Skocz do zawartości

Blogi

Nasze blogi

 1. Opowiadanie

  • 3
   wpisy
  • 6
   komentarzy
  • 837
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Aerin
  Ostatni wpis

  Jest wigilia, czas swiat gdzie rodzina Kojtylowiec spedza ze soba rodzinny czas przy ucztowanym stole.

  Nagle Jacek, ojciec dwojga dzieci odzywa sie "KURWOLINA WEZ SOBIE UMYJ TA PIZDE BO TU RYBA CAPI" do swojej corki.

  Na co matka, Jadwiga odpowiada, ze to karp.

  Na co Jacek odpowiedzial, "a".

   

  i rzygali dlugo i szczesliwie

 2. Drogi Pamiętniczku

  • 1
   wpis
  • 4
   komentarzy
  • 123
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  el capo
  Ostatni wpis

  Drogi pamiętniku wczoraj na forum zawitał Mikołaj. Ale nie ten Mikołaj Roznerski co gra w tym nowym filmie Diabolo tylko taki prawdziwy gruby w czerwonym kubraczku. Widziałem jak parkował renifery pod żabką bo chciał kupić hot doga. Taki 1.80m z brodą w czapce. Dość utyty. 14 lat mojego życia myślałem, że Mikołaj nie istnieje a tu proszę taka niespodzianka. Najpierw myślałem że to ktoś z forum zrobił konto Mikołajowi i robi wszystkich w bambuko, później się okazało że nasz Święty to naprawdę Święty. Dawno się tak nie podjarałem na myśl o Mikołaju... Chociaż jak tak sobie myślę to nieciekawie to zabrzmiało. Mikuś, jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś dobra mordka. Pozdrawiam wszystko i wszystkich. Wesołych Świąt!

 3. Luźny blog

  Ravoner
  Ostatni wpis

  W zeszły weekend zacząłem myśleć nad Erasmusem, bo w sumie moje obecne życie zaczęło nabierać trochę monotonii, mimo że żyje mi się bardzo bardzo dobrze; jak nigdy. No cóż, ale tak to jest, że gdy dziecku się nudzi, to zaczyna mu odpierdalać. Nie docenia wtedy tego co ma i szuka nowych wyzwań.
  Wchodzę i przeglądam ofertę dla mojego wydziału: Hiszpania, Włochy, Portugalia, myślę - całkiem spoko. Następnego dnia poszedłem do gościa, który jest całym koordynatorem tego programu na moim wydziale. Mówi mi, że jest nabór uzupełniający na przyszły semestr i już od lutego mógłbym być w zupełnie innym miejscu. Mówię dobra, mając na myśli państwa obecnie określane mianem szerokiego "Zachodu". Szukanie uczelni z przedmiotami i programem odpowiadającym mojemu zajęło mu coś około godziny. No i znalazł mi Czechy xDD
  Po głębszym zastanowienie nie jest to głupia opcja. Praga jest całkiem blisko, wsiadam w pociąg i za 10h jestem na miejscu. Mógłbym z parę razy w ciągu tych 6 miesięcy wrócić nawet do domu.
  Drugim plusem jest to, że w przypadku niezdania któregoś z egzaminów, sesja poprawkowa jest we wrześniu, a mnie już w Pradze z dniem 1 lipca nie będzie, więc egzaminów, których tam nie zaliczę, będę mógł poprawiać w Polsce.
  Większość osób, z którymi rozmawiałem o Erasmusie na CULS bardzo mocno poleca, pomijając fakt, że większość z nich nie zaliczyło jakiegoś z przedmiotów, przez co musieli go powtarzać z rok młodszym rocznikiem lub pisać egzamin tutaj, już w Polsce.
  Jedyne co dla mnie stanowi problem to język. Co z tego, że spełniam wymóg B2 jak jest to język ogólny, a nie specjalnościowy - mając przedmioty typu Gleboznawstwo czy Biomonitoring musiałbym operować jakimś szczególnym językiem w tych dziedzinach. Pomijając fakt, że dla ludzi z Erasmusa program studiów jest prostszy, a prowadzący są przychylnie nastawieni i dają fory, to i tak i pewnie musiałbym siedzieć nad słownikiem i tłumaczyć sobie części wykładów. Na pewno są też, tak jak i wszędzie wykładowcy, którzy lubią robić problemy. Szkoda też zaniżać sobie średnią takim wyjazdem czy fundować warunek z jakiegoś przedmiotu, tym bardziej, gdy ma się stypendium naukowe i chce się utrzymać jego ciągłość.
  Do tego stypendium Erasmus dla takiego kraju jak Czechy wynosi zaledwie 300 euro, a ceny wynajmu mieszkań czy życia są wyższe, niż w Polsce, a nie chciałbym za bardzo mieszkać w akademiku xD
  Jakbym chciał coś wynająć to max do 8500 koron miesięcznie.

  Podsumowując, nie wiem czy warto i dalej się zastanawiam. Mógłbym też jechać za rok w inne miejsce, ale problem trochę wyimaginowanej "bariery językowej" dla mnie pozostanie.
  Czy warto ryzykować stwarzanie sobie zbędnych problemów, mając tak fajne i lajtowe życie? ;p

   

  Cytat

  [...] poczułem się w Pradze jak człowiek ze Wschodu, który pierwszy raz znalazł się na Zachodzie, tyle że ten Zachód był swojski, nie onieśmielał i nie upokarzał.

   

 4. pomocy

  • 1
   wpis
  • 0
   komentarzy
  • 62
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  marcinek1231
  Ostatni wpis

  czytaj opis

 5. BARDZIEJ REKLAMA XDDDD

  • 1
   wpis
  • 2
   komentarze
  • 103
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Siemka,nazywam się Jakub,mam 16 lat  (prawie 17 XDDDD). Od dobrych 4 lat gram w Tibię.Za niedługo startuję Grand Line Adventures,które jest oparte na One Piece (chińskiej bajce ,którą oglądam).Uważam,iż będzie to rewolucyjny ots ,który zapoczątkuje coś nowego,nieznanego dla Nas,Tibijczyków. Trailer wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie - 
  każda umiejętność posiada osobną animację,
  masa postaci,system tierów (czy coś takiego),
  masa misji fabularnych (17 z wersji Anime,czyli można się spodziewać ,iż regularnie będą dodawane),
  przemieszczanie się za pomocą statków (sprawia ,iż możemy się poczuć niczym piraci XD)
  cudowny OTC klient (musiałem to dodać,w końcu klient to podstawa,można go porównywać do tego klienta z PXG)
  Cóż,myślę ,iż nie ma sensu się bardziej rozpisywać,resztę się zweryfikuję w gierce slight_smile 
  Myślę jeszcze nad założeniem gildii oraz serwera na discordzie dla moich widzów (jeśli owi będą),jednakże zastanowię się nad tym jeszcze  raz w przyszłości slight_smile 
  Co do streamów będą one nadawane na Twitch.tvthevipek oraz na httpswww.youtube.comchannelUCj8wb3eAUM0z3ozrvXwTKaQ 
  Zrobiłem tak ,ponieważ nie każdy internet wyciągnie stream na 1080p60fps ,a na YT istnieje możliwość ustawiania niższej jakości. Zapraszam na streamy i do zobaczenia w grze ! slight_smile 

 6. 26a0.png26a0.png26a0.png WAŻNA ZMIANA! W PRODUKTACH GOOGLE! 26a0.png26a0.png26a0.png

  Hej! 1f4a5.png?1f4a5.png? Być może spóźniłem się z tym postem, ponieważ o tej nowości było już wspominane miesiąc temu, a aktualizacja weszła wczoraj wieczorem to jednak o tym napiszę.

  Z serii #ciekawostkieCommerce

  24 lipca 2018 roku Google AdWords zmienił nazwę na Google Ads.1f389.png1f389.png Pod tą nową marką są dostępne wszystkie oferowane obecnie rodzaje kampanii, w tym m.in. kampanie w sieciach wyszukiwania i reklamowej oraz kampanie wideo.

  2049.png Co się zmieniło? 2049.png

  Od 24 lipca 2018 roku nowa nazwa i nowe logo Google Ads są widoczne m.in. w interfejsie usługi, Centrum pomocy i dokumentach rozliczeniowych. Adres URL, którego używasz, by uzyskać dostęp do konta, czyli „adwords.google.com”, zmienił się na „ads.google.com”. Adres URL Centrum pomocy zmienił się z „support.google.com/adwords” na „support.google.com/google-ads”.

  Zmiany związane z wprowadzeniem marki Google Ads nie będą miały wpływu na skuteczność Twoich kampanii, nawigację na koncie ani raportowanie.

  Aby dowiedzieć się więcej o tej zmianie i o zmianach dotyczących usług DoubleClick Digital Marketing i Google

  Podsumowując, zmieniło się nie tylko AdWords na Google Ads, ale także Merchant, o którym wspominałem w poprzednim poście oraz DoubleClick, czy AdSense... O wszystkich tych usługach powiem przy najbliższej okazji!

  Więcej na temat zmian: 21aa.png https://www.blog.google/technology/…/new-advertising-brands/

  Już niebawem otwieram swoją stronę Internetową, jednak pierw będzie konkurs, o którym także się dowiecie 1f642.png:) 1f381.png1f381.png1f381.png1f381.png

 7. Screenshot_1.png

  Cloudflare uruchamia własną usługę DNS dla klientów konsumenckich. Według zapowiedzi firmy nowy adres DNS jest szybszy i bezpieczniejszy od konkurencji co ma się przełożyć na bardziej komfortowe korzystanie z internetu. Cloudflare zapowiada, że głównie skupia się na prywatności co ma się objawiać usuwaniem wszystkich logów zapytań już po 24 godzinach. 

  Cytat

  Niestety, domyślnie DNS jest zwykle powolny i niezabezpieczony. Twój usługodawca internetowy i każda inna osoba korzystająca z Internetu może zobaczyć każdą odwiedzaną witrynę i każdą aplikację, z której korzystasz - nawet jeśli ich zawartość jest zaszyfrowana. To przeżerające, niektórzy dostawcy DNS sprzedają dane dotyczące Twojej aktywności w Internecie lub wykorzystują je do kierowania reklamami.

  Uważamy, że jest to  obrzydliwe. Jeśli również też tak uważasz, teraz jest alternatywa: 1.1.1.1

  Cloudflare zapewnia, że nigdy nie będzie rejestrować naszego adresu IP i publikuje porównanie swojego DNS'a z innymi tego typu usługami konkurencji.

  pobrany plik.png

  Cytat

  Stworzyliśmy 1.1.1.1, aby był najszybszym adresem DNS w Internecie. Nie wierz nam na słowo. Niezależny ośrodek badawczy DNS DNSPerf plasuje 1.1.1.1 jako najszybszą usługę DNS na świecie. Ponieważ prawie wszystko, co robisz w internecie, zaczyna się od żądania DNS, wybór najszybszego adresu DNS na wszystkich Twoich urządzeniach przyspiesza prawie wszystko, co robisz online.

  Usługa powstała we współpracy Cloudflare oraz APNIC. Jak zacząć korzystać z usługi? Pełną instrukcje znajdziesz na: https://1.1.1.1
  Czy nowy adres przyczyni się do zwiększenia naszej prywatności w internecie i przełoży się na lepszy komfort użytkowania? Czas pokaże, co o tym sądzicie?

  Źródło: https://1.1.1.1

 8. PRAWDZIWY mpc

  • 1
   wpis
  • 2
   komentarze
  • 350
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  MaciekPC
  Ostatni wpis
  1. Siema gnoje jestem tutaj nowy powiedzcie co tu i jak jebać policję i TWOJA STARA TRUPU :1314_thumbsup_tone5:
 9. >jest sobie klub;

  >spoko muzyczka i wgl;

  >wbijasz spóźniony o 2 godziny bo jebana sarna wyjebała ci na drogę;

  >chuj w sarnę;

  >kolejka jak z Filipin na Haiti; 

  >po 30 minutach przedzierasz się do kasy; 

  >bilet zamiast 11 kosztuje 20 bo się spóźniłeś;

  >ochroniarz lvl 100 stempluje ci rękę logiem klubu;

  >nie widzisz tego;

  >bo to widać tylko pod niebieskim światłem; 

  >zostawiasz rzeczy w szatni; 

  >"2 złote";

  >dajesz jej pierdolone 2 złote a portfel już biednieje;

  >wpierdalasz się w centrum parkietu napierdalajac solo breakdensa;

  >nieogarniasz fazy; 

  >ktos puka w prawy bar;

  >odwracasz sie;

  >dostajesz lepe od sarny ktora byś 1,5 temu rozjechał;

  >padasz jak opadająca deska klozetowa; 

  >ochrona lv 1000 zbiera cie z parkietu i zaprowadza do kibla; 

  >kurwa damski;

  >łapie cię za szmaty i wpierdala cie do kabiny;

  >wkłada ci łeb do sedesa i spuszcza wodę;

  >dławisz się resztkami papu które zostało po poprzedniej właścicielce;

  >musiała mieć szeroki otwór że takiego kreta wypuściła; 

  >wyjmuje ci łeb z kibla;

  >ochroniarz lv 1000 wpierdala ci z partyzanta na zęby;

  >omdlenie na 3 tury; 

  >budzisz się w szpitalu; 

  >miałeś wypadek;

  >masz wstrzas mozgu, połamane żebra i jesteś owinięty w papierze toaletowym; 

  >skończyl sie gips;

  >rozjechałes sarne;

  >pol roku w śpiącze, pierdolona sarna; 

  >lekarze daja male szanse na wyjscie z tego; 

  >na całe zycie zostajesz inwalidą;

  >wychodzisz ze szpitala na wózku;

  >pomaga ci seksowna pielegniarka 9/10;

  >ma twarz zasłonięta chustą;

  >jak pierdolony emigrant wysadzający się w spożywczaku u Eli;

  >zawozi cię do domu;

  >spędzasz z nią 2 lata;

  >żenicie się; 

  >nie przedstawiła ci się więc nazywasz ją Ania;

  >Ania - imię twojej byłej, jebany lachociąg, blachara, tapety na ryju więcej niż ustawa przewiduje;

  >stfu.. sikam na nią serdecznie; 

  >podczas nocy poślubnej zdejmuje chustę;

  ...

  ...

  ...

  >I CO KURWA WIDZISZ?

  >JAK TA PIELĘGNIARKA TO PIERDOLONA SIOSTRA SARNY KTÓRĄ POTRĄCIŁEŚ;

  >opowiadasz to rodzicom;

  >wypierdalają cie na bruk; 

  >jesteś niepełnosprawnym bezdomnym lv. 1;

  >nie mozesz się ruszać;

  >twoi rodzicę giną w nieszczęśliwym wypadku...;

  >...potrącając sarnę;

  >liczysz na w chuj epicki spadek;

  >rodzice przepisali wszystko na Anie;

  >pierdoloną włochatą Anie; 

  >sarna odziedzicza spadek i zostaje milionerką; 

  >mieszkasz pod mostem; 

  >konczysz z długami topiac się w szambie; 

   

  Morał: Nie ufaj sarnie, bo ta szmata leci tylko na twój hajs 

   

 10. cheap swimming suits

  • 0
   wpisy
  • 0
   komentarzy
  • 115
   wyświetleń

  Nie ma jeszcze żadnego wpisu

 11. Wku*wia mnie...

  Janusz.
  Ostatni wpis

  Dobry,

   

  Nudzi mi się to sobie zrobiłem bloga o tym co mnie najbardziej wkurwia.

   

  To tak na dobry początek wkurwiają mnie Ci "alkoholicy" z facebooka. Wchodzisz sobie na facebook'a poczytać jakieś ciekawsze posty i widzisz posta 12 letniej dziewczynki"Ale gruba impra wczoraj była z [tutaj jakieś osoby] więcej z wami nie pije! < 3 : *" Chuj mnie interesuje z kim ta osoba piła, gdzie piła, ile wypiła... Komu takie osoby chcą zaimponować, bo nie rozumiem?

   

   

  To by było na tyle ;_; Nie hejtujcie.

 12. Moja Historia

  • 13
   wpisy
  • 9
   komentarzy
  • 579
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  WymiataczM
  Ostatni wpis

  Jak by działał anti-virus w Realu? 

  Najpierw - Działa tylko u no-life'ów 

  1 . instalujesz poprzez allegro(tak,to niema sensu) 

  2 . czujesz mrowienie 

  3.Jak zachorujesz to klikasz se nos i nie jesteś chory. 

   

  Skutki uboczne 

  1.Ból 

  2.wypadanie włosów 

  3.67% na śmierć przy instalacje 

  4.Nie dla ludzi 

  5.Ma się po tym to samo jak w 3.

  Ale tak już 87% i 

  +2% dziennie 

  photo 310 15-53-6.jpg

 13. Ciekawostki&Quizy

  • 2
   wpisy
  • 8
   komentarzy
  • 178
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Sonies
  Ostatni wpis

  Statek ma 150 łokci szerokości, 200 łokci wysokości a 300 długości.

  Ile łokci ma kapitan statku?

  • 2
   wpisy
  • 2
   komentarze
  • 247
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Hej, no cześć, jak się macie?

  Mam diagnozę na dziś-Forumek ma raka, coraz więcej osób zarażonych, zostało Was/Nas tylko setka, trzeba znaleźć szczepionkę. Tyle z nagrania głosowego-macie na koniec żarcik:

  *Puk Puk*

  Kto tam?

  Na Pewno nie MPC :( 

 14. VideCuiFide

  • 20
   wpisy
  • 9
   komentarzy
  • 343
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  *VideCuiFide*
  Ostatni wpis

  Siemano dalej pracuje nad serwerem na hamachi jeszcze długo Pewnie to zajmie ale ciul powoli do przodu ;)

 15. kmwtw

  • 2
   wpisy
  • 4
   komentarzy
  • 203
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  dzien dobry, to kiedy robimy kolejny turniej haksbala zeby ozywic to smutne jak pizda forum

 16. xDD

  • 2
   wpisy
  • 5
   komentarzy
  • 342
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

 17. Serwus! Dzisiaj taki wspisik na szybko. Ostatnio przeglądam sobie wszelakie grupy na facebooku, i to co tam widzę, to straszne rzeczy. Ludzie dodają obrzydliwe przeróbki jakiś znanych osób (np. Jana Pawła), A pod tym piszą wstrętne wyzwiska typu "JP2GMD", Albo "Ty też pierdolisz wielkiego polaka?", Albo "Jebać Jana Pawła pedofila". Mniej niż 30% osób robi to z premedytacją nawet nie wiedząc, jak świętym człowiekiem był Jan paweł II. Ale pozostały procent osób nazywa to tzw. "baitem". Czyli na chłopski rozum "Zrobiłem to żeby was wkurić i sprawdzić waszą reakcję". Ludzie! Co trzeba mieć w głowie żeby dla "baitu" Obrażać największego polaka, jaki stąpał po ziemi, oraz inne, popularne osoby? Jak można robić to z zimną krwią, czystą premedytacją i BA! CZERPAĆ Z TEGO SADYSTYCZNĄ PRZYJEMNOŚĆ? Tego typu sprawa nie tyczy się tylko papieża. Na drugim miejscu na liście szkalowanych osób w internecie znajduje się także "Dis", czyli Norbert Gierczak. Popularny streamer lola i komentator e-sportowy. Na pewno nie raz zetkneliście się ze stwierdzeniem "JD", co znaczy nic innego jak "Jebać Disa". Ponad połowa ludzi, nie wie nawet za co go "Jebie"!! Oni piszą JD, bo reszta robi to samo! Jak bezmózgie lemingi!! I te osoby potem myślą, że są absolutnie bezkarne i anonimowe! Moim zdaniem Norbert w tym przypadku wykazuje się wielkim zrozumieniem wobec choroby zwanej "Jestem internetowym debilem i lece za resztą tłumu obrażając inne osoby" Ci ludzie mogliby dawno mieć postępowanie karne, gdyby Norbert chciał się za to zabrać. A Wy co o tym, sądzicie"? Jak zwykle - czekam z niecierpliwością na wasze opinie! Pozdrawiam!

 18. Blog dla polakuw

  Witam, dziś o zakolach.

  Co to zakola? Takie coś na głowie przy włosach co brzydko wygląda.

  Jak to wygląda? O tak, brzydkie co nie, bo jest takie M na głowie, a jak się nie ma ani nazwiska, ani imienia na literę M to przypał trochę, no bo co powiesz jak ktoś się zapyta czemu masz M na głowie?

  images_5_1.jpeg

  Czy jak ma się zakola to od razu jest się starym i złym i nie można zarobić pieniędzy? Nie, bo ludzie na to nie patrzą chyba, że już masz głowę jak jajuszko to wtedy jesteś uważany za dresa i patusa.

  Czemu to się w ogóle robi? To naturalny proces, więc nie można tego zatrzymać.

  Czy zakola mają wpływ na nasze życie? Może, czasem nie, a czasem tak.

  Czy zakola są przydatne? Jak się jest upośledzonym człowiekiem z wodogłowiem i zakolami to można z zakoli zrobić stempel lub coś do graffiti, wystarczy włożyć głowę do farby i potem wyjąć i szybko na ścianę. Wtedy będziecie mieli własny ładny podpis, albo co tam chcecie. Ale to tylko dla debili, więc nie dla użytkowników tego forum. :-)

  Nie wiem o czym więcej napisać, dawajcie tematy na bloga w komentarzach, pozdro!!

 19. Kaki

  • 1
   wpis
  • 1
   komentarz
  • 185
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  o/

   

  Na pewno prawie każdemu z Was przytrafiła się kiedyś sytuacja, kiedy podczas gry bez podłączonych słuchawek ktoś z domowników mimowolnie słysząc kwestie wypowiadane przez postacie z gry zaczął się z nich nabijać, komentować je, etc. etc. Ba, nawet sami gracze robią z tego śmieszki.

  Tylko dlaczego te teksty robią na nas takie wrażenie? Fakt, niektóre rzeczy przykładowo w takim League Of Legend na pierwszy rzut oka wydają się głupie, w końcu nie codziennie słyszy się "na skrzydłach nocy" czy też "czuję czarną magię", ale nie zapominajmy, że te słowa wypowiada postać, która ma za sobą pewne tło fabularne i wygląda na przykład w ten sposób:

  Vayne_Splash_6.jpg

  Nie wiem jak Wy, ale gdybym zobaczył kogoś w realu z przyczepionym do ręki urządzeniem do miotania strzał i kuszą na plecach, to mimo wszystko bardziej spodziewałbym się, że wyskoczy do mnie z tekstem "na skrzydłach nocy", niż zapyta którędy na Sosnowiec i życzy miłego dnia.

   

  P.S. Jakie cytaty przywiódł Wam na myśl ten tekst? : >

 20. Dinotopia - DevLog

  • 1
   wpis
  • 3
   komentarzy
  • 224
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  logo-b.png

  Dinotopia jest przeglądarkową grą mmorpg w trakcie tworzenia. W grze przenosimy się do roku 2047 gdzie przez chciwość ludzi zmienił się klimat na świecie który opanowały Dinozaury przez próbę ich wskrzeszenia do celów militarnych.

  W grze mamy możliwość:

  •  Zbierania surowców poprzez udawanie się na wyprawy 
  • Tworzenia przedmiotów z dostępnych receptur których ilość zwiększa się wraz z poziomem doświadczenia (Przedmioty dzielą się na różne typy np: Siekiera zwiększa ilość wydobywanego drewna podczas wyprawy a kilof zwiększy nam ilość wydobywanych surowców podczas wyprawy do jaskiń)
  • Oswajania stworzeń poprzez wykluwanie ich z jaj
  • Dzięki naszym podopiecznym mamy możliwość podróży pomiędzy unikalnymi lokacjami
  • W każdej lokacji kupić możemy unikalne przedmioty za wydobyte podczas wypraw złoto
  • W specjalnych lokacjach mamy możliwość wystawiania naszych stworzeń do walki na arenach 
  • Niektóre lokacje posiadają specjalnych mieszkańców którzy zlecają zadania (Zadania nie mają progów poziomowych)
  • Handel wytworzonymi przedmiotami
  • Wymiana wydobytych surowców pomiędzy graczami
  • Gildie (Dzięki gildiom mamy do dyspozycji specjalne bonusy które zwiększają się wraz z rozbudową jej poziomu, tworzenie osady dla graczy z gildii która pozwala na budowę domu gracza dzięki któremu posiadać możemy więcej niż jedno oswojone stworzenie, wybudowanie magazynu aby zwiększyć ilość miejsca w plecaku oraz wiele więcej)
  • Trening naszych stworzeń aby zwiększyć ich statystyki oraz poziom

  W planach mamy znacznie więcej funkcji które urozmaicą rozgrywkę. 

 21. kopyteczkoo
  Ostatni wpis

  Nauczycielka od historii zawsze powtarzała nam na lekcjach, że żadne państwo nie pomoże bez interesu. Więc domyślcie się dlaczego zagraniczne media sieją propagandę.

 22. Marichcjowo

  • 1
   wpis
  • 13
   komentarzy
  • 441
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Oglądam seriale. Kurde, już trzecia, trzeba iść do toalety. Nie mogę zbudzić rodziny. Zakradam się do kuchni niczym ninja. Cichutko, powolutku. Mam w rękach półlitrowy kubek z colą, bo przecież nie będę ci 5 minut biegać do kuchni jak idiota. Wzięłam go na wszelki wypadek, żeby przywalić ewentualnemu napastnikowi. Widzę światło lodówki. Cholera, dwa, czyli oczy. To chyba wilkołak, na szczęście nie alfa - nie są czerwone. Dam radę go pokonać, bądź prześlizgnąć się obok. Lecę, biegnę, ale cholera, co to? Wbił mi się paproszek w stopę. Umrę od tego. Na szczęście moja cola ma w sobie krew wampira. Biorę łyka i od razu przestaje boleć. Odstawiam kubek na blat i dalej ciuchutko zakradam się do łazienki. Kontrolując swój mocz, żeby nie było za głośno załatwiam sprawę, a następnie spuszczam wodę. BEEENCBEENBBBENBBEBEEBN  co to za dźwięki? Pamiętałam to spuszczanie wody ciszej, kurdebele. Może się nie obudzili. Teraz tylko trzeba zakradnąć się do pokoju. JEB, skąd tu ten próg? Nie było tu wcześniej tego rogu.  A ta szafka? No pierwsze widzę. Po ciężkiej wyprawie przez dwa pokoje, pełnej zadrapań i siniaków jestem w swoim pokoju. Uff. 

   

  Bez kitu, czy tylko ja tak mam? Ogólnie to dałam adnotacje do takich popularniejszych serialów jak TVD i TW, wybaczcie, jak nie zrozumieliście xp I pocieszcie mnie, jak też tak macie. 

 23. Pioter Blog

  • 1
   wpis
  • 2
   komentarze
  • 974
   wyświetleń

  Najnowsze wpisy

  Cytat

  PLAY OF THE GAME 

  D.VA

  FOR DROPPING HER MECH AND DYING

  Cytat

  PLAY OF THE GAME 

  REAPER

  FOR PRESSING "Q"

  Cytat

  OH SHIT IT'S FUCKIN'

  TORBJORN

  JERKING OFF WHILE TURET KILLS MY INCREDIBLY COMPETENT TEAM

  Cytat

  PLAY OF THE GAME 

  FUCKING HANZO MAIN

  RYUU GA WAGA TEKI GO FUCK YOURSELF

   


×