Skocz do zawartości
  • wpisy
    4
  • komentarzy
    45
  • wyświetleń
    3 617

Wpisy na tym blogu

Cz. 4 - Azjatyckie style ? Co wy na to?

Konnichi wa!   Ostatnio coraz częściej przechodząc gdzieś po mieście itd. można zauważyć ludzi ubierających się w azjatyckie stylizacje. Wczoraj na przykład widziałam kilka takich w stylu V-Kei, kilka Classic Loli, gdzieś tam przed okiem przeleciał mi Uzzblang i Tomboy. Nawet śliczną stylizację Doll i Meido *.* Że już nie wspomnę o samym Cosplay'u To tylko kilka które przewinęły mi się przez oczy w ostatnie kilka dni. A takich jest oczywiście duuuużo więcej. Ja nic do tego nie mam, wrę

Lady Quarti

Lady Quarti

Cz. 3 -Zwierzaki, pupile inne krokodyle :D

Ohayooooo już po raz 3~! :3   Tak się zastanawiam... Czy macie jakieś zwierzaki, pupilki ? (Tak murzyn też się liczy <tak klaus ty>)   Ja ogółem jestem miłośnikiem zwierząt, choć niektóre osobiście przeszkadzały by mi. Może nie tyle co przeszkadzały o ile nie czuła bym się z nimi dobrze pod jednym dachem   Kiedyś baaaardzo lubiłam psiaki (jak byłam mała !) teraz jestem jebnięta bo inaczej tego nie nazwę na punkcie kotów Uwielbiam je :3 Tak będę budowała ten głupi stereotyp p

Lady Quarti

Lady Quarti

W krainie snów.. Cz2. - Dzieci w grach

Ohayoooo Gozaimasu!   Nigdy więcej.. Jakieś nuudne targi zdrowej żywności na Podpromiu.. Nie ma to jak gadać z Rumunami ;33   Był kto s z was na Szybcy i Wściekli 7 ? Jakie wrażenie co myślicie o tym filmie ? ;o Mi naaawet się podobał choć już mogło by się skończyć.. Trochę słaby soundtrack ale..   Tak z innej beczki.. Jeśli ktoś z was (czytających) gra w MC i czyta czasem Nowości to mamy dla was jako Redaktorzy małą ankietę: http://www.mpcforum.pl/topic/951745-co-chcecie-od-redaktorow

Lady Quarti

Lady Quarti

W krainie snów cz1... Mały art :3

Ohayo Gozaimasu! Hajimemashite! Watashi wa Marzena desu. Yoroshiku onegai shimasu.   I tak dla reszty śmiertelników   Heeejkaa :33 Jestem Asik (tak trudno się domyślić wiem.. ) i czasem coś popiszę Pomyślałam, że wrzucę jakiś tam mój rysuneczek Wiem wiem brzydki q.q Dopiero zaczynam rysowanie   Taka tam Carla :3    

Lady Quarti

Lady Quarti

×
×
  • Dodaj nową pozycję...