie będzie wstanie zdobyć owa jednostka dlatego są podjęte kroki odebrania sobie życia. 

Do tego krótkiego streszczenia można również dodać kilka kolejnych cennych aspektów, lecz nie będę się rozpisywał bardziej :35_thinking::1296_raised_hands_tone2:

Link do komentarza
Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...