Konnichi wa!
Ostatnio coraz częściej przechodząc gdzieś po mieście itd. można zauważyć ludzi ubierających się w azjatyckie stylizacje.
Wczoraj na przykład widziałam kilka takich w stylu V-Kei, kilka Classic Loli, gdzieś tam przed okiem przeleciał mi Uzzblang i Tomboy.
Nawet śliczną stylizację Doll i Meido *.*
Że już nie wspomnę o samym Cosplay'u
To tylko kilka które przewinęły mi się przez oczy w ostatnie kilka dni. A takich jest oczywiście duuuużo więcej.
Ja nic do tego nie mam, wrę
Ohayooooo już po raz 3~! :3
Tak się zastanawiam... Czy macie jakieś zwierzaki, pupilki ? (Tak murzyn też się liczy <tak klaus ty>)
Ja ogółem jestem miłośnikiem zwierząt, choć niektóre osobiście przeszkadzały by mi. Może nie tyle co przeszkadzały o ile nie czuła bym się z nimi dobrze pod jednym dachem
Kiedyś baaaardzo lubiłam psiaki (jak byłam mała !) teraz jestem jebnięta bo inaczej tego nie nazwę na punkcie kotów Uwielbiam je :3 Tak będę budowała ten głupi stereotyp p
Ohayoooo Gozaimasu!
Nigdy więcej.. Jakieś nuudne targi zdrowej żywności na Podpromiu..
Nie ma to jak gadać z Rumunami ;33
Był kto s z was na Szybcy i Wściekli 7 ? Jakie wrażenie co myślicie o tym filmie ? ;o
Mi naaawet się podobał choć już mogło by się skończyć.. Trochę słaby soundtrack ale..
Tak z innej beczki.. Jeśli ktoś z was (czytających) gra w MC i czyta czasem Nowości to mamy dla was jako Redaktorzy małą ankietę:
http://www.mpcforum.pl/topic/951745-co-chcecie-od-redaktorow
Ohayo Gozaimasu!
Hajimemashite!
Watashi wa Marzena desu.
Yoroshiku onegai shimasu.
I tak dla reszty śmiertelników
Heeejkaa :33
Jestem Asik (tak trudno się domyślić wiem.. ) i czasem coś popiszę
Pomyślałam, że wrzucę jakiś tam mój rysuneczek Wiem wiem brzydki q.q Dopiero zaczynam rysowanie
Taka tam Carla :3