Cz. 3 -Zwierzaki, pupile inne krokodyle :D
Ohayooooo już po raz 3~! :3
Tak się zastanawiam... Czy macie jakieś zwierzaki, pupilki ? (Tak murzyn też się liczy <tak klaus ty>) ![]()
Ja ogółem jestem miłośnikiem zwierząt, choć niektóre osobiście przeszkadzały by mi. Może nie tyle co przeszkadzały o ile nie czuła bym się z nimi dobrze pod jednym dachem ![]()
Kiedyś baaaardzo lubiłam psiaki (jak byłam mała
!) teraz jestem jebnięta bo inaczej tego nie nazwę na punkcie kotów
Uwielbiam je :3 Tak będę budowała ten głupi stereotyp panny z 7 kotami! Co tam 7.. 10! ![]()
Obecnie w domu mam kanarka (który mnie wkurza czasem bo nie da mi na ts pogadać :<) ale też jest bardzo milutkim zwierzakiem
Miałam kilka psiaków, ptaszków (podobno kiedyś rybki ale nie wiem co się stało ;o) i oczywiście kota i tak chcę ich więcej ![]()
Domyślam się, że zapewne z tych wszystkich użytkowników forum są tu tacy którzy mają terrarium.. Ciekawi mnie jak to jest z takimi wężami i ich hmm.. hodowlą ? utrzymaniem ? ![]()
W sumie taki wielki 7 metrowy wąż wijący się po domu.. Cool!
Może kiedyś jak wyjdę już na swoje będę planowała właśnie takie "dziwne" pupilki typu węże
Dla tego właśnie to pytanie do was ![]()
Rozpisywać się jak na razie nie będę.. Mam nadzieję, że ktoś z was się wypowie (klaus na temat...
)
A tu taki mój mały pierdolec z kotem
Teraz tylko na ścianę ![]()


21 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się