O takim jednym co szkaluje papieża
Witam, zaraz idę spać, ale jeszcze zdążę napisać ten blog dla was, polakuw.
Mam dzisiaj do was takie pytanie. Poznałem w tamtym roku pewną osobę, która moderuje pewien dział, którego nie zdradzę, ale jego nazwa zaczyna się na "T", a kończy na "ibia".
Mamy grupę na komunikatorze Telegram, no i tam owy użytkownik, moderator, obraża notorycznie papieża. Wysyła obrzydliwe gify, postuje naklejki z papieżem i zawsze pisze tekst "jp2gmd" o godzinie 21:37 każdego dnia.
Co mam zrobić z takim użytkownikiem i jak temu zaradzić?!
Pozdrawiam, dobranoc.

12 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się